Новости в ЗДП - детски столчета

  • 4 676
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 461
Благодаря за изчерпателните отговори. Невежа съм с ЗДП, защото не съм шофьор.

# 31
  • Мнения: 3 886
Мисля, че е точно така и в Европата.

 

Последна редакция: пт, 03 ное 2006, 17:50 от DIVA_ORHIDEQ

# 32
  • Мнения: 1 001
...Аз съм ЗА обаче до 3 ггодинки  bouquet
Вече писах: Александра е на ... виж подписа, но Е В СТОЛЧЕ - седалка със сваляща се облегалка

# 33
  • Мнения: 7 640
..........Аз съм ЗА обаче до 3 ггодинки  bouquet

що, аз не мисля, че на 4 е много по-голямо и устойчиво едно дете, лашкащо се на задната седалка или висящо между предните две Naughty

# 34
  • Мнения: 9 990
Как до 3 годинки бе???Моята е на 3 и клусур и си е в стол!Така ще е докато както е казал Клисуров-дупето и се събира или ме надрасте рано-рано.Тогава ще е само със седлака или само с колан.

# 35
  • Мнения: 3 886
изтривам си поста  защото не ми се спори #Crazy секи си отговаре за себе си

Последна редакция: пт, 03 ное 2006, 17:48 от DIVA_ORHIDEQ

# 36
  • Мнения: 9 990
Дано го въведат закона, за такива неразумни като теб... Praynig
На 2г едва ли синът ти е бил 150 см....коланът от къде му минаваше-през вратлето ли?

# 37
  • Мнения: 1 920
Офф а моята госпожица пищи като заклана и не иска в стола  Sad какво да я правя.
Някой имал ли е подобен проблем?

# 38
  • София
  • Мнения: 4 867
Офф а моята госпожица пищи като заклана и не иска в стола  Sad какво да я правя.
Някой имал ли е подобен проблем?
нека пищи. ти си карай. като разбере, че няма друг вариант, ще си намери по-интересно занимание.

# 39
  • Bristol
  • Мнения: 9 366
По новия правилник малките деца трябвало да се возят в детски столчета / кресла на задните седалки. Вързани с колани за да не изпадат на завоите  Cry
А сега де, иначе глоба - а така ли е в Европата  newsm78
Не само малки, а деца с височина до 135 см или до навършване на 13 години се возят на столчета. Плюс пътниците, независимо отпред или отзад седят, трябва да са с колани  Crazy Овързани сме от всякъде, няма мърдане.
Между другото, като четох тестовете на столчетата, ми направи впечатление, че са правени само при градски условия, максимум 60км в час. Ами по магистралата какво става  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт