Съобщение от МТел - Вие сте дуплекс !

  • 3 441
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 164
Joy Мислех, че ще си изреждаме смешни смс-и, ама гледам, че авторката се е вързала и темата е сериозна! Laughing
Брей едно време не можеше в сайта в полето От: да пишеш думи, като "М-Тел", "Мобилтел", "Анонимен"... Пишеше го изрично, как са те метнали! hahaha

# 31
  • Мнения: 6 164
А ето: цитирам сайта, като пробвах да напиша М-Тел в полето:

Съобщението, което изпращате съдържа непозволена комбинация от символи (пр. МобилТел, Мтел и т.н.).

Какво пише точно в полето "От:" Гигилче?

# 32
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 hahaha  hahaha  Joy
Mnogo sladko!

# 33
  • Мнения: 14 133
Joy
 как се разсмях с тази тема....

дуплекс на мобилния Mr. Green
hahaha hahaha Joy Joy Joy

# 34
  • Мнения: 11 004
Брей едно време не можеше в сайта в полето От: да пишеш думи, като "М-Тел", "Мобилтел", "Анонимен"... Пишеше го изрично, как са те метнали! hahaha

И сега не може, но в полето пишеше MobileTel AD  Laughing

# 35
  • Мнения: 547
Разсмяхте ме сутринта Simple Smile
И за да не съм назад, пратих смс на мъжа ми, че става дуплекс с моя номер. Само дето той ме излови, знае ми номера Simple Smile
В полето "От:" няма проблем да се напише МТel, ако редувате кирилица с латиница, т.е. аз написах М на кирилица, после Tel на латиница. Проверката им за ключови думи издиша  hahaha

# 36
  • Мнения: 7 263
Освен, че се смях до сълзи сутринта и не само аз ми и колегите разсмях!
Да ви успокоя че това са пълни майтапи и най-вероятно истинския изпращач на смс-те е ваш познат.
Който или си прави добронамерен майтап, или пък злобно ви бъзика според случая.
Няма как да има дуплекс номер на мобилен абонат - така че дишайте спокойно!

# 37
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Аз написах МТел на български и стана

# 38
  • Мнения: 215
Преди малко получих 2 sms-a от МТел.
Единият гласеше: "Поради недостиг на номера вашият номер става дуплекс"  Twisted Evil
В другия ми съобщиха номера на абоната, с когото ще съм дуплекс.
Какво е това? Имат ли право?!  #2gunfire
А Globul правят ли такива неща?

Яко са те изпързаляли  Joy

# 39
  • Мнения: 8 917
Шегичка Mr. Green

# 40
  • Мнения: 1 277
Днес пробутах този номер на един приятел Embarassed. Офисът на Мтел му е на две крачки и той бесен отишъл там с намерение да се кара. Като видял, че служителката започва да се смее, още повече побеснява.  Едва успяла жената да му обясни, че това е майтап.
Аз си признах и му се извиних.
Сега си чакам отмъщението.

# 41
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Голям смях падна, чак бебка започна да се хили като ме слуша как се кискам, муахахахахаха  smile3532

# 42
  • Мнения: 1 277
Забравих да кажа, че пуснах същия смс на свеки. Чакам да звънне и да ми се оплаче. Добре, че жената е добра и носи на майтап.

# 43
  • Мнения: 1 001
Моят любим е потресен и щял да ходи да им се кара на Мтел...  Mr. Green
Това било комунизъм!
Едва се сдържах да не се изсмея. Посочих му моят номер като дуплекс, но не се светва... Ще го чакам да преспи с тази мисъл.. Голяма вързалка, много ми е смешно! tooth
Това си е за Женски тормоз   hahaha

# 44
abe hora nekoi znae li kav e toq sait na mtel na takiva deto se obajdat na operatorite i si praat nekvi maitapi

Общи условия

Активация на акаунт