Лакове за нокти - 153

  • 39 578
  • 762
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 128
Аз тази седмица преди морето реших да съм неоново розова 😀


Маме, бързо да оздравява детето!
Колко пласта е това неоново и какъв топ лак използвате?

# 61
  • Мнения: 1 460
Хубава неделя от мен! 💅

# 62
  • Мнения: 27 921
Атама, кое е зеленото?

# 63
  • Мнения: 1 460
Долче, зеленото е ГР Айс шик 82. Самостоятелно има страхотен гланц и блясък, а се маже като масло.

# 64
  • Мнения: 348
Аз тази седмица преди морето реших да съм неоново розова 😀


Маме, бързо да оздравява детето!
Колко пласта е това неоново и какъв топ лак използвате?

На два пласта, без подложка е. Топ лакът също е на СНБ бързо съхнещият.

# 65
  • Мнения: 1 049
Днес пробвах това спрейче за бързо съхнене на лак на един нокът и наистина действа веднага, без да го разваля. Следващия път ще тествам на всички нокти.

# 66
  • Мнения: 27 921
Атама, чудесно (че съм си го харесала това зелено от известно време и се чудех как стои на нокти). 😃
Фифи, Диди, прекрасни сте 😍 Аз се чудя следващият маникюр ярко розов ли ще е или синьо омбре... 😃

# 67
  • Мнения: 13 973
Пропуснала съм да цъкна следенето и да се запиша 😯
Не помня честитих ли на Бенчи, да е живо и здраво момиченцето. Мама на Миро бързо да минава ангината.
Агент, в темата за гел лак имаше оплаквания, че тези маски свалят лака, та не си единствена 😀
Аз съм по заздравител вече втора седмица, ей така от липса на време и мързел, да блести нещо там.
Преди малко все пак се напедикюросах с GR Glitter Shine 212, ужасна консистенция, точи се отвратително, с разредител оправя ли се?

# 68
  • Мнения: 27 921
Амини, 212 е всеобщия ни "любимец" тук и всички много го "хвалим" 🤣 Надявам се да се оправя с разредител, че отдавна съм му замислила точно това! 🤪 И четката му е ужасна, поне моята е...

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Скоро не бях слагала пясък, но до утре вечер не ми се правеше изцяло нов маникюр и набързо скалъпих за 2 дни с този красавец на Avon Teal Glitter. Скъсих леко, че утре ще правя морския. 😍⛵

# 70
  • Мнения: 4 508
Ох, тази нощ сънувах лакове за нокти! Ама съкровища! В някакво селце в забравено магазинче имаше Перфект - пясъци, и тези, дето имитират cupcake
С пълни шепи грабих Joy  Joy  Joy

# 71
  • Мнения: 7 723
Нова придобивка от преди няколко дни, която едва ли ще сложа скоро
catherine arley G764

# 72
  • Мнения: 1 301
Момичета, аз тази седмица съм в лилаво 🙂
Педикюрът ми е в същия цвят, но с Перфект-а отгоре. Не успях да снимам ефекта, който е жесток - на слънце е някак бляскаво-мокър...


# 73
  • Мнения: 2 258
Ето го Флормар-а без номерче

Много ми харесва цвета, но трудно съхне.

# 74
  • Мнения: 27 921
Блъд, поне 99% съм сигурна, че това е 469 Milk cocktail. 😍 Много ти отива.
Катерина, Ивче, ❤
Витаминче, ха ха, сънувала съм и аз такива сънища, че даже и в тях съм крала лакове... 😅

Общи условия

Активация на акаунт