Имаме много сополи... Какви капки за нос?

  • 5 056
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
Стеримар Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 6 743
Коларгол-но по една капка 3 пъти на ден,защото изсушава лигавицата.
Peace Аз също ползвам коларгол.За сушенето на лигавицата, нашето педи ни каза, че ако се разтвори с глицерин вместо с аква, не изсушава.Кофтито е, че самият прах по-трудно се разтваря в глицерина  Peace

# 17
  • Торонто
  • Мнения: 837
А ако са зелени сополите и не текат какво е подходящо?

# 18
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Моята педиатърка ми каза да правя нещо като инхалация т.е Божа в кенгуруто,а на котлона ври вода със хлебна сода.След като направя това капя Коларгол.От парата се размекват секретите и след това с капките е много ефикасно. Peace

# 19
  • Хасково
  • Мнения: 726
олинт и ксилометазолин изобщо не са подходящи за деца до 2 години. Коларгола да, но не при всички случаи. Мукосептонекс или Виброцил при хрема, а при запушен нос нисита или стеримар.

# 20
  • Мнения: 5 026
 За съжаление и ние от тази сутрин сме в групата на "сополанковците". Постъпвам по следния начин:
Когато сина ми е хремав, пръскам първо Стеримар, а след това Виброцил. Peace

# 21
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Ние сме хремави вече 10 дена.Същите бистри сополчета.Педито и още един доктор я гледа и нищо...щяло да й мине  Thinking . По принцип ползвам Стеримар.В случая ни изписаха Резоксин, после Виброцил, но нямаше ефект.Днес е по-добре и то от Стеримар,помпичка за нос и спане нощем с шапка.Само не ме критикувайте за бабешките методи, ма след толкова време сополи приемам всякакви съвети

# 22
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Коларгол 1 % мисля, че стават за малки бебета, но питай пак в аптеката. Иначе те изсушават и спират сополите. Малко цапат, обаче  Confused
smile3521 smile3521 newsm10 newsm10 newsm10 най-добрите са. Моя син е със заден ринит и само тези капки го успокояват и лекуват.

# 23
  • Мнения: 231
най-добре питай педито

# 24
  • Мнения: 2 015
Аз, че се намесвам в темата, но да питам, да ли като има сополки значи, че ще се разболее.Толкова съм прясна в тия неща, че умирам от страх, да не разболея детето, защото е само на месец.Какво да му давам или да се обадя на педито.Тази вечер мисля да не го къпя.Вие какво ще кажете?

# 25
  • Мнения: 5 391
И аз ползвам Коларгол и Стеримар Peace

# 26
  • Мнения: 208
 Стеримар и  Виброцил.

най-добре питай педито
Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 3 271
Виброцил за бебета  Peace

Общи условия

Активация на акаунт