Смешно ли е ?

  • 2 830
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 101
Според мен няма нищо смешно в това да си купиш пуловер, който ти стои добре и ти харесва като модел в няколко различни цвята  Naughty
Така, че действай  Peace

# 46
  • Мнения: 5 362
Кое да му е смешното?!?..... newsm78

# 47
  • Мнения: 239
аз имам 3 тениски еднакви но в различен цвят Laughing пък не ми е смешно

# 48
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
как ще е смешно? щом ти харесва, давай Hug
аз имам 2 еднакви ризи ендта черна, другата светлосния с малки тъмновини цветчета Blush  Blush
Любимия ме подиграва,че ако ме остави ще си купя от всички цветове  Crazy  Crazy
бтв аз и за обувки съм го правила този номер - имам 3 еднакви чифта бели маратонки найк, само запетайката им е различен цвят- син, лилав и червен  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 49
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Защо да е смешно,щом моделът е хубав,какво пречи да си вземеш такъв пуловер и в друг цвят Peace

Peace
Peace
Давай още днес отивай да си вземеш!

# 50
  • по света
  • Мнения: 1 587
Според мен не.Понякога си купувам еднакви дрехи в различни цветове,даже го намирам за нормално Peace

# 51
  • Мнения: 136
След като се харесваш, мисля, че идеята е добра!

# 52
  • Мнения: 8 505
За мен не е смешно.Аз самата правя така.Особено ако цветовете не са близки,все едно си със съвсем различна дреха.

# 53
  • Мнения: 952
и аз не виждам нищо смешно в това, на ЕХХО нещата са супер даже съжалявам че не си купих два пуловера, когато попаднах на техните неща Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 502
Не е смешно.Купи си и си ги носи със здраве и желание . Peace

# 55
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Как ще е смешно???
Аз редовно съм така- като се чудя кой цвят да си взема- взимам ги всичките.

# 56
  • Мнения: 1 318
Въобще не е смешно - и аз имам един модел пуловер в 2 различни цвята - никой не е забелязал, че са еднакъв модел, на всеки обаче му прави впечатление колко красиво стоят Party

# 57
  • София
  • Мнения: 5 605
Не виждам нищо смешно или срамно newsm78-като ти харесва модела,защо пък да нямаш няколко цвята Peace
съгласна съм

# 58
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Поздравления!
Практична жена! Хем няма да търсиш пак докато харесаш друг, хем със сигурност ще ти стои добре и освен това ще има разнообразие макар и само в цвета... Спестеното време оползотвори да си харесаш шал и ще е различен пуловера Simple Smile
Брат Пит май беше - редовно си купувал панталони от един модел по в 3-4 цвята Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт