Много слаб цикъл

  • 2 474
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 350
Здравейте, преди 3 дни ми беше датата за цикъл. Прокървя ми и от тогава само ме зацапва. Ту се опита да тръгне ту спира. Кръвта е тъмно червена до светла. На преввъзката има само по няколко капки. А по тоалетната хартия е доста като нормален цикъл и като ходя по малка нужда на моменти се вижда както е при нормален цикъл, но до тук. Моляя за мнения

# 1
  • Мнения: 2
При мен е нещо такова обаче и аз ще искам помощ :/ на 2.08 ми дойде цикъла и свърши на 6.08…попринцип имам нормален и редовен цикъл но този траеше само и единствено 3 дена и беше много лек ,кръвта беше кафява…10 дена след това имах пак някакво леко кървене ,ден преди овулацията ми…Казаха ми да не се притеснявам ,организмът се изчиствал и е овулационно кървене… може ли съвет! (на 15 съм)

# 2
  • Мнения: 3
Здравейте, понеже не видях друга тема, реших да попитам тук. Знаете ли как мога да си отложа менструацията с 2 седмици, мисля с витамин Ц да пробвам, но всеки ден ли се пие?

# 3
  • Мнения: 96
Здравейте понеже нененерих друга подобна тема затова реших да пиша тук.Цикъла ми януари не ми дойде,февруари започна с зацапване и след това ми дойде(ходих на гинеколог точно тогава),прегледа ме каза че всеки момент ще се усили и ще тръгне нормално,този месец точно на датата на която трябваше да ми дойде,ми дойде като трая само един ден,от тогава имам съвсем леко като зацапване и то само по салфетката.Момя за мнения,ако някой е имал нещо подобно.Благодаря предварително.

# 4
  • Мнения: 19
При мен е нещо такова обаче и аз ще искам помощ :/ на 2.08 ми дойде цикъла и свърши на 6.08…попринцип имам нормален и редовен цикъл но този траеше само и единствено 3 дена и беше много лек ,кръвта беше кафява…10 дена след това имах пак някакво леко кървене ,ден преди овулацията ми…Казаха ми да не се притеснявам ,организмът се изчиствал и е овулационно кървене… може ли съвет! (на 15 съм)
нормално е защото и аз съм така има вероятност да е от времето мен например боли ме много корема а ми тече малко за това че не се претиснявай нормлано е

# 5
  • Мнения: 1
Здравейте, мили дами! Вчера цикълът ми дойде, но доста по-слаб от обичайното. Липсват ми и болките, защото попринцип ме боли доста. Моля за съвет, защото ми е много притеснено.

# 6
  • Мнения: 19
Здравейте, мили дами! Вчера цикълът ми дойде, но доста по-слаб от обичайното. Липсват ми и болките, защото попринцип ме боли доста. Моля за съвет, защото ми е много притеснено.
това може да е от стрес или пиене на хапчета който са силни и влият на цикъла ти да е по слаб аз съм така от два месеца и сега този месец ако продлъжи ще се свържа със гинеколог ако видиш че нещ е зле посети гинеколог

Общи условия

Активация на акаунт