Усмивката е лесен начин да оправиш външността си!/23.10-29.10/

  • 3 403
  • 79
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 3 894
Благодаря на всички за хубавите думи, много ме разчувствахте   bouquet

Джази, сега да ти кажа нещо за тръбите с цел повдигане на духа  Wink Когато ме оперираха от извънматочната и аз много се тревожех за тръбите ми, сума ти доктори ми казаха "Момиче, на теб тръбите да са ти проблема - нали има инвитро! Това е най-лесно преодолимият проблем!"

Aya, стърчащият корем е достатъчен повод за хвалене  Grinning

Това за гоблените ми хареса (Слончи имам предвид), дано шие дъъълго време  Wink

Копринкова,  Praynig

# 31
  • Мнения: 1 441
Добрютро, момичета!
Минавам да ви се отчета, че днес вземаме кредита за "прантамента"  Mr. Green Вече си имаме и нотариален акт и ипотека и всичко. Очетава ми се хубав ден! Довечера съм на преглед при Стаменов и с мъжа ми сме решили вече да поставим въпроса ребром - Докторе, защо не става? (е не чак така де Mr. Green). Искрено се надявам утре да имам пак толкова добро настроение и да ви се отчета.
Много прегръдки за всички, дето шият (или ще шият) гоблени  Wink Mr. Green  Hug

# 32
  • Мнения: 553
Добро утро и от мен момичета  Simple Smile И благодаря за хубавите флуиди  Hug
Аз пак от ранни зори бях при док. Пункцията ще е в петък, стискайте ми палци  Praynig  Днес ще е пак луд ден, но утре ще си почина малко  Tired По обед пак съм за инжекциа, довечера в 22 часа  #Crazy  пак и край с боденето (е, не съвсем, нали и абокат ще ми сложат за пункцията, а вече вени не ми останаха от вземане на кръв за изследване  ooooh!). Но това да е най-страшното  Simple Smile
За който пита - няма да вземам очистително преди пункцията, само трябва да съм гладна и жадна.

Успех на всички   bouquet Hug

# 33
  • Мнения: 235

  Здравейте, момичета,

  БАН, честито. Да ви е на късмет и скоро на сте с увеличен състав.

 Джази, стискам палци.
 
 
 Копринкова, резултата ще гука след около 9 месеца. Така да знаеш от мен. Laughing

 
  Светли, честито!

  Жабче, и аз съм така като видя бременните около мен. Радвам се, но тайно нещо ме гризе и проронвам  малко сълзи да ми мине.


  Ние вече пием билките, които ни препоръчахте. Много благодаря!  Ако не стане нищо до Нова Година, минаваме към ин-витро или ИКСИ.
  Ако съм пропуснала някой, извинете ме. Много усмивки и късмет на всички.

  Не знам дали все пак да не пробвам една стимулирана инсеминация? Ако имаме материал за нея, де.  Какво ще ме посъветвате?
 

# 34
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
  Ние вече пием билките, които ни препоръчахте. Много благодаря!  Ако не стане нищо до Нова Година, минаваме към ин-витро или ИКСИ.
Два месеца са малко време за да се наблюдава значимо подобрение - отпуснете си поне 5-6. Знам, че е труден точно този момент с изчакването, но ... мисля, че търпението и упоритостта в повечето случаи се увенчават с успех Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте и от мен Grinning Едно ми е заспало Tired и затова пиша чак сега.
БАНче, честит ти апартамент! Да обзаведете хубава детска стая и скоро там да гука едно сладурче!
Петя, стискам ти палци за пункцията в петък! Всички болки и мъки си струват, да знаеш! Оптимистично съм настроена за теб!
Be_Lie_Ve , браво за билките! Дано дадат очаквания резултат!
При мен няма нищо ново. Още съм в очакване. Честно казано, писна ми да чакам. Хем знам, че не съм бременна, защото не ме болят гърдите, хем пък и цикълът не идва #Cussing out Да идва и да си отива и да почва новия месец, че много искам Лъвче!

# 36
  • Мнения: 3 376
БАН, много честито за новия апартамент! Да го обзавеждате с любов и положителна енергия, за да ви върви като по вода в него, и да е пълна къщата винаги  Heart Eyes Съвсем скоро да го напълните с още поне 1 любящо същество!

Петя, от сега почвам да стискам палците за петъка! Да извадите много яйцеклетки и да се оплодят хубави ембриончета, които после да станат на ваши бебенца! Praynig Praynig Praynig

Леа, и аз в момента съм в очакване на лелка. Със сигурност ще е лелка, защото си правих кръвен тест Wink А другата седмица ще съм в командировка в Германия. Ще съм съвсем сама, и в самолета, и в хотела, и съм доста развълнувана от този факт. До сега само веднъж съм пътувала в чужбина, и то не бях сама. А и както не знам немски, може да се получат доста весели моменти  Wink Малко се чувствам все едно Иванчо от село отива в големия град  Laughing Laughing Laughing

Ая, няма още нищо интересно покрай мене, за това говоря само общи приказки. Наистина, гореспоменатото са в момента моите вълнения Wink

