Габрово - "Добре дошли и отишли" – 2

  • 16 617
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 631
Снежи страхотна тема!
Как сте момичета какво ново става покрай вас ?
Веднъж Вилие спомена тук и аз да повторя няма да е лошо да си организираме един продавалник в Габрово. Всеки има омалели неща които вероятно трябват на други.
Помислете

# 16
  • Мнения: 7
Снежи страхотна тема!
Как сте момичета какво ново става покрай вас ?
Веднъж Вилие спомена тук и аз да повторя няма да е лошо да си организираме един продавалник в Габрово. Всеки има омалели неща които вероятно трябват на други.
Помислете
 
Райка, аз съм много за тази идея newsm10.Точно днес даже ходих при свекито за да разгледам дрехите, които са омалели и съм ги давала на съхранение при нея.Понеже сега се очертава да си имам момче тези, които съм събирала от Теа се зачудих какво ще ги правя.Повечето са ми носени от чужбина и са доста хубави.Тези, които прецених че не стават за подаряване или продаване - амортизирани / мислех в продавалника да ги пускам тия дни / ги дадох на свекито да ги занесе в църквата. Събирала съм основно след 2 годишна възраст/до 2те години на детето ги пращах за Майчин Дом/, защото оттогава започна мъжа ми да ми носи от Белгия дрешки, които са доста хубави и явно сърце не ми е дало да ги раздавам, а и четно казано нямам позната с по-малко момиченце от моето за да й ги прехвърля. Отбрала съм половин чувал с хубави дрешки и се чудя какво да ги правя.Като си помислих каква занимавка е да ги пускам в продавалника, простоооо ми се отщя.Тъй,че за бих се радвала ако се осъществи твоята идея  Hug

# 17
  • Мнения: 7
Моля, ако някоя мама знае колко струва легло ден във ВИП стая в болницата да каже.Очертава се пак да съм със секцио и ми се ще да съм в прилични условия седмицата, в която ще съм там  smile3506

# 18
  • Мнения: 7
Райка, аз съм много за тази идея newsm10 .Точно днес даже ходих при свекито за да разгледам дрехите, които са омалели и съм ги давала на съхранение при нея.Понеже сега се очертава да си имам момче тези, които съм събирала от Теа се зачудих какво ще ги правя.Повечето са ми носени от чужбина и са доста хубави.Тези, които прецених че не стават за подаряване или продаване - амортизирани / мислех в продавалника да ги пускам тия дни / ги дадох на свекито да ги занесе в църквата. Събирала съм основно след 2 годишна възраст/до 2те години на детето ги пращах за Майчин Дом/, защото оттогава започна мъжа ми да ми носи от Белгия дрешки, които са доста хубави и явно сърце не ми е дало да ги раздавам, а и четно казано нямам позната с по-малко момиченце от моето за да й ги прехвърля. Отбрала съм половин чувал с хубави дрешки и се чудя какво да ги правя.Като си помислих каква занимавка е да ги пускам в продавалника, простоооо ми се отщя.Тъй,че за бих се радвала ако се осъществи твоята идея   smile3521

# 19
  • Мнения: 910
Преди 2години беше 75лв.-за секцио.а 50лв.-за нормално раждане.

# 20
  • Габрово
  • Мнения: 316
Здравейте, момичета!
 И аз да споделя. Бях на консултация при д-р Колева и се случи, че и раждах при нея. Тиха, спокойна жена. Аз лично не мога да се осъмня в компетентността и, но на моят мъж малко му остана да не я  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire. Много претупва прегледите, тъй като си има акушерка и обикновено се ходи при нея. А и чувам недобри отзвуци за нея. През третия месец от бременността си получих силен кръвоизлив. В болницата ме прие Белошинов. Останах с много добри впечатления от него, макар и да очакваше да загубя детето. Също ми хареса и Анчева / нищо, че изглежда малко темерут/ . Успех в избора. Иначе наистина банята и тоалетната са ремонтирани. Не е перфектно, но е доста сносно. И мое мнение - в този момент след раждането си е по-добре да не си сам в стаята.

# 21
  • Мнения: 11 011
И мое мнение - в този момент след раждането си е по-добре да не си сам в стаята.

Съгласна съм, но предимството на ВИП-стаите е самостоятелния санитарен възел. А доколкото знам, те са 2-ки, но при голям наплив настанявали и по 3 родилки. Ако избера ВИП, ще е само заради удобството на баня само за мен.

