Предстои ми инсеминация - Тема No 29

  • 24 959
  • 740
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 11 767
Добре дошли в новата тема и успешни процедури на всички! Нека имаме чудесно лято и много успешни процедури! Sparkling Heart




Линк към старата тема https://www.bg-mamma.com/?topic=1250910

# 1
  • Мнения: 5 149
Йей! Честита нова тема, искрено се надявам да няма много наплив и нужда от нея Blush Смелост, кураж, спокойствие и чертички на всички! Yum

# 2
  • Мнения: 986
Честита ни нова тема!!! ❤️❤️❤️Записвам се и скоро може да съм и по - активна. Имам зад гърба си две инсеминации, ако този месец не се получи естествено говорихме с лекаря и ще продължим пак с инсеминация. Желая на всички момичета много търпение, късмет и бързичко виждане на двете чертички!!! 🥰🥰🥰

# 3
  • София
  • Мнения: 353
Успех, момичета. Нека новата тема донесе много позитивни тестове и летни емоции Simple Smile И аз се записвам. Първа неуспешна инсеменация в началото на юли с донор. Продължаваме напред към следващата скоро. Бъдете позитивни и не се отказвайте. Целувки Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 11 767
Аз така и не се записах в предната тема Simple Smile, ама реших че вече след няколко предупреждения за нова тема да ударя едно рамо.

Така, първо инсе на 9ти юли, на ЕЦ, на перфектно спукан фоликул час преди инсето. Имам 3 спонтанни (почти от раз) забременявания преди 7г, една успешно износена бременност. След почти една година безуспешни опити и перфектна СГ, овулация по учебник, се оказа след ЦС че съм със запушени тръби, които пропуснаха под налягане, от ляво има нагъване и съмнения за срастване ( най-вероятно след секциото се е получило така). За съжаление вече не знам кой месец под ред овулирам от ляво, но направихме инсето и сега на 24ти ми е теста. Нямам големи надежди и съм спокойна.

# 5
  • София
  • Мнения: 353
Мацето, пожелавам ти този път да е успешно всичко Simple Smile
Ще споделя и аз за себе си накратко, понеже не съм писала в предната тема. Може опитът ми да е от полза на някого. След 1 година опити установихме, че моят приятел има азооспермия. Направиха му биопсия и всичко останало и ни насочиха към донорска инсеменация. Започнахме проучване на клиники и т.н. И избрах "Надежда". Месец след записване ми се обадиха за първичен преглед. Това беше някъде април. Оттогава проследяваме овулацията, правих  изследвания на хормони и всичко останало. Всичко уж беше наред. Направихме снимка на тръбите в края на юни. Всичко беше наред. Докторката прецени, че 3 дни по-късно ще правим инсеменация. Фоликулът ми беше от дясно с размер 19 мм. Пих лека стимулация и ми сложиха инжекция за фоликула 48 часа преди инсеменацията. В деня на инсеменацията на 1.7. се беше спукал. Направихме я и после 12 дни пих дуфастон. Имах леко неразположение като болки в гърдите, световъртеж и т.н. И на 13-тия ден си направих кръвен тест, който за жалост беше отрицателен. И голямо разочарование за мен. Сега съм в очакване да ми дойде, за да си запиша час и да започнем със следващата инсеменация. Дано този път е на късмет. Може би стресът ми дойде в повече, може би е Божа работа. Ще се опитам да не се вглеждам чак толкова в детайлите, за да продължа напред. Успех от мен и много позитивни мисли за всички Simple Smile

# 6
  • Мнения: 28
Здравейте и от мен! Честита нова тема 😊 Моето първо инсе, за съжаление завърши неуспешно. Вчера си направих кръвен тест след като в понеделник вечерта получих зацапване и резултата беше кръгла нула 😕 Не съм имала особени надежди, честно казано, но щеше да е толкова хубаво, ако се получи от първия път. При нас уж няма доказан проблем - партньорът ми е с нормозооспермия, аз съм обаче с еднорога матка и една проходима тръба, хормони в норма. Идеята ни е да опитаме с 4 инсеминация, които ако са неуспешни да кандидатсваме за фонда. Имате ли информация дали тези 4 инсета трябва да са направени в една календарна година, за да важът? Благодаря ви!

# 7
  • София
  • Мнения: 353
Tsveti_k, не се отчайвай. Хубавите неща стават бавно и трябва да сме търпеливи. Всичко ще се нареди, просто изисква време. Пожелавам ти да не се стига до по-сериозни интервенции. Simple SmileУспех и спокойствие желая.

# 8
  • Мнения: 5 149
Аз имам тъп въпос Grinning Правих първа инсе в понеделник и се чудех дали по някое време трябва да започне да изтича нещо Sweat Smile От вчера ми се струва, че имам някакви капки по ежедневната, които не са съвсем мои
Скрит текст:
или поне не миришат на мен, но в тази жега може и да бъркам Grinning

# 9
  • София
  • Мнения: 11 767
Inferiya сигурно е ЦС. Аз слагам утрогестан та не мога да разбера какво изтича Simple Smile

# 10
  • Мнения: 986
Преди две години като правихме и ние, на първото инсе се прибрах и гледах повече да си полежа, но все пак след няколко часа имах по бельото мокро. Предположих, че може и да е изтекло нещо, но в крайна сметка бяха минали няколко часа, а и няма как да не ставаме въобще..

# 11
  • Мнения: 380
Може да е от нещата с които промиват/дезинфекцират предварително

# 12
  • Мнения: 1 327
След 2 неуспешни инсета, този месец трябваше да почиваме, заради морето.
Трябваше..
Обаче счупих крак. Сега няма море, плюс дълго възстановяване, а за бебе не мога и да мисля.
Този мой късмет..

# 13
  • Мнения: 57
Здравейте, момичета.
Предстои ми първата инсеминация - днес е осми ден от стимулацията, която започна на трети ден от цикъла - менопур 75Iu, естрофем 2мг. 3х1 и Преднизолон Ф 0.5мг 1х1. На осми ден от цикъла бях на УЗИ  и LH ; E2. Видяха, че имам 4 фоликула с размери 12мм,10мм,9мм и 8мм. LH - 5.63mU/ml, E2 - 206.6pg/ml. В събота съм отново на УЗИ  и кръвни, като според лекарката тогава ще са готови фоликулите. Надявам се всичко да е наред дотогава и евентуално в понеделник да се действа.
Желая много успех на всички и положителни тестове и емоции! 🌹 🤗

# 14
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 774
Маце, успех, дано чудото при вас се случи. Аз съм със същите тръби, според лекаря ми е въпрос на чудо да стане с инсе (имам две неуспешни донорски, преди да разбера за тръбите, че всъщност не са толкова хубави, колкото ги бяха изкарали на ЦС). Но и аз не съм първа младост. Дано сте късметлии.

Общи условия

Активация на акаунт