Флуанксол

  • 11 756
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 84
Моят психиатър ми го изписа,защото приемам золофт ,който ми махна депресията,но от него получих като страничен ефект деперсонализация ..Та той ми каза ,че флуанксола премахвал такива симптоми.Въпросът ми е какво ви е мнението за това лекарство и някой приемал ли го е ?

# 1
  • Мнения: 1 501
Качват се килограми от Флуанксол и също така малко те прави безчувствен. Сякаш не можеш да изпитваш емоции. Тегаво е. Но върши работа за известен период от време.

# 2
  • Мнения: 84
Качват се килограми от Флуанксол и също така малко те прави безчувствен. Сякаш не можеш да изпитваш емоции. Тегаво е. Но върши работа за известен период от време.

Благодаря ти за отговора Simple Smile .Иначе от вече 3-4 седмици го приемам по 2 хапчета дневно и ефектът му е уникален .Забравих за лошите мисли деперсонализацията ми и кофтито настроение като цяло.Също така нямах нито един страничен ефект от него ..както имах в началото при приема ми на золофт.Но вече и от золофт нямам странични ефекти ,освен някакви топли вълни от време на време Simple Smile

# 3
  • Мнения: X
Страничните ефекти при прием на флуаксол настъпват след редовно пиене около 2м поне. При мен бяха кг, но понякога избираш по-малкото зло. Успех!

# 4
  • Мнения: 5 674
Аз - флуанксол и золофт едновременно.
Качих кгилограми.
Чуствам се чудесно.
Не съм станала безчувствена, ни най-малко.

# 5
  • Мнения: X
Аз - флуанксол и золофт едновременно.
Качих кгилограми.
Чуствам се чудесно.
Не съм станала безчувствена, ни най-малко.
Факт, че с флуанксол + АД човек се чувства много добре. Спирането е много тегаво, но дотам да се стигне.

# 6
  • Мнения: 5 674
Какво означава, че спирането е тегаво?

# 7
  • Мнения: X
Какво означава, че спирането е тегаво?
Тежък синдром на отнемане с физически проявления. Поне при мен, макар че ги делих на 1/2, 1/4 и т.н., но ги пих и доста време.

# 8
  • Мнения: 5 674
С един и същи анонимен ли си пиша Grinning в двете теми.
Моят опит не е такъв.

# 9
  • Мнения: X
С един и същи анонимен ли си пиша Grinning в двете теми.
Моят опит не е такъв.
Да.
Моят за съжаление е точно такъв. Може да споделите при кого сте се лекували.

# 10
  • Мнения: 5 674
Д-р Кръстникова, София.

# 11
  • Мнения: X
Д-р Кръстникова, София.
Благодаря! Ще го имам предвид това име.

# 12
  • Мнения: 84
Аз - флуанксол и золофт едновременно.
Качих кгилограми.
Чуствам се чудесно.
Не съм станала безчувствена, ни най-малко.

И аз пия золофт с флуанксол..в крайна сметка почнах флуанксола и за щастие нямах абсолютно никакви странични ефекти.. освен че и аз качих килограми ,но сякаш и той ми помогна.Свърших цяла опаковка,тоест пих ги към месец и нещо и реших от раз да го спра..мисля че нямам синдром на отнемане,но още не се чувствам напълно излекуван и май пак ще ги почна.

# 13
  • Мнения: 5 674
Илиян, това е несериозно, не пиете витамин с, за да решавате кога да го спрете. Един месец Grinning !?
Изобщо се чудя, защо си правя труда да пиша при такова отношение на отсрещната страна.

# 14
  • Мнения: 84
Илиян, това е несериозно, не пиете витамин с, за да решавате кога да го спрете. Един месец Grinning !?
Изобщо се чудя, защо си правя труда да пиша при такова отношение на отсрещната страна.

Ами психиатарът ми каза да го започна и когато се почувствам по-добре да го спра от раз ,не е на своя глава да го спирам 😀

Общи условия

Активация на акаунт