# 22
Здравейте и от мен. Гласувахте ли? Аз бях в една от комисиите и снощи се прибрахме доста късничко и ся ми се спи малко, ама ще го преживея Grinning.
Значи за д-р Колева нищо не мога да кажа, понеже даже нямах честта да я видя, за краткия ми престой в болницата. Раждах при Ангелов, за него мога да кажа, че наистина е компетентен лекар. При Анчев съм ходила на прегледи докъто бях бременна, също не мога да се оплача от него, въпреки че имам много познати, които не щат и да чуят за него.Дори и сега, когато ходя на преглед при него, някак ми е много по спокойно, предразполага те, но ми се струва малко че претупва нещата.
А за стаите в родилно, кво да ви кажа, преди 4год., бяха под всякаква критика, дано поне сега малко са ги пооправили, обаче пък въпроса с парното беше на 6+.

# 23
  • Мнения: 273
Здравейте
бих ти препоръчала да отидеш при Белошинов или при Митев -те обясняват много повече от Ангелов/просто бях много учудена / но каквото и да те интересува ти го обясняват- докато на Ангелов трябва да му вадиш думите от устата иначе много им разбира и на мен много ми помогна за раждането.
Но най препоръчително можеш да идеш при Митев тои се намира в Сградата на бившата стоматология на първия етаж. Просто докато лежах в болницата имаше една мацка която тои и води раждането и всеки ден минаваше при нея , незнам дали защото имаше проблем с бебчето и  което в последствие доиде Анатолог от Плевен и го взеха и заминаха за Плевен да го спасяват защото тук не му даваха възможност че ще оживее. И детето се оправи сменили са всички Антиботици и сега детето си живее и вече е голям мъж на двамесеца и половина и е близо 6 килограма.
но аз ако съм на твое място ще си водя тук бременоста няма значение при кого /Ангелов,Белошинов,Анчев или Митев/-другите не стават. и ще отида да раждам в плевен
лек ден

# 24
  • Мнения: 162
Много брагодаря момичета. Никоя от вас не ми каза нищо добро за Колева Cry/ не че нми каза и нещо лошо де/  а аз досега на прегледи си ходех при нея. Но то прегледа е едно а раждането съвсем друго така че май ще се ориантирам към Плевен и за раждане е за ЖК. То не че е от голямо значение защото ако е писано всичко да е наред - значи ще е наред където и да си. Но...за мое успокоение май така ще направя

# 25
  • Мнения: 465
snejko браво  за новата темичка newsm10
(нищо че имената на момичето ми е в синичко а момченцето ми в розово Blush )това между другото.
Темата е оформена супер  Peace Peace
Аз и друг път съм писала но пак ще пиша моят фаворит при лекарите е др.Анчев.
Въпреки че съм раждала първият път при др.Милчева Heart Eyesа втория при др.Митев Heart Eyes
и съм  доволна и благодарна и на двамата Peace

# 26
  • Мнения: 11 011
Белошинов беше дежурен няколко пъти, докато бях в болницата. Когато постъпих, пак ме прие той.  Говореше... много объркано, без да казва нищо определено.  Незнам дали така се държи и с неговите пациентки, но в АГ-то не ми хареса.  Cry Анчев е много по-внимателен и обяснява всичко както си е.

# 27
  • Мнения: 162
Моля ви който е раждал с епидурална упойка да ми обясни по подробно как я поставят, боли ли, не е ли опасна и други подробности за каквито се сетите

# 28
  • Мнения: 273
Kremi
Не боли като ти слагат упоиката, аз където ме е страх от инжекции нямах търпение вече да доиде анестезиолога да ми я сложи.
първо те намазват с нещо хладно като спирт, после ще усетиш леко бодване на игла и после ти вкарват една тръбичка за упоиката това не се усеща и като почне действието се чувства един благодат че не усещаш болката от раждането.
но не го мисли сега има време и както казваш ако всичко си е наред с бременоста няма значение къде ще раждаш.
аз и пак да забременея, и хиляди доктори да има /защото бях при Белошинов преди да забременея/ пак ще избера Ангелов, макар че покрай бременоста която ми води трябваше да му вадя думите с ченгел.
лек ден ние отиваме на разходка

# 29
  • Мнения: 465
Ей момичета наистина времето е само за разходки Hug
kremena не съм ползвала упойки и немога да помогна Wink
snejko  newsm51

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт