Вредно ли е това "пазене" ?

  • 13 615
  • 116
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 447
Няма да споря, зщото не съм сигурна Peace
В такъв случай оттеглям поканата за вазектомия и се връщаме на компромисния презерватив Simple Smile

# 61
  • Мнения: 7 640
отправям покана да отворим нова тема за мъжката контрацепция, щото много знаещи се оказахме двете Laughing

# 62
  • Мнения: 3 447
Да... и от толкова знаене, накрая се пазим пак с "пазене" Joy

# 63
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
скъпа, водя полов живот от 15 години .............

Скъпа,желая ти да си такава късметлийка още 3*15години защото други не са -схващаш?

А иначе всеки да използва кой каквото иска или не иска.Големи хора сме и си носим отговорността за решенията.

между другото, има и контрацепция "на следващия ден", така се нарича.
въпросът,скъпа, не е до късмет, но и до информираност и полова грамотност.

# 64
  • Мнения: 7 640
ако си достатъчно информирана, щеше да прочетеш и негативите на този суперзагубен метод

# 65
  • Мнения: 3 447
между другото, има и контрацепция "на следващия ден", така се нарича.
Кофти работа е това, от опит го казвам.... то е за екстремни ситуации и не може да бъде алтернатива на редовната контрацепция.

# 66
  • Мнения: 2 631
тия източните техники и обичаи по принцип са си екзотика и като гледам само там си ги практикуват и харесват. По 6 часа секс и да искам, нямам възможност да правя Mr. Green, а относно другия контрол, за който казваш, според мен е различно да отдалечаваш оргазма и вече започнал да опитваш да го контролираш.

ако е толкова вредно, все някой щеше да пропищи newsm78.

Пък нали гледаш рекламите-еди колко си процента от мъжете са с проблеми с простатата Sunglasses

Всеки 3-ти мъж има доброкачествено уголемяване на простатата след определена възраст...
Пак не го свързвам с пазенето, макар да има някаква логика например...

# 67
  • Мнения: 7 640
това с рекламата не беше насериозно Wink

# 68
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
ако си достатъчно информирана, щеше да прочетеш и негативите на този суперзагубен метод
не съм информирана в подробности, защото не ми се е налагало да я ползвам, както хапчетата, както и спиралите. това не е метод за контрацепция, а начин на реагиране в екстремни и черезвичайни ситуации.
не съм правила и аборти и мъжа ми няма проблеми с простатата  (пак за сега).

# 69
  • Мнения: 7 640
ти си го написала:

между другото, има и контрацепция "на следващия ден", така се нарича.
въпросът,скъпа, не е до късмет, но и до информираност и полова грамотност.

иначе за някои и абортът по желание е начин за контрацепция Confused

# 70
  • Мнения: 11 607
Копирам ви нещо във връзка с това,което тук се коментира:

II. Естествен метод- прекъснато сношение (метод на отдръпването). Преди мъжът да еякулира пенисът се изважда от влагалището и спермата се излива навън. Това е широко употребяван метод за предпазване. Когато мъжът е разумен и сигурен в себе си, този метод може да се практикува.
Предимства:

Не се налага употребата на каквото и да било приспособление и подготовка.
Винаги може да се практикува.
Недостатъци:

По време на ерекция при мъжа, се стича течност в пениса, която съдържа сперма. Това може да оплоди жената, защото течността изтича във влагалището.
Често е трудно да се контролира точния момент на еякулация и много мъже не се усещат кога еякулират (семеизпразват).
Концентрацията, която се изисква при отдръпване на пениса отнема от пълнотата на преживяването. Това пречи на жената да стигне до оргазъм. Много жени се страхуват от това, че мъжът им няма да успее да се отдръпне на време и ще ги оплоди.
При 1 000 брачни двойки, ползващи този метод - само 160-200 жени забременяват (за 1 година).

и

Вазектомия
Това е най-простия, най-резултатния и дълготраен противозачатъчен метод, който е известен днес. Това е вазектомична операция на мъжа. При нея се прекъсва семеотводния канал и не се позволява на сперматозоидите да се движат. Операцията е лека, прави се с местна упойка. Тя не влияе на мъжката ерекция. Не променя неговата сексуалност. Изхвърля се семенна течност от пениса, но в нея няма сперматозоиди.

Предимства:

Прост и удобен начин, почти безболезнен.
Недостатъци:

Ако иска мъжа да има отново деца трябва да се оперира наново, но шанса да се възстанови семеотводния канал е малък.



иначе за някои и абортът по желание е начин за контрацепция Confused


Аборта е начин да се оттървеш от нежелано дете,но не е начин за предпазване от бременност!

# 71
  • Мнения: 7 640
Цоцолани, напълно си права.
НО чувала съм и такива изказвания- защо да се пазя, ако стане нещо- махам го Twisted Evil

# 72
госте, я не говори глупости!

ЕТО примерен линк

Е, няма да споря, но вярвам на доктора гарантиращ ми 100% успешност(направил е няколко десетки такива), отколкото на някакъв материал. Почти съм решил да си направя такава операция, вместо години наред да тичам до банята със стиснат х.й или да ползвам полови парцали да се трием и всички други неудобства. Имам да свърша още някои неща и след около година ще съм готов. Тогава мога да Ви кажа със сигурност как е.

# 73
  • Мнения: 7 640
ааа, видя ли
Е, няма да споря, но вярвам на доктора гарантиращ ми 100% успешност(направил е няколко десетки такива), отколкото на някакъв материал. Почти съм решил да си направя такава операция, вместо години наред да тичам до банята със стиснат х.й или да ползвам полови парцали да се трием и всички други неудобства. Имам да свърша още някои неща и след около година ще съм готов. Тогава мога да Ви кажа със сигурност как е.



що сега не се клъцнеш, като му имаш толкоз вяра на доктора, пък и гаранция дава човекът ooooh!

# 74
ааа, видя ли
Е, няма да споря, но вярвам на доктора гарантиращ ми 100% успешност(направил е няколко десетки такива), отколкото на някакъв материал. Почти съм решил да си направя такава операция, вместо години наред да тичам до банята със стиснат х.й или да ползвам полови парцали да се трием и всички други неудобства. Имам да свърша още някои неща и след около година ще съм готов. Тогава мога да Ви кажа със сигурност как е.



що сега не се клъцнеш, като му имаш толкоз вяра на доктора, пък и гаранция дава човекът ooooh!

Щото искам да увелича прираста с поне още един човек! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт