Започвам яростна борба със стриите!

  • 4 566
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 860
 Момичета, аз не смея да се обадя (от суеверие сигурно Twisted Evil), но ми се струва, че скоро ще се похваля. Определено започвам да се позаглаждам. Но няма да казвам голяма дума, а ще почакам още малко. Решила съм и маската със свинска мас и восък да правя. Но не ми става ясно като се клепам и с това олио в какъв ред да ги правя.  newsm78

# 31
  • Мнения: 1 860
 karmen66, какъв е този крем?

# 32
  • Мнения: 1 424
А как да действам ако хем  имам стрии,хем кожата ми е мазна  Thinking Искам да кажа,че аз мацам всеки ден,но при сутрешния душ усщам как мазилото се отмива,значи не е попило  Confused  Чудя се така дали би имало ефект или да разредя мазането?   newsm78

# 33
  • Мнения: 574
karmen66, какъв е този крем?
отговорих ти на лични

# 34
  • Мнения: 514
Аз също ще следя темата с интерес!
През бремеността се мазах с Дева,Мустела,бебешко олио,но резултатите бяха добри до 8 месец,когато за един ден се появиха гадните стрии #Cussing out SickЧувствам се ужасно,защото не знам какво да правя.
В момента продължавам да се мажа с Мустела за след раждане,засега не мога да кажа за ефекта,имам чувството че нищо не става Cry
А горе-долу за колко време стават по-бели,че моите са червени ooooh!
Някой ходил ли е в някой козметичен салон или при дерматолог и правил ли е процедури,а дали има ефект? newsm78

# 35
  • Мнения: 9 990
Добър ефект за предотвратяване е мазането с бадемово масло/ лев-два в аптеката/Всички около мен, бременеещи, мазали се с това нямаха проблеми.Аз-също.Стрии могат да се тушират малко, но не и премахнат.Като цяло се случва именно за ден два-изведнъж се появяват.Следва избледняването им, но не и изчезване.Ако прилагате някакви масажи с масла-самата кожа ще подобри вида си, и вие ще си мислите, че стриите изчезват.До сега доколкото знам няма панацея за това.

# 36
  • Мнения: 491
И аз май съм се предала преди да започна войната. Епизодично се мажа с разни "чудодейни" кремчета и масла, от които до момента има ефект само в портмонето ми  Joy Ама така е като правиш нещо без вяра, а аз наистина не вярвам, че ще се отърва от проклетниците.

# 37
  • Мнения: 1 860
 Момичета, дайте да споделим малко резултати!

 Аз мога да кажа, че това олио си струва всяка капка в опаковката. Чудя се дали не си въобразявам, но чак толкова. Стриите са се опънали и загладили и като свия дупето не става, като гео-карта, ами си е гладко и опънато. Белезите си личат, но пък не толкова силно и там където имаше по-малки черички, ами направо изчезнаха. За това аз продължавам да се мацотя с това олио.

# 38
  • Мнения: 15 619
Браво!!!!!
Дерзай!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт