Глътна монета от 2 стотинки !!!

  • 3 622
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 532
Кати, моят Робин също изака монета, не помня колко стотинки беше, но никой не знаеше, че я е глътнал. Напъна се малко и изкочи.  Laughing

# 31
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Изходи се:) Всичко е наред, нямаше никакви инциденти:) Единия лекар даже си беше помислил че щом и на 3-тия ден не мърда стотинката ( според снимките), може да е позаседнала някъде, но на обяд си я изкара!:))) Бяхте прави за картофеното пюре, ще го знам за друг път, дано не се налага де:)!
Радвам се! Пазете се.  Wink

# 32
  • Мнения: 2 108
Браво на детето! Радвам се,че всичко е приключило добре!  bouquet

# 33
# 34
  • Мнения: 46 518
Честита паричка  Grinning

# 35
  • Мнения: 809
Слава Богу, че всичко е приключило добре.
Обичам темите, в които майките не изчезват в мига, когато всичко е приключило, а ни държат в течение, за да можем да сме съпричастни.
  bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 7 097
Слава Богу, че всичко е приключило добре.
Обичам темите, в които майките не изчезват в мига, когато всичко е приключило, а ни държат в течение, за да можем да сме съпричастни.
  bouquet

 yes

# 37
  • Мнения: 178
Много се радвам!Браво на детенце и мама да е спокойна вече.

# 38
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Изходи се:) Всичко е наред, нямаше никакви инциденти:) Единия лекар даже си беше помислил че щом и на 3-тия ден не мърда стотинката ( според снимките), може да е позаседнала някъде, но на обяд си я изкара!:)))...

Колко снимки направихте?!

Я сега ме светнете за тези картофи  Praynig

# 39
  • Мнения: 6 461
Изходи се:) Всичко е наред, нямаше никакви инциденти:) Единия лекар даже си беше помислил че щом и на 3-тия ден не мърда стотинката ( според снимките), може да е позаседнала някъде, но на обяд си я изкара!:))) Бяхте прави за картофеното пюре, ще го знам за друг път, дано не се налага де:)!
  bouquetБраво ,важното е че всичко мина....... Whistling

Общи условия

Активация на акаунт