Много ми е лошо сутрин

  • 3 615
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 286
Ако е много зле положението попитай лекаря си може ли да пиеш деган таблетки, поне в болницата на бременни с подобни проблеми им включват системи деган. Лека бременност ти желая!  Peace

# 31
  • Мнения: 3 478
Ами аз до повръщане никога не стигнах, но ми се гадеше сутрин. Още със ставането на път за тоалетната си хапвах грахамова бисквита, държах си ги на шкафа. По-късно почнах да нося и едни гривнички, които наистина помагат, някой ми беше казал за тях.

# 32
  • Мнения: 7 474
Аз си слагах бисквита до главата и като стана - ам Crazy

# 33
  • Мнения: 1 212
Аз се устремявах към кухнята като на състезание......пробвай в полусъница да си препечеш филийка хляб, със сиренце и чайче например / ...е малко бабешка рецепта , но при мен работеше / Simple Smile

# 34
  • Мнения: 289
И при мен беше така до към третия месец - сутрин бях като пребита, и още със ставането страшно ми се гадеше. Срещу повръщането опитах какво ли не - солети, сухари, кроасани, всичко, което прочетох, обаче, нищо не помагаше, докато не отмина с времето. Така че, няма страшно Simple Smile всичко минава, и най-кофти симптомите на бременността са временни, и  се преживяват, сменят се с други, и така.. около 9 месеца  Grinning

# 35
  • Мнения: 348
На мене ми се гадеше по цял ден, не само сутрин, но така и не стигнах до повръщане, слава богу, към 12 седмица отшумя изведнъж  Party

# 36
  • Мнения: 8 917
Ставаше ми 1-2 пъти леко зле, но с хапка - две сутрин го предотвратявах Peace

# 37
  • Мнения: 3 500
Аз бях патологичен случай, със ставането почваше повръщане по цял де, пих "деган", опитвах да закуся още преди да стана, никакъв успех, всичко се оправи като влязох в 4 месец.

# 38
  • Мнения: 3 092
Мина ми от само себе си.И не ми ставаше лошо само сутрин а по всчко време на деня, но ще мине скоро.после пък може да ти се отвори такъв апетит , че тези спомени за гаденето да ти изглеждат нереални Grinning

# 39
  • Мнения: 6 461
При всички бременни е различно но това повръщане отминава.Поне при мен така беше.

# 40
  • Мнения: 407
И при мен беше така. Ще се оправиш към 4 месец.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт