Профил на Волен Сидеровия избирател

  • 3 312
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 405
мъж на средна възраст към 50тте.
с шлифер. сив.
ризка, не много скоро прана, карирана.
като говори леко плюе.
има образование, чел е, знае историята, помпа се с публикации в стил " Българин
е първия...." или " Българските ханове...."
трупа в харддиска информация , но никога не прави пари от нея
не взима повечет от 280 лева.  и така години.
ядосва се на всеки , които има с 1 лев повече
накрая решава, че всичко е напразно и стига до момента 0:
прехвърля вината и  подава отговорността на трети лица.
мрази.

комплексар

# 16
  • Мнения: 5 228
мъж на средна възраст към 50тте.
с шлифер. сив. ризка, не много скоро прана, карирана.
като говори леко плюе.
има образование, чел е, знае историята, помпа се с публикации в стил " Българин
е първия...." или " Българските ханове...."
трупа в харддиска информация , но никога не прави пари от нея
не взима повечет от 280 лева.  и така години.
ядосва се на всеки , които има с 1 лев повече
накрая решава, че всичко е напразно и стига до момента 0:
прехвърля вината и  подава отговорността на трети лица.
мрази.

Сигурна съм, че шлиферът е бежов. Останалите характеристики звучат правдоподобно.

# 17
  • Мнения: 431
Мнооого лесно и небрежно слагате етикети, таз' бързина не подобава на интелигентни хора. Naughty

# 18
  • Мнения: 3 405
Не етикети, правим профил, после ще видим доколко е верен.

# 19
  • Мнения: 1 080
А какви са тези ,които гласуват за Седефчов?

# 20
  • Мнения: 145
В малките градове ситуацията с циганите наистина е трагична, няма нищо, ама нищо общо със София и големите градове. Не съм учудена, че идеите на В.С. намират отзвук от сблъскващите се пряко и отблизо с този... хм, етнос. Всякакви хора гласуват за Сидеров, познавам както горещи младежи на по 18, така и 50-годишни висшисти. Няма такъв профил.

Абсолютно така е! София и големите градове в никакъв случай не са българия. С особена сила се гласува за Атака и волен сидеров в градовете, където има смесено население. Аз живея в такъв град и трябва да ви кажа, че положението с българо мохамеданите и циганите е направо ужасна. Те имат много повече права за всичко и се ползват с абсолютна подкрепа, така че в един момент, ние българите се чувстваме малцинство. Знам, че много от вас ще реагират негативно на думите ми, но това е реалната ситуация в моя град. На мен ми омръзна да съм чужденец в собствената си държава. Съжалявам за дългия пост, но според мен една голяма част от хората, които са гласували за Волен Сидеров се чувстват като мен. Между другото аз самата не съм гласувала днес. Извинявам се ако съм била досадна.

# 21
  • Мнения: 4 447
DiVA, такива познати има пипинце, аз имам един, за съжаление роднина (не си ги избираме). Мога да споделя неговите мотиви. Те в повечето случаи звучат елементарно. Дразни се, че не работят, а получават помощи, че са тъпи, мързеливи, мръсни и все от тоя род. Е, и мен това ме дразни. Но не бих си и помислила  да подкрепя Сидеров.
Изобщо не казвам, че това са луди или тъпи хора. Този човек също е образован, дори бих казала -  има много информация по различни теми, по които е приятно да се разговаря с него. Но не мога да кажа, че е интелигентен, въпреки образованието му, някак си е озлобен, а няма за какво.

# 22
  • Мнения: 6 167
А какви са тези ,които гласуват за Седефчов?

ооо, едната част е твърдия електорат "Наш'те" , както казва дядо ми.
другите са 'обърканите' - толкова са шашнати от присътвието на Болен,
че са готови и за ГП да гласуват, но не и да имат за президент
един очевиден нацист.

# 23
  • Мнения: 3 405
Гледам по ТВ един такъв, не изслушва събеседника си, толерира лъжата, не вижда по-далеч от носа си...

# 24
  • Мнения: 4 447
Спомняте ли си как негови последователи пребиха момче, което придружаваше болния си дядо до болницата. А случая с Димитър С Стоянов и унгарската евродепутатка. Това са опасни хора, направо престъпници (за портрета), които още нямат власт. Представяте ли си какво ще стане ако имаха. Не ми се мисли.

# 25
  • Мнения: 3 405


ето един

# 26
  • Мнения: 1 629
Аз и преди съм казвала, идеите на Атака, платформата им, политическата им концепция са приемливи, даже звучат разумно. PR-ът им е ужасен, обаче. Докато Сидеров, Стоянов и все хитлеровата младеж в редиците им се горещят така, няма да прокопсат повече от това.

# 27
Цитат
че има и много хора, които са с всичкия си, хора, стоящи доста високо в йерархията, хора с образование - лекари, юристи, учители...
Това, че са с образование изобщо не ги прави много интелигентни. Днес всеки може да си купи диплома. Един от критериите за интелигентността на човек може да бъде точно това - как разсъждава по толкова сложен и болезнен въпрос (цигани, малцинства).
Това са хора, на които все някой им е виновен, никога не търсят вината в себе си.
оо, не, говоря за наистина уважавани хора, които не са си купили дипломата Stop.
И не са от тези, които винаги търсят под вола теле или до обяд се сърдят на себе си, а след обяд - на целия свят...
Защо мислите, че да гласуваш за АТАКА е престъпление?
Лесно ви е на вас в столицата-имате си всичко никой не ви дискриминира-само давате съвети как трябва да се живее.
Елате в моя град -що годе големичък(от първите 15 е)където българите вече ставаме малцинство-турците са с предимство за работа, турците са в облатсна управа, турците са във всички големи предприятия. По центъра се говори на турски, отиваш в някое близко село и ако незнаеш турски те гледат сякаш си пълна утрепка.
Аз лично подкрепих Волен Сидеров именно заради това-че вече ставаме малцинство и е крайно време всеки да си знае мястото.
Нима е правилно да идват стотици автобуси от турция с някви си там хора, които не знаят какво е съкращението ДПС например но идват-ето и сега на тези избори това е показтелно-само че този пътподрепиха Първанов
Ето го моя профил- 24години, с висше икономическо образование, семейна, очакваща дете скоро.
Моля се то да живее в една по-добра България!!!!

# 28
  • Мнения: 431
Ами хайде да натрупаме всички отрицателни качества в този профил, за да се успокоите (някои). Фашисти, насилници, пройдохи, талибани, комплексари, малоумници, човекомразци, вагабонти и расисти!  Rolling Eyes
Изолирайте ги като опасни или ги сложете в зоопарка. Така е по-лесно отколкото да се замислите какви са причините да се появи В.С. точно сега и думите му да намерят подкрепа у 20% от българите. Веднага се определихте за интелигентната и "прогледнала" част от българския народ, ей, съвършени по дифолт до дупка Joy

# 29
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ето 2 профила, на членове на "Атака":
1. мъж, 55 годишен.
твърде добре облечен
много спокойна личност
със собствен бизнес - твърде добър бизнес
Дъщеря, която учи в Англия. С приятел, изповядващ исляма. Сериозна връзка.

2. Лекар - 38 годишен.
Много добър специалист в областта си, макар и младостта си.
Семеен (ако има значение).
Добре облечен;
Член на Менса (ако и това има значение)


X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт