За БУРГАС едно се знае - с мамите си той сияе!

  • 12 025
  • 304
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 298
http://images11.snimka.bg/001447068.jpg
Това е от мен.За жалост Галя тук са я отрязали.Вижда се само качулката на Деничка  Joy

Отпред със синята количка съм аз  Grinning

# 91
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 744
Браво много сте хубави всички .Другият път ако и на нас ни е удобно времето и ние ще дойдем.Днес май пак всички са по разходки .то май това ще е последният хубав ден поне така казаха по тв.Е хайде да не ви отегчавам с лоши мисли радвайте се на хубавото време.Чао.

# 92
  • Мнения: 1 111
  На другата среща задължително ще се включа и аз. Grinning

# 93
  • Мнения: 648
   Здравейте, момичета  bouquet
Имам един голям пакет памперси "Elkos", 12-20 кг мисля, и около 10 пюрета- Кечкемет и Хаме, дайте съвет къде да ги даря Thinking Или ако някой ги иска ще му ги подаря, да ми пише на ЛС Peace
Благодаря ви Hug

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
amalia ще пратя чайчето по баткото във вторник. Пусни ми телеф.си на лични

# 95
  • Мнения: 1 975
Здравейте и от нас  bouquet  bouquet  bouquet

Като гледам не сте много активни напоследък май? Искам да отбележа, че много се радвам да видя Ji и Nadejdica отново сред нас. От доста време не сте писали момичета Hug

Бях ви питала, но никой не ми отговори за степ-аеробика в Славейков. Хайде бе майчета помагайте. Марианка казаха ми, че някъде около 55бл./вашият/ имало фитнес, знаеш ли къде е точно newsm78. Ще съм много благодарна за всяко инфо по въпроса.


ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ
  love001  love001  love001

# 96
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
галка,не съм чувала около нас да има фитнес.във зала младост мисля,че има.и аз съм навита да ходя на някаква аеробика,че нещо малко се движа напоследък.ако чуеш нещо свиркай да ходим заедно.а твойта беба мноого е пораснала.ох,като ги гледам тези сладки бебоци ми се приисква второ дете.........напоследък много съм се разнежила,та да видим къде ще му излезе края. Embarassed

# 97
  • Мнения: 237
Момичета,да се похваля!В събота бяхме в София,на снимки за "Горчиво".Предаването ще се излъчва на 14 ноември.И най-важното Wink -ние спечелихме  jumpuu Затова да почерпя beer

# 98
  • Мнения: 237
Здравейте и от нас  bouquet  bouquet  bouquet



Бях ви питала, но никой не ми отговори за степ-аеробика в Славейков. Хайде бе майчета помагайте. Марианка казаха ми, че някъде около 55бл./вашият/ имало фитнес, знаеш ли къде е точно newsm78. Ще съм много благодарна за всяко инфо по въпроса.



Срещу 55бл. има фитнес,но това вече е Изгрев.Бившата "Аризона"

# 99
  • Мнения: 252
Момичета,да се похваля!В събота бяхме в София,на снимки за "Горчиво".Предаването ще се излъчва на 14 ноември.И най-важното Wink -ние спечелихме  jumpuu Затова да почерпя beer
                                                                                                                                                   Ште го гледаме задалжително Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 100
  • Бургас
  • Мнения: 561
И аз искам на фитнес или аеробика - но на мен ми трябва фитнес със забавачка  Sick

teodorastamova честито !!!

Много хубава почерпка - пазвали ми диета  Heart Eyes

# 101
  • у нас
  • Мнения: 5 724
Момичета,да се похваля!В събота бяхме в София,на снимки за "Горчиво".Предаването ще се излъчва на 14 ноември.И най-важното Wink -ние спечелихме  jumpuu Затова да почерпя beer

Честито, ще го гледаме. Кога ще е уикенда? Laughing

# 102
  • Мнения: 48
Ех, че ме е яд! Имало среща пък аз пак съм я изтървала. Ами така е - като не влизам често във форума. Иначе и ние ходим из центъра и сядаме редовно на "Ултра-3", ама сигурно по друго време и затова не съм засичала майчета. Днес сме на консултация и ще ни слагат ваксина-стискайте палци, че много ме е страх от тези пусти ваксини.

# 103
  • Мнения: 1 975
Здравейте на всички Hug

Много се радвам, че този път има отзиви за фитнеса. Teodorastamova първо честита ви победа и второ, някъде около спирката ли е тази бивша Аризона? А да, какъв ви беше подаръка от "Горчиво" и Геро и на живо ли е такава терца?

Марианка с удоволствие ще ходим заедно на фитнес, само да го открием, че иначе по сами ще е много тъпо. Гери/GJK/ аз смятам да ходя вечер като се върне татито от работа, че иначе и аз няма на кого да я оставя  bouquet

Soleada на нас в събота ни я правиха тази ваксина и за щастие не вдигна Т, само беше малко кривичка след това. Сега гледам, че й е зачервено мястото и е станало топченце, и се чудя дали е нормално това newsm78 . И да се похваля - вече сме 5900 и 57см., на мама шишата Joy Joy Joy

# 104
  • Бургас
  • Мнения: 561
Галя, след ваксината и на Йони му е синьо мястото и има топче, но аз така и не питах педито  Blush
Нашият тати работи на смени, а си има и други задължения и на мен ми е много трудно да планирам нещо   Sick
Иначе когато може винаги го гледа /не мога да се оплача  Peace /

Уговорете се за фитнеса, а аз ще се включвам, когато мога  Party

Общи условия

Активация на акаунт