# 37
  • Мнения: 415
Честит ти "прантамент" Банче  Laughing Да го напълните с дечица   bouquet
Петя, стискам палци  fingerscrossed
Гризка лек път, да си изкараш много весело. И да разказваш после  Grinning
Леа, лъвче е много добре  Mr. Green Аз рачетата не ги харесвам много  Confused, не че ще го върна ако дойде  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 471
Здравейте, скъпи съфорумки Simple Smile Съжалявам, че толкова време не писах, обаче нали ме знаете, че ме мързи да пиша  Embarassed надявам се да ме извините. Благодаря на всички за стиснатите палци, ако може да не ги пускате още малко време Simple Smile Иначе съм добре, вкъщи си почивам и се захванах да шия един гоблен - от няколко години все не намирам свободно време за това и реших, че сега е момента Simple Smile обаче е много голям за аматьор като мен и ще има доста време да го шия Simple Smile
Стискам много силно палци на всички момичета, които са почнали процедурата и се надявам всички да се хвалим с положителни резултати Simple Smile
Целувки на всички   bouquet

# 39
  • Мнения: 235

[/quote]
Два месеца са малко време за да се наблюдава значимо подобрение - отпуснете си поне 5-6. Знам, че е труден точно този момент с изчакването, но ... мисля, че търпението и упоритостта в повечето случаи се увенчават с успех Simple Smile
[/quote]

  KayRenn, знам че е така.  Проблемът е, че едва издържам вече, а 6 месеца ми се струват цяла вечност. Не знам, може би трябва да се стегна и да удължа малко срока.
 

# 40
  • Мнения: 1 320
Белив, сперматогенезата е три месеца, т.е. може да направите нова контролна спермограма 3 месеца след приключване на лечението. Не е необходимо да чакате цели 6.

Специални стиснати палци на Лекси и Копринкова!

За Шошката особено много се радвам! Желая ти Стаменов да се окаже вашият лекар и да успеете заедно с него!

Успех на всички други!

Аз съм добре. Редовно ви чета, нищо, че не пиша често. Чакам си прегледа другата седмица-ще правим фетална морфология и се надявам всичко да е наред.

# 41
  • Мнения: 4 036
Здравейте мили момичета,

Искам доколкото мога да ви поздравя и поименно
Светли, честита Бременност! Стискам ти палци до края! Честито на патерица и на ТИНИ и Хелена Пееева!
 Копринкова – стигнала си много напреда и дано финалът е с хубав край успех на пункцията!
Шошка, браво, че си отишла при Стаменов, аз също съм се насочила при него,  надявам се, не си чакала дълго време да си запишеш час.
Лея ,всяко закъснение при мен е повод за надежда, колкото и малко да е тя (освен ако разбира се съвсем не е имало повод за нея поради някакви причини)
Весимира – съжалявам за неуспешните инсеминации
Какичка, Момиче, радвам се, че при вас всичко е наред!
Бан, честито жилище!
Тези, които пропуснах- извинете ме!
Жабче, аз за спемограмите си има моя теория – не пречи, ако имаме пари, мъжете да ги правят и всеки месец, защото тя показва какво е станало за предходните три месеца, т.е дава някакви резултати с натрупване или застъпване на времевите периоди…..
И накрая, аз блуайс, станах балдъза, т.е сестра ми се омъжи
Освен това и ние като Бан се сдобихме с нотариален акт. Нашето жилище е малко за бебе, но пък по-добре да имаме пари за ИКСИ и апартамент, отколкото само за по-голямо жилище и сълзи всеки месец, че бебчо не идва по естествен път. Днес ще  е предаването на владението! Много се вълнувам!

# 42
  • Варна
  • Мнения: 3 894
Честито на BAN и Blueeyes за новите апартаменти! Да ги напълните с много детска глъч  Grinning

Гризка, къде в Германско ще ходиш? Да не е в любимия ми Берлин?

Момиче, това феталната морфология след трети месец ли е? Снощи мъж ми ме пита кога се ходи на първи такъв преглед да се види дали всичко на бебчето е наред, и аз не можах да му кажа  Rolling Eyes

Сега да ви разсмея малко - имам си ново оплакване. Ужасно са ме подгонили хормоните на тема кекс  Crazy ако не ме беше толкова страх за бебето досега да съм вързала мъжо за леглото  Mr. Green И едни такива сънища сънувам...  Blush Все бях чувала, че хормоните лудуват, но това ми идва доста нанагоре в комбинация с "диетата". Тая сутрин му се оплаквам на моя човек, а той ми вика "е няма как - за 9 месеца така ще е"  Shocked Леле, ако ми забранят за 9 месеца не знам как ще я карам  Shocked Между другото знаете ли къде мога да прочета повече по темата? Чела съм разни статии, ама те са общи в смисъл "питайте доктора". Къде мога да прочета кое точно е опасно?

# 43
  • Мнения: 1 320
Светли, феталната морфология се прави  след 20 седмица.
Колкото до секса-опасен е до толкова, до колкото се получават контракции на матката и има вероятност от аборт. Аз лично не смея да рискувам, защото и без това си имам контракции целодневно и пия хапове. Докторът иначе ми разрешава, просто мен ме е страх.

# 44
  • Мнения: 1 441
Благодаря ви много за честитките, момичета!
Блуайз, Леа - и наш'то прантамент е малко и няма дестка стая (детска стая!!!  ooooh! аз 3 квадрата повече кухня с дневна се моля  Tired). Ама както си казахме с мъжо - това не е съвсем нашия апартамент. Нашия ще е по-голям и задължително с детска стая и детенце в нея  Mr. Green, но този поне е стъпка към целта. Че сега е трудно от нищо да скочиш високо. По-добре и по-безболезнено е постепенно.  Mr. Green
Със сигурност ще забравя някой ако тръгна да ви изреждам, затова само ви казвам:  стискам палци и честитя на всички, които имат нужда от това. fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт