Детето -- как да го обичаме истински

  • 6 441
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • На небето
  • Мнения: 5 530
  Първите две сега ги чета.
Предлагам ви да прочетете също "Смелостта да възпитаваш" и "Детето със силна воля" на Джеймс Добсън".
И още- "Родители с болка",
          -"Бъди спокойна мамо"
          -"Целувка ,прегръдка и ритник по панталонките"
За всеки има по нещо.

Да книга „Целувка, прегръдка и ритник по панталонките” е страхотна, но вече я няма на пазара или поне в БГ. Аз едвам я изпросих от една приятелка. Ако някой я има текстов вариянт нека я пусне.

# 16
  • Мнения: 6 390
Предлагам ви една чудесна книга, подарък за всеки грижовен родител: Детето -- как да го обичаме истински
мерси, и аз я дръпнах  Wink

http://www.friends7.hit.bg/knigi.html/bibl.htm#bibl.html
тук намерих доста книги - но нещо не ми се получава да ги сваля  newsm78

Последна редакция: пт, 20 окт 2006, 00:02 от Eli_cz

# 17
  • Мнения: 525
Много мерси

# 18
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
За какво е книгата? Да не е нещо подобно на  "Отглеждане без памперс" и "Раждане у дома"? Питам, защото това име "Людмил" само с това го свързвам. А само заглавието нищо не ми говори, мисля, че децата си ги обичам истински и без да чета книги.

И какво като направи този жлъчен коментар? Човека споделя ресурси. Виж колко хора се заинтересуваха. Аз не бих се възползвала, защото обичам да чета книгата, докато я държа в ръцете си, но ако съм на зор и от нета бих чела.
Трябва ли веднага да подхождаш предубедено и негативно  Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 1 734
Обикновено така сме свикнали - да се съмняваме и критикуваме. За всичко - хубаво, лошо няма значение... важното е да е оплюто

# 20
  • Мнения: 1 161
  Първите две сега ги чета.
Предлагам ви да прочетете също "Смелостта да възпитаваш" и "Детето със силна воля" на Джеймс Добсън".
И още- "Родители с болка",
          -"Бъди спокойна мамо"
          -"Целувка ,прегръдка и ритник по панталонките"
За всеки има по нещо.

Да книга „Целувка, прегръдка и ритник по панталонките” е страхотна, но вече я няма на пазара или поне в БГ. Аз едвам я изпросих от една приятелка. Ако някой я има текстов вариянт нека я пусне.
Ako искаш дай да я сканирам, така ще стане достъпна за повече бащи и майки.

# 21
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Людмил, аз сега я чета, но не е моя. Скоро сестра ми ще ми даде нейната и мога да ти я дам за сканиране. Би било прекрасно, да се сподели с повече хора. Откакто я започнах секнаха сутришните ни истерии и някак си нещата с реването и хлеченето и безобразниченето станаха по-поносими и преодолими.

# 22
  • Мнения: 275
страшно ме заинтригувахте.Свалих си де що имаше качено и четем с удоволствие. По-бързо сканирайте и другата за която става дума ще съм ви безкрайно благодарна. Не мога да повярвам, че някой иска да направи нещо полезно напълно безплатно за другите. Бъдете благословени!

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
За какво е книгата? Да не е нещо подобно на  "Отглеждане без памперс" и "Раждане у дома"? Питам, защото това име "Людмил" само с това го свързвам. А само заглавието нищо не ми говори, мисля, че децата си ги обичам истински и без да чета книги.

И какво като направи този жлъчен коментар?
Трябва ли веднага да подхождаш предубедено и негативно  Twisted Evil
Аз само попитах за какво е книгата. Нямаше начин да не подходя предубедено. Няма да обяснявам защо. Не съм обидила никого, само пипитах и направих асоциация, какво толкова е станало? Peace

# 24
  • Мнения: 2 677
http://www.friends7.hit.bg/knigi.html/bibl.htm#bibl.html
тук намерих доста книги - но нещо не ми се получава да ги сваля newsm78

Не знам с какъв браузър работиш, аз съм с Opera. Имах същия проблем. Но като отидеш на линка с десен бутон на мишката и избереш quick download, се получава!  Peace

Мерси за полезната информация!  Hug

# 25
  • Мнения: 1 161
За какво е книгата? Да не е нещо подобно на  "Отглеждане без памперс" и "Раждане у дома"? Питам, защото това име "Людмил" само с това го свързвам. А само заглавието нищо не ми говори, мисля, че децата си ги обичам истински и без да чета книги.
Може да ме свържеш и с едно хубаво момченце, което се появи на бял свят в бяла спретната къщурка с борове отпред  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 275
олелелелеле Какво сладкишче, малко сладко ангелче.Да ви е живо и здраво да ви радва. Дайте му всичката обич на земята, то ще намери начин да ви се отблагодари. Целувки, целувки Heart Eyes newsm51

Общи условия

Активация на акаунт