Някой купи ли вече първи брой на "Моето дете"?

  • 2 149
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Аз си го купих. Хареса ми много! Обаче и аз очаквах, че ще е списание за малко по-големи деца...
А пропо, какво е NGM?
Простете за невежеството.  Embarassed

# 31
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
NGM - National Geographic Magazine

# 32
  • Мнения: 122
За разочарована- не съм, но не съм и зарибена.... От 2001 година си купувам всички списания за бебето и прочие и определено не считам, че вече научавам нещо ново. Аз също очаквах списанието да е насочено към отглеждането и възпитанието и на по- големи деца, а и раздела за бременността ми се вижда малко извън заглавието.
Все пак успех на новото списание.

# 33
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Определено ще си го купя. Фенка съм на "Моето бебе", но вече причислявам дъщеря си към децата  Grinning Дано не се разочаровам в очакванията си  Praynig

# 34
  • София
  • Мнения: 3 114
Аз го купих сутринта. Ами разочарова ме, бях се настроила че е списание за отглеждането на по-големи деца. То е същото като другите в този спектър - и "Моето бебе и аз", и "Мама", и "9 месеца".
Някой по-горе беше писал да не е зарибяваща цената, ами според мен не. За качеството, което са предложили това е максималната цена.
Искам списание за отглеждане на по-големи деца.  Close Тук нали имаше една мама издател, и има толкова други пишещи мами. Дайте да си направим едно. Искам. Искам. (Защо няма емотикон за тропане с краче).  Mr. Green

И аз се излъгах, че е за отглеждане на по-големи деца Confused. Съдържанието е доста елементарно; заглавия от рода "Приучете детето на гърне за 7 дни" говорят сами за себе си.

Сп. Родители е за възпитанието на деца в предучилищна и училищна възраст. Аз лично го харесвам, но е хубаво да има и други!
Дайте наистина да направим едно, и на мен много ми се пише! Flutter

# 35
  • София
  • Мнения: 3 114
П.П.Няма да се очудя ако  редакторите четат и пишат тук  Simple Smile

Не знам дали пишат тук, но четат и даже бая преписват.  Mr. Green Честно казано, понякога доста ме дразни да си купя списание за 2 или 3 лева и да чета това, което мога да прочета и тук. Би трябвало едно уважаващо себе си списание да предлага оригинални авторски статии. Дори когато позицията е противоречива, поне авторът си застава зад нея с името. Всичко останало е набързо скалъпен колаж от информация по Интернет и форумите.

# 36
  • Мнения: 256
Купих го от любопитство, но ще си помисля дали ще го купувам и занапред, защото дотук - нищо ново под слънцето.

# 37
  • Мнения: 5 468
Кой нормален лекар би препоръчал кафе?!  #2gunfire
Ами много нормални лекари смятат, че едно слабо кафе сутрин е допустимо Simple Smile
Аз пиех безкофеиново кафе като бях бременна. И вълкът сит, и агнето цяло Simple Smile. Вкусът му е същия като на това с кофеин. Пробвайте и ще видите, че разлика няма. Гери нямаше нищо против.

# 38
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Ню, това с безкофеиновото е наистина добра идея. Аз мога само още нещо да добавя - ако ви се пие кафе, пийте инка. Тя е абсолютно безвредна - приготвя се май от разни треволяци, на вкус е почти като кафе, а ако й се добави малко мляко или сметана за вкус, става трепач.  За щастие, аз докато бях бременна нещо не проявих интерес към кафето. А иначе съм страстна кафеджийка, имам ниско кръвно и без кафе сутрин не мога. Но след като родих, ужасно много ми се пиеше кафе. И започнах да пия инка. Wink

Общи условия

Активация на акаунт