РУСЕнски - все така интелектуални.

  • 8 889
  • 263
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 155
Пиле честити ви краченца  smile3539  желая на малката Преси по-малко аварии и ожулени коленца и носленца !

И от мен  bouquet Колкото по- късно проходи детенце, толкова по добре за теб. От личен опит го зная. Joy Но да ти е жива и здрава, и по- малко комбъли на челото.

 welcome на Момина сълза

# 241
  • Мнения: 14 133
Пиле, честита ти пешеходка! Желая леко и безаварийно крачене  bouquet
Момина сълза, добре си ни дошла!

# 242
  • Мнения: 4 406
честити ходещи крачета на сладуранката и от нас! край на спокойните дни за мама и да забрави за сядане на кафе... ще прави като Счетката (пие кафето тичайки след Виктор Laughing Laughing)

# 243
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
Здравейте момичета от Русе.
Моля да ме извините, 4е ви се намесвам в темата. Ситуацията е следната. Живея във Варна, но имам етаж от къща в Русе, който се дава под наем за офис. Къщата се намира в центъра, на брега на Дунав, ет. първи.
 Та ако някоя от вас знае някой, който търси - ще бъда много благодарна. Може да ми пишете на email, icq....ще почерпя - НЕ виртуално.
Благодаря

# 244
  • Мнения: 253
Здравейте Русенски Майчета!
Извинете за нахалното влизане, но имам нужда от помощ!
Опитвам се да открия мой познат от Русе с когото не съм контактувала от 7-8 години. Нищо спешно, просто реших че е време.
Моля кажете ми дали ул. Констанин Димчев още носи същото име, или как е преименувана?
Имам и тел номоер който е с 6 цифри и започва с 23....? Дали е още актуален?
Ако някой може да помогне моля пишете ми на лични, да не товарим тази тема?
Благодаря ви предварително!

# 245
  • Мнения: 811
Имам и тел номоер който е с 6 цифри и започва с 23....? Дали е още актуален?
Набираш 179 и после номера, който имаш  Wink Там дават информация за сменени номера. Почващите с 23 са стари.
Успех

# 246
  • Мнения: 253
Момичета БЛАГОДАРЯ на тези който се отзоваха за помощта!  bouquet  bouquet  bouquet
Успяхме не само адреса да потвърдим, ами и новия номер да намерим и дори се чух с моя приятел!

Ако знаех само че било толкова лесно и такива детективки помогливки сте отдавна да съм питала при вас! Mr. Green

Благодаря ви от сърце още веднъж!

 newsm51

# 247
  • Мнения: 5 391
Честит рожден ден на Byni!  bouquet  bouquet  bouquet

# 248
  • Русе
  • Мнения: 278
Мерси на всички за милите думи   bouquet  bouquet Hug
Честит Рожден Ден на Byni, всичко най най   bouquet  bouquet  bouquet

# 249
  • Мнения: 276
Здравейте!Скоро не съм влизала ама с това хубаво време само по разходки!Честити краченца на Преси и от мен и леко и безаварийно падане! LaughingАз съм всеки ден по центъра след 1 така че на някой ако му се разхожда с нас да ми пише на лични и без това никой не познавам от форума, а и срещатата пропуснах,всъщност без вторник и четвъртък тогава сме на плуване с Марио:bowuu:За базара и аз искам да се включа ама като съм с 2те леви,но ако може с някаква скромна сума става.Айде чао стига съм ви досаждала Mr. Green

# 250
  • Мнения: 946
  bouquet на Бъни!
Цветитаб ами и ние сме всеки ден на центъра след 12 утре пак ще сме  Peace

# 251
  • Ruse
  • Мнения: 390
абе сонка къде се разхождш бе мацко ?Аз съм с ели всеки ден на центъра след 1 и 30 до към 4 и 30 .ние обикаляма целия град-от Борисова по цялата Александровска ,до парка и обратно но никога несъм те заси4ала.Явно се разминаваме някъде newsm78

# 252
  • Мнения: 199
Благодаря на всички мамчета, за поздравите! ....
ииии да питам: някой ще носи ли дрехи или играчки в Дом майка и дете?

# 253
  • Русе
  • Мнения: 766
Верги, какво ще кажеш да се видим в петък в 10 ч на "Неделята", за нещата за базара. И Сонка може да заповяда, и който иска друг да се включи. Приемам предложения и за друго време и място. Момичета, а случайно да имате около 1 м тънък хартиен канап, че не ми стигна, ако не намеря ще трябва да измисля нещо друго.  Hug

# 254
  • Мнения: 1 942
Мацки, някой има ли идея къде /освен в Щъркела/ мога да намеря оная смес за отливка на ръчичла да речен. Т.е едно като рамка за снимка + прах в пакетче и като се смеси, става нещо като финен цимент - натискаш ръчичката на бебока в него и ГОТОВО - имаш си отпечатък за винаги  Hug Имам някъде спомен, че съм виждала по-хубави от на Щъркела  Rolling Eyes Нооооо пусто не мога да се сетя къде...

Честити "крачета" на новата пешеходка  Hug

Общи условия

Активация на акаунт