Christian Of Roma Group Italiano Festival !

  • 1 782
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25
E , няма ли желаещи ?! Sad

# 16
  • Smallville
  • Мнения: 994
Здравей Kelly`,аз ходя на този фестивал всяка пролет от 4 год насам,дори бях модел на една колежка на един от конкурсите<взехме 2 място>,но не ми е възможно да ходя и есента по ред причини.Много съжалявам,че ще пропусна това невероятно шоу,което винаги много ме е впечатлявало и вдъхновявало.Имам една молба към теб :pray Ще ти бъде ли възможно да качиш снимки от фестивала някъде в нета,че да ги разгледаме,много моля  bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 547
Мога ли да използвам случая да попитам от къде в София могат да се купят продукти на Christian Of Roma?
Спомням си, преди време, фризьорката ми беше сложила много хубава маска от тази козметика, но знам че не се продават по магазините.

В салона, в който работи една приятелка, ползват продуктите на тази серия. Намира се на пазара на Борово на ул. Тодор Каблешков. Ще ти обясня подробно. И не са скъпи. Само се притеснявам да се бъркам продуктите. Може ли да пуснеш снимка да видя как изглеждат? Че сега нямам време да търся. Иначе цените бяха, да кажем 12 лв за шампоан от 1 литър. Възможно ли е? За едно и също нещо ли говорим?

Сори за оффа Simple Smile Иначе и аз искам прическа, но не съм в Пловдив, за съжаление.

Общи условия

Активация на акаунт