Габрово - "Добре дошли и отишли" – 2

  • 16 629
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 025
ajva, в Габрово откъде си напазарува хубавите неща?  Hug Отсега искам да оглеждам къде какво има, в кои магазини си струва да погледна?

# 46
  • Мнения: 216
Снежко, браво за поетата инициатива относно термините Hug  bouquet. Моят е на 27.11. и очакваме момченце stork-boy.
Гигилче, в Габрово има няколко бебешки магазинчета, откъдето можеш да си напазаруваш хубави неща - два зад часовниковата кула (срещу CBA), един срещу Детмаг, други два в уличката зад БЧК... Успех  newsm10.

# 47
  • Мнения: 11 025
ani, магазините ги знам всичките, но в кои си заслужава да проверявам Wink

# 48
  • Мнения: 390
Ами snejko,за съжаление си взех като твоето-от едната страна с решетка,от другата с дъска.Ама си поръчах и обиколник,значи и аз ще се чудя какво да правя newsm78.Иначе можеш да ме отбележиш с  stork-girlКазаха че е момиченце,ама накрая ще видя със сигурност Crazy
Аз лично пазарувах от магазина на блок Дунав,от безмитният до РДВР-то,от един малък бебешки срещу Детмаг.Ама то пътят ми за разходка беше от там,не съм търсила други-просто минах,влязох и си излязох с покупки Party

# 49
  • Мнения: 162
Здравейте момичета! Някоя от вас може ли да ми каже къди има магазин за бременни в Габрово? Има ли хубави иудобни дрехи и как са цените?

# 50
  • Мнения: 11 025
Дрехи за бременни съм виждала само в магазина за дрехи във входа на СВА (този срещу стария часовник). Няма разнообразие нито на модели, нито на номера Sad

# 51
  • Мнения: 910
В Габрово за съжаление почти няма дрехи за бременни,има само в този за който ти е писала Гигилче и още два,но те са на една собственичка.

# 52
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Аз да споделя за дрехите за бременни. Както Гигилче пише - има някои дрехи в магазина вдясно до СВА в центъра. Поради тази причина аз реших да отида до Търново- там има магазин за бременни на пазара. Но какво да ви кажа- почти никакъв избор и смешни дрехи. Аз съм доста разочарована, тъй като преди да почне да ми личи бремеността ходих в Пловдив в един магазин и там имаше невероятни неща - истинаска приказка. Тогава не си взех нищо, за да не избързвам . В Търново обаче е друга модната къща и затова е така. Купих си само едни джинси, нищо друго.  Cry Добре че още си нося някои от дрехите, но след 2-3 седмици това ще е невъзможно и се чудя какво да правя .  newsm78

# 53
  • вкъщи
  • Мнения: 2 464
я да питам аз ти да не си дени,мойта колежка от търново.като ти гледам името и лентичката ми се струва ,че си ти.да знаеш,че и аз кисна постоянно в бг-мама.а на снимката е тедито.сети ли се коя съм?

# 54
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
ама разбира се ,че се сетих ,аз незнаех , че киснеш тук и аз кисна  Joy

# 55
  • вкъщи
  • Мнения: 2 464
ех,че готино,много се радвам ,че се засякохме.този форум наистина е много полезен.честито за работата.сега вече съвсем редовно ще си контактуваме! newsm44

# 56
  • Мнения: 7
Да се включа и аз ! Моя термин е за 03.02.2007г. Нещо съм небрежна относно седмиците, а и лентичка нямам, но съм в началото на 7 месец .Доктора каза, че ще е момче, а иначе си имам вече една девойка на почти 4 години /можете да ни видите в албумчето Party/

# 57
  • Мнения: 162
Само да ви кажа вече не съм kremena95 a kati_95

# 58
  • Мнения: 252
Здравейте момичета!
Спешно си търся бавачка - малката нон стоп е болна и вече нямам избор моля ви помагайте. Наистина е спешно !!!!

# 59
  • Мнения: 386
Да се включа и аз.
Термина ми е 25.03.2007г. , бебчето ще е момиче. Както виждате от лентичката ми имам и юнак на 4г.

Относно дрехите за бременни - наистина в магазина до СБА е единственото място в Габрово. Там продават дрехи на модна къща Рени. Това е същата модна къща, която има фирмен магазин във В.Търново на пазара. Там има повече разнообразие, но лично на мен единствените неща които ми харесаха ги има и тук- дънки, джинси и гащеризони. В Габрово панталоните са 29лв, а гащеризоните-35лв. , във Търново цените са съответно 35 и 50лв. Там е по-скъпо т.к е фирмен магазин и това са и цените им обявени в интернет страницата им- www.reni-fashion.com

Общи условия

Активация на акаунт