Тест за бременност

  • 4 030
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 500
Като ти закъснее цикъла поне с няколко дни.

# 16
  • Мнения: 8 952
chuh ce na pazara se e poqvil nov test za nai-ranna diagnostika na bremennostta i toi se kazva Presto. Testa e s 2 kaseti i parvata se polzva nqkolko dni sled eventualnoto zachatie, a drugiq sled parviq den ot zakasnenieto na menstruaciqta, za dopalnitelna sigurnost.
Цитат


Искам да ви кажа, че миналия месец си бях купила точно от този тест. Той съдържа две АБСОЛЮТНО ЕДНАКВИ КАСЕТИ, без никакво означение коя да се ползва след бебеправенето и коя чак при закъснение. Доколкото си спомням теста беше с чувствителност 20 или както повечето тестове.
Просто в кутийката има два теста, а не един. Според мен това не е никъкав тест за ранна диагностика на бременността, каквато според мен фактически не може да бъде извършена.
Не се лъжете с този тест!
Аз си го купих след закъснението по простата причина, че бяха два теста.

# 17
  • Мнения: 1 792
chuh ce na pazara se e poqvil nov test za nai-ranna diagnostika na bremennostta i toi se kazva Presto. Testa e s 2 kaseti i parvata se polzva nqkolko dni sled eventualnoto zachatie, a drugiq sled parviq den ot zakasnenieto na menstruaciqta, za dopalnitelna sigurnost.
Цитат


Искам да ви кажа, че миналия месец си бях купила точно от този тест. Той съдържа две АБСОЛЮТНО ЕДНАКВИ КАСЕТИ, без никакво означение коя да се ползва след бебеправенето и коя чак при закъснение. Доколкото си спомням теста беше с чувствителност 20 или както повечето тестове.
Просто в кутийката има два теста, а не един. Според мен това не е никъкав тест за ранна диагностика на бременността, каквато според мен фактически не може да бъде извършена.
Не се лъжете с този тест!
Аз си го купих след закъснението по простата причина, че бяха два теста.
да не е нищо особенно теста но на мен ми показа бледа черта още преди закъснението

# 18
  • София
  • Мнения: 236
Най-добре е да се прави няколко дни след закъснение, сутрин с първата урина....макар че коя бебеправеща и ентусиазирана кандидат-мама може да чака закъснение, искайки резултати възможно най-рано  Crazy Laughing Понякога бременността може да бъде отчетена и след 8-9 ден от предполагаемата дата на зачеване, ако е бил точния момент...но си е най-добре да се почака лелката, защото си е индивидуално...
За тестовете - лично аз не препоръчвам само Шуър Чек, понеже е най-голям процента на грешно отчитане на резултат именно от тази марка....

# 19
  • Мнения: 39
Три дни преди датата на цикъла ми си правих тест и беше отрицателен,пет дни след това ми отчете бременност!Така,че и моя съвет е да изчакаш закъснение!!

# 20
  • Мнения: 9 095
ми то и на теста си пише, че отчита от първия ден на закъснението Peace

# 21
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Колкото и трудно да е чакането, особено последните 3-4 дни преди лелка, няма смисъл да се правят тестове по-рано от самия ден на М. Дори да е станало, може ембриона да има някакъв "дефект" и организма да го изхвърли сам, като най-обикновен цикъл, без да се разбере дори, че е имало оплождане. В този смисъл, ранното тестване носи единствено краткотрайни положителни, а след това и дълготрайни отрицателни емоции.
Пустото чакане му е майката, ама нали душа юнашка не трае....  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 792
Колкото и трудно да е чакането, особено последните 3-4 дни преди лелка, няма смисъл да се правят тестове по-рано от самия ден на М. Дори да е станало, може ембриона да има някакъв "дефект" и организма да го изхвърли сам, като най-обикновен цикъл, без да се разбере дори, че е имало оплождане. В този смисъл, ранното тестване носи единствено краткотрайни положителни, а след това и дълготрайни отрицателни емоции.
Пустото чакане му е майката, ама нали душа юнашка не трае....  Laughing
При мен миналия месец стана точно така.ама както казва пустото чакане не ние специалността Mr. Green

# 23
  • Мнения: 9 095
е, то няма начин, май всички сме нетърпеливи Joy, гадното е, че след това, ако се окаже фалшива тревога само където сме се радвали Peace

# 24
Здравейте,
искам да споделя нещо относно тестовете за отчитане на бременност преди закъснението. Съществува такъв тест и това е Home test. Сигурно и Presto  е такъв - просто не ми е известен. Та въпросните тестове са с чувствителност 20 единици. Това значи, че отчитат бременност по-рано(7 дни след половия акт, независимо от дати на  и цикъл) от останалите, които са с 25 единици чувствителност. Въпросният тест отчита преди закъснението, но за съжаление често бременността се прекъсва спонтанно с идването на цикъла. Затова явно е и логиката на изследването за бременност с два теста в опаковка. Тестваш се преди закъснението, но си имаш и втори тест, с който да си потвърдиш резултата след идването на съответната дата. От една страна така първото изследване става безсмислено, но за нетърпеливите е някакъв вариант.

# 25
  • Мнения: 9 095
я това сега го разбирам, а какво ще речр че се прекъсва бременността? newsm78

# 26
  • Мнения: 1 419
Значи, че може да е станало оплождане, но да не е настъпила бременност поради ред причини - недобра имплантация, генетични грешки и т.н. - т.нар. естествен подбор.
Статистиката говори, че 75% от опложданията не продължават като бременност, като в повечето случай прекъсването се случва преди закъснението или много малко след него и жените дори и не разбират, че са забременели  Wink

# 27
  • Мнения: 9 095
благодаря за просвещението Hug, много сте мили  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 104
За мен най- сигурно си остава да се изчака закъснението и тогава да се направи тест. Другите момичета са дали варианти на това което може да стане , а ти да се разочароваш.

# 29
  • Мнения: 1 792
Аз твърдо вече съм решила преди закъснение никакви тестове Naughty

Общи условия

Активация на акаунт