Възрастта оказва ли влияние при забременяване

  • 2 824
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 527
 Re: Възрастта оказва ли влияние при забременяване
« #13 сряда, 25 октомври 2006, 14:39 »
   Отговори с цитат
И аз като теб съм на 29 г. , също правеща опити за първо дете.  Естествено е да са ми минавали мисли , че може би съм позакъсняла малко , още повече, че мъжът ми иска две, но гледам да се успокоявам с приказката " всяко нещо с времето си." Макар, че не винаги действа Very Happy И все пак и на мен много пъти са ми казвали, че най-важно е да не ти става фикс идея и когато се успокоиш и най-малко очакваш чудото става. Желая ти успех. baby_neutral
 Peace

# 16
  • Мнения: 55
Аз съм на 33 и в момента съм бременна . Не мисля че възрастта ти оказва влияние на забременяването, а психологическия фактор. Аз го имах същия този проблем за съжаление. Всички ми говореха точно това-не го мисли, не правете бебе, а любов и т.н., но то някак си ти е в подсъзнанието и каквото и да правиш винаги си имаш едно на ум точно това. При мен стана следното-разведох се, ожених се наново и така живота ми коренно се промении. След това случайно без да сме го планирали се получи-забременях с първото, а покрай залисията по него-сега с второ.
Не те съветвам да се развеждаш, Laughing а просто да промените живота, който водите-разнообразете го, забавлявайте се, повече романтика и т.н.
Успех!

# 17
  • Мнения: 9 990
Разбира се, че фертилността на жената зависи от възрастта и.Но твоята възраст-29г не е причината да не става.Все пак се изчерпва яйчниковият резерв на една жена  с течение на времето.
Аз съм правила децата си с мисъл, че правя именно тях/ любовта ни винаги е присъствала, щом сме взели решение заедно да създадем живот/
6м е нормален период да не става, но аз бих си засякла овулацията на този етап вече.Просто да се подпомогна и да уловя момента.
Успех!

# 18
  • Мнения: 498
Здравей мила,
влез в под форума на Отчетни - все едно в кой , и ще видиш на колко години забременяват момичетата. Аз бях със същото мислене като твоето , но след като видях изписаните години там се успокоих. Успех!!!

# 19
  • Мнения: 4 555
Аз съм на 28 и съвсем не мисля, че съм престаряла Wink. Е, естествено, притеснява ме малко това, че искам две деца и кога ще сколасам незнам Mr. Green, ама ще работим по въпроса.
Лелеее, на 28 и си мислиш, че няма да сколасаш за две! Толкова си млада, че и за 4 можеш да сколасаш Simple Smile
Успех   bouquet

# 20
  • Мнения: 11 004
Когато възрастта е 28, не оказва влияние  Sunglasses  Peace
Но ако започваш да бебеправиш чак на 34-35, да.
Успех!

# 21
Все едно, че слушам себе си.  Shocked Мислех си да задам същата тема. Въпреки, че майка ми ме е родила на толкова и казва, че не е имала проблеми. И аз съм в твоето положение. Желая ти успех и скоро - бебче  Hug

# 22
  • Мнения: 119
И аз съм на 28 и аз отчаяно искам бебета /поне едничко/. Дотолкова, че не мога да си го избия от главицата. И ние правим опити от 6 м. и знам, че е малко, но въпреки всичко мъничко се притеснявам. Меря си БТ, засичам ову, правя тестове, фоликуметрия ....  и всичко си е както трябва. Моят лекар ме посътва да не бързам още с другите изследвания. И аз чакам. Дала съм си срок до Нова година и ако не е станало дотогава ще правя хормони и т. н. И не ги слушам другите, че трябва да спра да мисля затова и да се успокоя. Вие ако можете, аз не мога. Желанието ми е толкова силноооооо и знам, че тук ме разбирате какво имам предвид. И ще го искам все повече и  повече. Това е... УСПЕХ на всички. Peace

# 23
  • Мнения: 595
Ние когато решихме да имаме дете се оказа че мъжът ми има25%живи а аз с киста на левия яйчник.Цяла година се лекувахме без резултат.Смених моята лекарка и новата каза че нямам никаква киста.(Видя всичките снимки от видеозона).
Започнах да си меря БТ.Първия месец нищо не стана,но на втория след секс и(БТ+) Реших да вдигна краката колкото може по високо на стената за 1/2 час.И стана...

# 24
  • Мнения: 1 196
Възрастта ти е чудесна,не си мисли глупости!Може да има друга пречка,но не и твоята възраст!Консултирай се с лекар!

# 25
  • Мнения: 701
На 26 съм,а съпругът ми на 31!Известно време бях подивяла и реших че вече ни е изтекло времето за бебета и то само защото слушах хорските думи от сорта на "Какво още чакате?Някое време ще мислят че сте баба и дядо по родителските срещи!" и т.н.ТОВА СА ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ ОБАЧЕ!Едва ли възрастта е пречка за създаване на едно от тези толкова желани същества.....В крайна сметка всички сме чували и за особено късни забременявания!
Ако има проблем то той едва ли е възрастов..Просто с напредване на годинките се налагат повечко изследвания!

# 26
  • Мнения: 6 039
при мен не оказа
забременях от първия опит на 28 мисля че бях сега не мога да ги сметна

# 27
  • Мнения: 616
Мисля че възръста не оказва влияние защото аз със първото си дете забременях на третия месец след като спряхме да се пазим а бях на 27 и сега съм на 34 сположителен тест и 11дневно закъснение след като махнах спиралата преди 2 м и 1/2 . Peace

# 28
  • Мнения: 966
На 29 родих първото си бебче baby_neutral

# 29
  • Мнения: 1 877
Не е от възрастта ,нито от дългото пазене.Ние със съпруга ми сме се пазили 11 години,преди да забременея и то без спирали и други контрацептиви.За щастие щом решихме да имаме бебе,то стана.Пожелавам ви да не чакате още дълго и двете ленти да се появят и на твоя тест за бременност!

Общи условия

Активация на акаунт