Мисля само за това! *Б*

  • 5 571
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
Цитат на: Milian
Хей,здравейте всички готини бъдещи и още не майчета!
Открих ви преди 2 месеца, а иначе от 3м. правим бебе.Откакто установих,че не става EFN  само за това мисля...защо,къде е проблема и още куп глупости....не ми се работи,не ми се празнува,нищо не ми се прави.
Не че търся съвет,но както повечето момичета тук просто искам да си го кажа...може би напрежението ще намалее,че в момента съм нетърпима
 af .Още повече,че не говоря с никой затова....само таткото се досеща,че има проблем,но си го обяснява с нередовния luvbed Тия мъже не са ли чували за овулация. #2gunfire и че след това нищо не може да стане.
Ей такива работи.Сори,че стана дълго,но и без това нищо не се хващам да свърша(дано не ме уволнят)поне да си кажа болката на вас. newsm45
Дано 2005г. е по-плодоносна за всички нас!

Значи зълва ми навремето ми каза нещо,за което помислих че се шегува,но после тя се оказа права донякъде.Та това което ми каза е говорих ме си за забременяване и овулация и тя ме попита та ти не усещаш ли кога ти е уволацията.Останах като гръмната какво искаше да каже Попитах я и тя ми отговори Обърни внимание когато ти е овулацията вслушай се в тялото си Тогава най-много ти се иска да се любите и ти е най-сладко да го правите Природата сама го подсказва.И отделно от това ти се хапва нещо сладичко.Послушах я и при мен се оказа вярно това.Вие кажете какво мислите  Stuck Out Tongue

# 31
  • Мнения: 660
Цитат на: vesi333
Обърни внимание когато ти е овулацията вслушай се в тялото си Тогава най-много ти се иска да се любите и ти е най-сладко да го правите Природата сама го подсказва.И отделно от това ти се хапва нещо сладичко.Послушах я и при мен се оказа вярно това.Вие кажете какво мислите  Stuck Out Tongue


Много добре си го казала...аз така или иначе си я усещам,но не е от кой знае какво значение в момента.Този месец съм решила да не пропусна нито един ден.....уморена или не.Ако пак нищо не стане ще си направя някои изледвания.
А иначе се опитвам да мисля позитивно,но докато не набия някоя колежка тук в службата няма да мога да погледна розово на нещата...да им се не види и натегачките #2gunfire това между другото. Crossing Arms  Twisted Evil

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт