Отново избори или как от мързел плащаме двойно за удоволствието да гласуваме

  • 7 760
  • 217
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 878
НИе дружно цялото семейство отидохме най-съвестно да гласуваме в 19,07 ч.  Embarassed и се оказа че сме ужасно закъснели  Mr. Green а се прибрахме от странство умишлено рано с тая благородна цел и с идеята че срока е до 20,00 ч. Crazy Та полицайте ни се позарадваха и ни изпратиха с думите - Нищо то вашето не се губи ще се видим на балотажа  ooooh!

# 211
  • Мнения: 193
Гласувах на първия тур. На вторият няма да го направя. Просто няма как да си изкривя сърцето да гласувам за Първанов. Мисля си, че лудостта на Волен Сидеров и без това достатъчно покачи процента на Първанов. 

# 212
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
сега се говори за предсрочни избори, след Нова Година...
Цялата ни Мара ще е втасала след Нова година, само предсрочни парламентарни избори ни липсват Rolling Eyes
Близо 60% от хората не смятат, че са необходими; само 18% намират това за нужно.
Тези проценти не мърдат от доста време насам.

# 213
  • Мнения: 1 002
ами не знам , така чета понякога ...

# 214
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Гласувах, защото смятам, че сме отговорни да го направим...
 След като излезнаха резултатите ме досрамя, че все още живея в тази държава, с тези хора...Може да е крайно, но така се чувствам. Толкова къса памет и инерция...а наистина положихме усилия да променим нещо-поне в началото на прехода. За балотажа-просто не мога да гласувам за комунист...другият изобщо не заслужава да се коментира....жалко!!!

# 215
  • Мнения: 2 716
Вчера ме изуми нещо. И затова го споделям. В един млад колектив (средна възраст 20 години), от около 20 човека, само двама искаха да влезем в евросъюза.  Shocked И се подканяха взаимно да гласуват за Сидеров, за да отложат влизането ни. Ето ви една причина, ОСНОВАТЕЛНА, да се гласува за президент.  ooooh!
Бях потресена от събитието. Може ли младите хора да гледат на избора на държавен глава по такъв начин?  ooooh!

# 216
  • Мнения: 1 531
Освен, че болшинството хора са обезверени, би трябвало да могат да си правят и най-елементарни сметки, не само да се оплакват. То нещата с тези избори бяха ясни предварително. А и да не бяха ясни, пак не е оправдание да не гласуваш. Организирането на повторни избори, пак бърка в нашия джоб и се финансира от нашите данъци. Като си помисли човек, че не само за това си правим лошо сметките и после се тръшкаме, че ни обрали. /с това последното не искам да кажа, че няма мошенчества с данъците, но и ние нищо не правим по въпроса/.

# 217
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз съм останала с впечатление, че повечето почитатели на Сидеров са тийнейджъри.....

Общи условия

Активация на акаунт