Не мога да реша.Коя прическа ви харесва от тези:

  • 3 864
  • 87
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 186
И аз съм за втората. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 986
  Още един глас за втората Peace-и аз искам такава,но трябва всекидневна поддръжка Confused
  Кажи коя избра и покажи после снимки Peace

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Втората! Peace

# 33
  • Мнения: 8 505
Втората,но само защото при нея косата е по-дълга.

# 34
  • Мнения: 5 103
Втората.

# 35
  • Мнения: 510
Втората ми харесва повече, обаче според мен ще изисква доста грижи.

# 36
  • Мнения: 5 299
И двете ми харесват Wink
Честно  казано и аз харесвам дълги коси, но цял живот съмс такава и адски ми е писнало вече Rolling Eyes Искам да се подстрижа, но като знам, че не ми отива... Rolling Eyes

# 37
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Фен съм на дългите коси, така че втората. Но този измамно-небрежен вид се постига трудно и с всекидневни грижи  Confused
Напълно съм съгласна.
Отделно от това едно са снимките, друг е въпросът дали структурата на косъма позволява твоята коса да застане по тоя начин. Не е маловажно и колко време издържа в приличен вид прическата.
Моята коса например е дълга и абсолютно права, непрекъснато ме питат защо не си я нося в естествения вид, обаче тц, не става Confused. Мат'рял има много, но е толкова тънка, че ще ми залепне за главата още на първия час. Отделно пък ако съм с такъв пуловер като на втората снимка ще се наелектризира безумно и ще изглеждам като включена в електрическата мрежа Laughing.
Затова - тормоз Rolling Eyes, ролките и стилизанти веднъж седмично и после или пусната, или на опашка като в подписа ми долу или на кОкове най-различни я смотавам - хем да не писвам на хората (и на себе си) с един и същи вид, хем като я направя сутрин не я мисля повече през деня дали не е проявила собствено мнение Simple Smile.

# 38
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Втората, дълго време съм ходила с такава прическа, не се изисква никаква поддръжка, но зависи как ти расте косата, косата ми е  леко "лизната" отпред и бретона ми стои така естествено.......но пък като съм с къса не ми отива много

# 39
  • Мнения: 98
Втората. Stop

# 40
  • Мнения: 686
Определено - втората! И си мисля, че ще ти отива! Пък и ако не се харесаш ще можеш след това да пробваш и първата!

# 41
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
...като знам, че не ми отива... Rolling Eyes
Да ти кажа, и аз така си мислех, обаче я виж Shocked
Няма как да си изчистя собствената коса от снимката, сори за качеството, все не ми остава време да си инсталирам Photoshop-а

Само като си помисля за поддръжката обаче и се отказвам  Stop

# 42
# 43
  • Мнения: 1 101
Харесвам дългите коси, а и моята прическа е нещо подобно, така че залагам на втората  Peace

# 44
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Снощи пуснах темата.Ставам сега и какво виждат очите ми-3 страници сте изписали.Пък аз си помислих, че никой няма да ми обърне внимание Laughing .
За всички вас, момичета   bouquet  bouquet  bouquet .Обичам ви и много се кефя, че съм тук, с вас.
Сега- лошата новина-моя мъж не хареса нито една от двете #2gunfire.Косата ми е дълга до под мишниците ли, как да го обясня.Чуплива е, а ушите ми стърчат, с голямо чело съм....ПЪЛНА КРИЗА.Вече наистина незнам как да се подстрижа.Исках да реша и да искарам снимката, с прическата и да я дам на фризьорката, че с нея не говорим един език и не се разбираме, а ми харесва как работи.
КАК ДА СИ ИЗБЕРА СЕГА ПРИЧЕСКА?ДАЙТЕ ИДЕИ, МНОГО МНОГО МОЛЯ!

Общи условия

Активация на акаунт