РУСЕнски - все така интелектуални.

  • 8 902
  • 263
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 169
здравейте,
и аз ве4е да се включа при вас.Все още не сам станала мама,очаква се сабитието 10-20 февруари.
Ще се радвам да си пиша с вас, все пак е друго с хора от един и сащи град:))
а сред вас има ли бадещи мами или всички вече сте от щастливките Laughing
Вале, добре си дошла! има други мами 2 в 1, но рядко пишат, това не значи че не ни четат! следи темата и заповядай на следващата ни среща!!

И аз съм в това число  55
newsm51 newsm51 newsm51 Добре дошла при нас  newsm51

И аз та обичам пиленце     love001

# 181
  • Мнения: 952
tina_cute, привет.Случайно да пишеш в сватбарския форум а??? защото и аз пиша там но съм с друг ник/siska/  Laughing Laughing сега сети ли се коя съм Mr. Green

# 182
  • Мнения: 5 391
dnes me sre6tna na centara edna mama koqto razdava flaiari za karmeneto,da ne e nqkoq ot vas Simple Smile
Да, никът й е jkaterina, но скоро не е писала.

# 183
  • Мнения: 5 577
Момичета, четя си аз обяви из интернет и попаднах на следната, от 14.11.06:

"dom ,,Nadejda,, gr Ruse-tel-846257-imame 55 deca ot 3-8 godinki nujdaem se ot igrachki,knijki za risuvane,prah za prane i sapuni,drehi obuvki,vitamini"

Искате ли да се включим и да помогнем?
Има и е-маил. Аз лично мога да дам играчки.

Дрешки нямам за такива големи деца.

Ако още някой иска нека каже.

# 184
  • Мнения: 946
 welcome на новите бъдещи мами!
Вержи както кажеш те играчките не са големи ама може и за дома да ги дадем,а гривните ги почвам още сега  Peace Освен играчките другите неща в обявата можем да закупим като съберем минимална сума от всеки който иска да се включи  Thinking

# 185
  • Мнения: 199
Момичета, четя си аз обяви из интернет и попаднах на следната, от 14.11.06:

"dom ,,Nadejda,, gr Ruse-tel-846257-imame 55 deca ot 3-8 godinki nujdaem se ot igrachki,knijki za risuvane,prah za prane i sapuni,drehi obuvki,vitamini"

Искате ли да се включим и да помогнем?
Има и е-маил. Аз лично мога да дам играчки.

Дрешки нямам за такива големи деца.



Ако още някой иска нека каже.

Привет, Верги, аз може да се включа! Мисля, че имам с какво да помогна! За дрехи не са кой-знае колко, но с играчки....
Тъкмо ще зарадваме дечицата за празниците, поне с нещичко....

# 186
Здравейте мами, смятам че идеята да помогнем на децата е чудесна.Аз за сега нито с дрешки нито с  играчки  мога да помогна но да съберем някаква сума било то и минимална съм навита Simple Smile

# 187
  • Мнения: 9 912
tina_cute, привет.Случайно да пишеш в сватбарския форум а??? защото и аз пиша там но съм с друг ник/siska/  Laughing Laughing сега сети ли се коя съм Mr. Green
хехе, и аз тръгнах от сватбарския форум - първата русенска сватба Simple Smile

# 188
  • Мнения: 169
tina_cute, привет.Случайно да пишеш в сватбарския форум а??? защото и аз пиша там но съм с друг ник/siska/  Laughing Laughing сега сети ли се коя съм Mr. Green
Хахахахаха, съвсем случайно - да  Grinning.

# 189
  • Мнения: 74
Здравейте русенски майчета! Simple Smile  bouquet
Наи накрая и аз се престраших!
Аз също не съм станала все още мама, но терминът ми е за 15-17 февруари! Може и по-рано Rolling Eyes, понеже бебенцата са двечки! Heart Eyes
Ще се радвам да черпя съвети от вас и да споделям радости и тревоги! Hug

# 190
  • Мнения: 230
az sa6to nqmam nito dre6ki nito igra4ki,po obqsnimi vse o6te pri4ini, no s nqkakva suma i az 6te se vklu4a

# 191
  • Мнения: 1 059
привет на новите и от мен   bouquet

И аз ще се помъча да се включа с нещичко за децицата

# 192
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Моля ви, подкрепете нашата инициатива, защото много малко мами и татковци от провинцията са ни подкрепили!  Hug Hug Hug

Момичета и момчета,
за да няма повече такива съобщения,

Дете с крайна степен на недохранване почина



ние - и вие - написахме ПЕТИЦИЯ!


Прочетете, подпишете и на приятелите си пратете!Колкото повече хора научат, толкова повече от тях ще се присъединят!

# 193
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Аз също искам да се включа с нещо за дома. В момента малко сме го окъсали финансово, но предполагам, че до седмица  Praynig ще се позакрепи положението. Вие няма да правите експресно събиране, нали  Rolling Eyes

И тъй като сме много интелектуални, се питах дали сте и толкова информирани и бихте могли да ми помогнете с малко инфо  Mr. Green
Мисля да разуча положението с детската кухня, тъй като от вчера въведох и месо и мисля скоро да се насочим натам. Проблемът е, че наблизо (живеем във Възраждане, до църквата на алеите) знам само една кухня - в 8-ма ясла, и то даже не знам къде и е вратата, а просто Верги ми беше казала, че там има. Та така: кажете ми къде има наблизо други и дали дават храна за малки бебешоци или само за големи мушмуроци.  Mr. Green Помагайте, че вчера като за първи ден взех на хип едно пюре и мъжО като видя 2.53 лв си смени цвета няколко пъти и само успя да попита "Това всеки ден ли трябва да го яде?"  smile3516

# 194
  • Мнения: 199
......не обичам да ми казват, че съм от провинцията.... Naughty
...иначе, подкрепих петицията.... Peace

Общи условия

Активация на акаунт