РУСЕнски - все така интелектуални.

  • 8 903
  • 263
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 169
......не обичам да ми казват, че съм от провинцията.... Naughty
...иначе, подкрепих петицията.... Peace
newsm10

# 196
  • Мнения: 5 577
Искате ли утре преди  обяд да се пият кафета?
Бъмернаг иска на Неделя?

# 197
  • Русе
  • Мнения: 278
Искате ли утре преди  обяд да се пият кафета?
Бъмернаг иска на Неделя?

Там не е ли малко хладничко преди обяд?

# 198
  • Мнения: 4 406
Верги, благодаря за новия ник... отивам да ти купя риза- нали си кръстница

# 199
  • Мнения: 5 577
 Joy Joyизобщо не съм видяла.

Отговори на Пилето.

# 200
  • Мнения: 435
Искам да попитам мамите, които получават детски имате ли превод този месец!?
За колета за базара подготвих няколко нещица, но при възможност ще се свържа с Вергилия, за да й ги предам.

# 201
  • Мнения: 4 406

Бъмернаг #Crazy #Crazy

Там не е ли малко хладничко преди обяд?
вътре сме ние... топличко е

# 202
  • Мнения: 5 577
И аз нямам надбавки, а ги чакам.  Sad

# 203
  • Мнения: 14 133
Чухте ли клюкината Laughing Направили са този следобед първа копка на нова сграда на АГ-коплекс.  PeaceОстава покрай по-модерната обстановка и голяма част от персонала са по-съвестни в работата си  Praynig

# 204
  • Мнения: 9 912
Чухте ли клюкината Laughing Направили са този следобед първа копка на нова сграда на АГ-коплекс.  PeaceОстава покрай по-модерната обстановка и голяма част от персонала са по-съвестни в работата си  Praynig

Родилният комплекс ще има нова модерна сграда след две години. 7,5 млн. лв. е отделило за строежа Министерството на здравеопазването.

АГ отделението ще има сто легла, като в стая ще бъдат разположени по две. Бебетата няма да бъдат отделяни от родилките, каза още д-р Вичев.

# 205
  • Мнения: 14 133
Аз не искам и да чуя за второ дете, но се радвам, че тогава за бъдещите майки  ще се грижат при значително по-добри условия Peace

# 206
  • Мнения: 435
Добра новина! Дано в новата клиника да се родят повече здрави русенчета, с помощта на човечни екипи!!!

# 207
  • Мнения: 946
Ехо май наистина закъсняват с детските аз  не ги тегля ама една позната ми каза.Дано да стане тая работа с новото АГ,че бая гадно беше в комплект с отношението Rolling Eyes
Верж ето да видиш гривничките те не са кои знае какви де http://www.snimka.bg/album.php?album_id=73801&view=1&photo=9
ами терлички може ли бебешки?

# 208
  • Мнения: 2 732
Проблемът е, че наблизо (живеем във Възраждане, до църквата на алеите) знам само една кухня - в 8-ма ясла, и то даже не знам къде и е вратата, а просто Верги ми беше казала, че там има. Та така: кажете ми къде има наблизо други и дали дават храна за малки бебешоци или само за големи мушмуроци.  Mr. Green
Това ти е най -близкият клон на МК .Друг има в 16 ясла и в 5 .

# 209
  • Мнения: 1 942
Проблемът е, че наблизо (живеем във Възраждане, до църквата на алеите) знам само една кухня - в 8-ма ясла, и то даже не знам къде и е вратата, а просто Верги ми беше казала, че там има. Та така: кажете ми къде има наблизо други и дали дават храна за малки бебешоци или само за големи мушмуроци.  Mr. Green

Deb, това ти е най-близката кухня. Става и за много малки деца.  Купони се продават веднъж в месеца или всеки ден на млечна кухня. И .... ще се видим там  Hug

Общи условия

Активация на акаунт