РУСЕнски - все така интелектуални.

  • 8 888
  • 263
  •   1
Отговори
# 210
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Аааа добре, мерси  Peace Върдж обеща в понеделник да ме води на кухня  Flutter Да видим дали ще се навия  Thinking

Pile^,  нещо станА, ама к`во станА Thinking Ти звъня ли? Моя телефон нещо ми върти номера и понякога като ми звънят или ще получавам смс, се изключва. Днес го видях няколко пъти, че се е изключил, значи някой е звънял. Ти дзвънка ли? Много съжалявам ако нещо съм ти объркала плановете. Мерак имам да се видим. Да не си помислиш, че нямам   Heart Eyes А и тая ми ти Преслава ми е взела акъла с постиженията си (поне като гледах по снимките), та много искам да я видя и отблизичко  Hug А и синковеца да я види, че не се знае знае ли се  Joy нищо че е кака (и че е обещана вече)  Crazy ние ще я вземем за снаха, пък той мъж ти ще доплати разликата  Joy Joy Joy

# 211
  • Мнения: 441
мили майчета, търся дететгледачка за сина ми  спешно!

ще пусна тема и в другия подфорум

Нико е на 1 година и 10 месеца

ако имате идея, пишете ми на лични

поздрави Simple Smile

# 212
  • Мнения: 5 577
Никой не каза за кафе нищо, сърдя ви се.

# 213
  • Мнения: 4 406
Верги, аз съм на Неделя към 10 часа- ако ще дойдеш, да нося ли плетивата

# 214
  • Мнения: 5 577
Ще мина, носи - но до колко сте там?

# 215
  • Мнения: 4 406
поне до 12

# 216
  • Мнения: 5 577
ААА, ок - значи ще закъснея, но ще дойда, носи.
Аз в 10 вземам Иван от мама и ще го нося в баба, поне към час ще се замотаме.

# 217
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Ама сте лоши  Crossing Arms какви са тези ранни срещи  ooooh!
Аз ще съм из парка, понеже по-късно имам ходене по центъра и ако сега отида, ще трябва да си кукам до следобяд там...  Crazy
Ако някой ще ходи из парка да свирка  Peace

# 218
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Ъъъъъ  newsm78 какво ще бъде времето днес...  Thinking някой чул ли е... Аз чух, че ще е слънчево и топло ама явно тази сутрин съм се събудила на друго място. Дали ще се вдигне тая мъгла  newsm78

# 219
  • Мнения: 5 391
Пфу, и аз съм с грешна информация явно, плановете за Текето ще отидат по дяволите Confused

# 220
  • Мнения: 169
Чухте ли клюкината Laughing Направили са този следобед първа копка на нова сграда на АГ-комплекс.  PeaceОстава покрай по-модерната обстановка и голяма част от персонала са по-съвестни в работата си  Praynig

Родилният комплекс ще има нова модерна сграда след две години. 7,5 млн. лв. е отделило за строежа Министерството на здравеопазването.

АГ отделението ще има сто легла, като в стая ще бъдат разположени по две. Бебетата няма да бъдат отделяни от родилките, каза още д-р Вичев.


Да не си останем само с първата копка  hahaha . Иначе, ще се радвам живот и здраве след време да съм им пациентка  Flutter .

# 221
  • Русе
  • Мнения: 278
Deb абе стана тя една и аз съм виновна малко за вчера, ходихме да водим Прес при баба й и снощи по хайманосвахме малко и ние като бели хора, та днес като си я приберем ще звъннем да се видим  Hug

# 222
  • Мнения: 155
Аз без да искам се включих на кафето. Имах среща с моя бивша колежка и приятелка, която не живее вече в Русе и реших там да я заведа. Пък като не съм чела, че Верги организира среща.... Ама пък кой ми е виновен. newsm78

# 223
  • Мнения: 5 299
Проблемът е, че наблизо (живеем във Възраждане, до църквата на алеите) знам само една кухня - в 8-ма ясла, и то даже не знам къде и е вратата, а просто Верги ми беше казала, че там има. Та така: кажете ми къде има наблизо други и дали дават храна за малки бебешоци или само за големи мушмуроци.  Mr. Green

Deb, това ти е най-близката кухня. Става и за много малки деца.  Купони се продават веднъж в месеца или всеки ден на млечна кухня. И .... ще се видим там  Hug
Ъ-ъ Naughty В централната МК се продават купони само в понеделниците Wink

# 224
  • Мнения: 1 942
Проблемът е, че наблизо (живеем във Възраждане, до църквата на алеите) знам само една кухня - в 8-ма ясла, и то даже не знам къде и е вратата, а просто Верги ми беше казала, че там има. Та така: кажете ми къде има наблизо други и дали дават храна за малки бебешоци или само за големи мушмуроци.  Mr. Green

Deb, това ти е най-близката кухня. Става и за много малки деца.  Купони се продават веднъж в месеца или всеки ден на млечна кухня. И .... ще се видим там  Hug
Ъ-ъ Naughty В централната МК се продават купони само в понеделниците Wink

Тъй ли? Ха значи са ме харесали или детето им е изглеждало много гладно, че ми ги дадоха в сряда  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт