Някой гледа ли Пресконференциите след изборите?

  • 3 191
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 837
Ха, Бойко Василев ли е бил въпросния журналист. Какъв ли купон е било това интервю  Grinning

# 61
  • Мнения: 579
........Ще е поредния изгаврил се с нас Confused Tired

Дано повече хора схванат това.


Ха ха ха хааа

Видяхте ли как отговори на предпоследния въпрос дали се страхува че ще стане президент и той веднага в негов стил-психо-еди какво си...

Иначе да-нещо много кротък-не е в негов стил-на успокоителни е май.

# 62
  • Мнения: 601
 Ей и мангалите обича !! Явно са подменили човека  Joy !

# 63
  • Мнения: 258
Ще изучават ромите и ще им дават жилища...стига да са отговорни и да се смятат за българи.  Mr. Green

# 64
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Егати, аз като един виден безименен герой от невидимия фронт всичко изтървах Tired

Подпалвам моторетката към къщи, белким успея за някой анонс поне.

# 65
  • Мнения: 2 013
Егати, аз като един виден безименен герой от невидимия фронт всичко изтървах Tired

Подпалвам моторетката към къщи, белким успея за някой анонс поне.


Благодарим за вашия екзит пол! Ако не бяхте вие, какво щяхме да гледаме между 7 и 9 вечерта?

# 66
  • Мнения: 1 813
По ББТ Иван... какъв беше там астрологът на Нова Тв ще дава описание на Волен  newsm78
Той пък какво разбира от политика  newsm78
 ooooh!

# 67
  • София
  • Мнения: 2 623
Не мога да му го отрека - страшен оратор е и знае как да ти грабне вниманието  Naughty
Между другото каза доста истини и доста верни неща, но дали наистина ги мисли  newsm78 ?
Разочарована обаче съм от Първанов ! Лично за мен е задължително да има диспут между двамата кандидати, но той категорично отказва. Защо ? Страх ли го е ?

# 68
  • София
  • Мнения: 2 623
По ББТ Иван... какъв беше там астрологът на Нова Тв ще дава описание на Волен  newsm78
Той пък какво разбира от политика  newsm78
 ooooh!

Явно ще дава описание на личността Волен Сидеров, а не на политика.

# 69
  • Мнения: 7 837
Според мацката по Дарик, поне се е научил, как да общува с журналистите... Grinning

# 70
  • София
  • Мнения: 1 210
Както хубаво го определи Андрей Райчев:"Г-н Сидеров в ролята на умряла лисица" - верно говори сякъш не сме му чели изказванията Close

# 71
  • Мнения: 1 813
По ББТ Иван... какъв беше там астрологът на Нова Тв ще дава описание на Волен  newsm78
Той пък какво разбира от политика  newsm78
 ooooh!

Явно ще дава описание на личността Волен Сидеров, а не на политика.
В крайна сметка не взе думата,от дамата с която беше.

# 72
  • Мнения: 258
По ББТ Иван... какъв беше там астрологът на Нова Тв ще дава описание на Волен  newsm78
Той пък какво разбира от политика  newsm78
 ooooh!

Явно ще дава описание на личността Волен Сидеров, а не на политика.
В крайна сметка не взе думата,от дамата с която беше.

Дамата беше Велислава Дърева и каза по-интересни неща от него. А той все пак взе думата и заяви, че Първанов ще спечели 2/3 от гласовете на втория тур или около 66%.

# 73
  • Мнения: 6 417
Според мацката по Дарик, поне се е научил, как да общува с журналистите... Grinning
Че той нали със журналистка спи Mr. Green

# 74
  • Мнения: 2 013
Не мога да му го отрека - страшен оратор е и знае как да ти грабне вниманието  Naughty
Между другото каза доста истини и доста верни неща, но дали наистина ги мисли  newsm78 ?
Разочарована обаче съм от Първанов ! Лично за мен е задължително да има диспут между двамата кандидати, но той категорично отказва. Защо ? Страх ли го е ?

Страх го е по някакъв начин. Не иска да бъде поставен в ъгъла - справедливо или не. Защото в такива дебати печелят по-устатите и по-добрите оратори.
Самият Първанов стана президент благодарение на един такъв дебат - когато Богомил Бонев направи на пух и прах Петър Стоянов - всички прогнози казваха, че СТоянов ще има втори мандат.... не знам колко от вас си го спомнят. Но този дебат обърна кампанията.

Общи условия

Активация на акаунт