Кислородна палатка

  • 2 146
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Здравейте майчета някой сблъсквал ли се е с подобен проблем. Бебо се роди на 26.08 в аг Варна секцио планово 3180 кг. По късно през деня дойде педиатър от неонатологично  и каза че Бебо е в кувьоз на кислородна палатка и антибиотик попаднали околоплодни води в дробчетата. Днес слязох да го видя изследванията са добри и црп и левкоцити но все още му е трудно без кислородна палатка. Педиатъра каза чакаме всичко зависи от бебето и много се разтроих някой в подобна ситуация да е изпадъл.

# 1
  • Мнения: 39 335
Изпадали сме. С бебе родено два месеца порано, интубирано и седящо в кувьоз месеци наред.

# 2
  • Мнения: 49
Ние сме родени в 37 гестациона седмица. Не е недоносен но тази инфекция. Във Варна в аг ли бяхте. Какво ви е мнението за Неонатологично отделение

# 3
  • Мнения: 39 335
Не съм раждала във Варна. Но ще се оправи детето. Малко антибиотик и левкоцитите и црп-то ще паднат. Спокойно само.

# 4
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Моето беше два дена в палатка, после го изместиха в ковьоз. Преждевременно родено, с ниско тегло. И аз изпаднах в истерия, но моя доктор ми каза на ушенце, че точат ЗК, на детето му няма нищо и да стисна зъби няколко дена. Побеснях, но нямаше какво да направя. Също беше на АБ заради вдишани околоплодни води.
Явно вече е стандартна процедура Triumph

Общи условия

Активация на акаунт