Химически пилинг - ще споделя резултати след време

  • 1 714
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
dare, с интерес проследих цялата темичка и прочетох всички детайли. Но я ми кажи, ти защо си правиш химичен пилинг? Какви са проблемите с кожата ти?

Аз преди няколко години се подложих на Easy Peel, четири процедури в рамките на месец и половина, като всяка струваше 75лв. Моят проблем с кожата са разширените пори. В началото се наблюдаваше видимо добър резултат, но за кратко. Мисля да пробвам сега пак с пилинг, но не Easy, чувам, че добри резултати има и при дермабразиото? Твоят пилинг какъв точно е и какво лекуваш?

# 16
  • Мнения: 153
Може ли да споделиш при кой лекар и къде ти правиха процедурите.  Аз също имам намерение да се подложа натакива процедури. Миналата година ползвах химическия пилинг на Ейвън и резултатите бяха супер, представям си какво ще е след професионалния пилинг.Жалко че вече Ейвънския го спряха

# 17
  • Мнения: 206
dare, с интерес проследих цялата темичка и прочетох всички детайли. Но я ми кажи, ти защо си правиш химичен пилинг? Какви са проблемите с кожата ти?

Аз преди няколко години се подложих на Easy Peel, четири процедури в рамките на месец и половина, като всяка струваше 75лв. Моят проблем с кожата са разширените пори. В началото се наблюдаваше видимо добър резултат, но за кратко. Мисля да пробвам сега пак с пилинг, но не Easy, чувам, че добри резултати има и при дермабразиото? Твоят пилинг какъв точно е и какво лекуваш?

Ще ти кажа... Hug

Кожата ми е лоша, и то вследствие на собственото ми нехайство в годините, плюс цигари, алкохол, и изобщо... Освен това преживях тежки стресове последните години, и изведнъж остарях в пъти, а визуално никога не е било така, напротив... Tired Наистина стресът има най-тежки последици върху всичко.
Да, имам разширени пори, освен това петна още от раждането, което беше отдавна, а аз не се погрижих. Вярно, тогава бях заета с физическото ни оцеляване - бяха тежки години, но като цяло не съм възпитана да се грижа за себе си, което е жестока грешка. Сега опитвам да компенсирам.
Освен тези недостатъци имам сериозно отпускане на скули, плюс мастни образования. Бих искала да направя и мезотерапия, и ще стане рано или късно. Въпрос на бюджет...
Аз знам, че мацките тук са достатъчно поддържани и информирани, но съдейки по себе си - колко неща научих тук случайно, исках да помогна на някоя жена, която има нужда от нещо подобно, а винаги е притисната от някакви обстоятелства.
Това е... Ще споделя крайния резултат след три месеца... Hug

# 18
  • Мнения: 206
Може ли да споделиш при кой лекар и къде ти правиха процедурите.  Аз също имам намерение да се подложа натакива процедури. Миналата година ползвах химическия пилинг на Ейвън и резултатите бяха супер, представям си какво ще е след професионалния пилинг.Жалко че вече Ейвънския го спряха

Лекарката се казва д-р Гюрова - добър, известен специалист, и е немеркантилна. Дала съм на много заинтересовани мами координатите й на лична бележка, и съм я предупредила за това. Самите процедури ги правя в частния й кабинет - досега е била само една, предстоят още три, а междувременно се мажа с две кремчета.

Това е... Hug

# 19
  • Мнения: 206
С интерес ще следя резултатите.Успех Peace

Благодаря ти... Heart Eyes

Честито бебче!!!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт