Звездни компромати - Август'21

  • 275 249
  • 2 803
  •   1
Отговори
# 2 790
  • Мнения: 3 560
Златка е наясно, тя също се оглежда. В тези среди ги знаем бракове и връзки  колко траят.

# 2 791
# 2 792
  • 𝔈𝔩𝔢𝔠𝔱𝔯𝔞 𝔥𝔢𝔞𝔯𝔱
  • Мнения: 303
Въпросната битка между Тита и Диона.
Скрит текст:

Без коментар съм. Laughing

Поредното доказателство, че хората биха направили всичко за пари. Толкова ли не се сетиха, че като излезе само по бански и се боричкат няма да стане гаф? По-скоро е търсен ефект. Grinning

# 2 793
  • Мнения: 73
Тита се е сетила, има сутиен под банския.  Другата е много гнусна

# 2 794
  • Мнения: 3 021
Жестока е Карла Бруни. Направо невероятна жена. На мен Бела Хадид ми е симпатична, но ме дразни, че лъже за пластичните си намеси. Просто е смешно, съвсем друг човек и обяснява как просто е отслабнала. Еми....

# 2 795
  • Мнения: 8 557
Сега кариерата на Бакалова да не се е трансформирала до снимки с холивудски звезди?

# 2 796
  • Sofia
  • Мнения: 26 595
Въпросната битка между Тита и Диона.
Скрит текст:

Без коментар съм. Laughing

Поредното доказателство, че хората биха направили всичко за пари. Толкова ли не се сетиха, че като излезе само по бански и се боричкат няма да стане гаф? По-скоро е търсен ефект. Grinning
Каква е целта на тези пародийни двубои?

Онзи тюфлек-арбитър/съдия го мернах в екипа от Игри на волята 🤨

# 2 797
  • София
  • Мнения: 17 368
Ами не, снима си филм Бакалова в момента, това просто е събитие, на което са я поканили.

# 2 798
  • Мнения: 1 941
Цитат
Сега кариерата на Бакалова да не се е трансформирала до снимки с холивудски звезди?
Не. Новината е от вчера:
Скрит текст:
Дано играта й е на ниво в тази романтична комедийка. Единият от актьорите, който ще участва ми е много любим - Lucas Bravo. Ако той играе съпругът на Мария, ще умра от яд, че не съм аз на нейно място. Joy

Последна редакция: ср, 01 сеп 2021, 13:20 от Yo_Ana19

# 2 799
  • Пловдив
  • Мнения: 40 929
Есил Дюран без грим..
Скрит текст:

Ива Софиянска...
Скрит текст:

Кадиев и 1/2...
Скрит текст:

# 2 800
  • Мнения: 4 202

Попълвани са й устните на Ангелкова, в профил си личи много ясно, особено горната. Не е от подуване - от прясно опериран нос, достатъчно време мина.

# 2 801
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Операторът обаче, тенденциозно или не, я снима само в профил. Не ѝ прави услуга. Самата тя говори доста неуверено.

# 2 802
  • София
  • Мнения: 4 885
Нова Алея на славата пред Народния театър:

https://www.vesti.bg/galerii/foto/aleia-na-slavata-se-poiavi-pre … ov-11347/47725054

# 2 803
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 693
Есен... Наша златна есен ... Хайде да се настаним в  Новата Тема Wink
Този път нещата са под контрол и никой няма да пребивам от четене, както се изрази Амбърчето ( Joy Kissing Heart)

Общи условия

Активация на акаунт