Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти...

  • 162 567
  • 295
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 10 808
Коте, случайно да си запомнила цените на фурна и керамичен плот за вграждане? (поне приблизително)

# 241
  • Мнения: 5 178
а имаше различни, на една ми са мерна 460 лв, но не съм гледала нито съм се интересувала от екстрите

# 242
  • Мнения: 1 427
Къде е този Технохит?

# 243
# 244
  • Варна
  • Мнения: 1 040
FEMININE ,ако още не си се сдобила с тиган има един нов магазин Ритони  http://www.ritoni.com/  посока Метро между Керамик маркет и Сима.Имаше тиган на Тефал ,но струваше 56 лв Mr. Green.Ние си купихме немски комплект тенджери 9 части от Кауфланд,но тиган нямаше.

# 245
Iskam da popitam, nqkoj ako znae za magazini ot tipa na tehnohit v rajona na Troyan, Pleven, Lovech. Blagodarq Rolling Eyes Praynig
Tursq si sudomialna da me otmenq.

# 246
  • Мнения: 555
Ох, ама , че интересна тема.
Записвам се , за да не се налага да я търся
 Hug

# 247
  • London
  • Мнения: 292
Ох, ама , че интересна тема.
Записвам се , за да не се налага да я търся
 Hug



Извинявам се, ама запис. Embarassed Embarassed Embarassed

# 248
  • Мнения: 48 103
моля ако някой има впечатления от сушилни, скоро е видял или има информация, да пише
бях при марти, ама не ми харесаха тия стари миелета
бях и на стамболийски
на ломско шшосе и попгруйо не ги хванах, бяха затворили днес, всъщност някой ако им има телефоните/те нали са една фирма/ако е удобно да ми ги даде,че ходя с двете деца и надежда ми е убийствено далече

# 249
  • Мнения: 3 927
Искам да помоля за отзиви от тези от вас, които имат вече печка Scholtes на индукция от варненските Технохит (или свят беше Thinking).
Чела съм назад за такива покупки, но сега моля за актуални към днешна дата впечатления и опит от употребата им  Simple Smile
Благодаря Simple Smile

# 250
  • Мнения: 88
Аз онзи ден отидох на майтап до магазина в Банкя.Не си харесах почети нищо,освен един тостер.Много исках такъв.Ето един подобен http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09024006 само,че моят е някаква немска марка.И го взех на скромната цена от 15 лв.Все пак не са за пренебрегване и тези магазини,според  мен де. newsm03

# 251
  • Мнения: 48 103
купих си сушилня от магазина на ломско шосе и не съм доволна
сушилнята я пуснах , уж работеше, но изсуши цяла пералня дрехи и не беше събрала грам вода ! водата се събираше отдолу, а не в контейнера
взеха я на ремонт
след 5 дни ми я докараха, ремонтирана
преди това дори не бяха изчистили всички филтри и части , камо ли да проверят работи ли нормално
повече никога няма да си купя уред от там, независимо че дават 1 година гаранция
първо продават уреда, после ти го ремонтират- просто прекрасно ooooh!
преди това звънях по телефона да ги помоля да ми кажат какви сушилни имат- не можели, била съм ги "измъчвала" Crazy
така че момичета- не препоръчвам тези магазини/едно са с "поп груьо"/

# 252
  • Варна
  • Мнения: 10 808
Един колега си купи от подобен магазин пералня. На първото пране забелязал повреда, обадил се, дошли веднага, натовари пералнята, сменили там едно маркученце ли, какво беше, не помня - цялата процедура отнела половин ден.

Поне това е хубавото - че ако се наложи ремонт, самите те идват, ремонтират, и пак ти карат уреда до вкъщи.

Докато ако си купиш  уред от редовен магазин, разправиите със сервизи после ще ти скъсат нервната система.

# 253
  • Sofia
  • Мнения: 8 221


Докато ако си купиш  уред от редовен магазин, разправиите със сервизи после ще ти скъсат нервната система.
Да така е. smile3521

# 254
  • Мнения: 104


Докато ако си купиш  уред от редовен магазин, разправиите със сервизи после ще ти скъсат нервната система.
Да така е. smile3521

Абе не съм много съгласна да ви кажа. Патили сме си и от "редовни магазини"  Confused
Всичко е до това да избереш качественото. А в магазините с уредите с транспортни дефекти има адски качествени стоки. Стига да се ориентираш или да те ориентира някой  Peace
Един супер чистак нов хладилник си взехме от Техномаркет или Технополис (1000 лв.) ... едни смешни температури, ужас ... слаба работа!
А уж се води "редовен магазин"...  Crossing Arms

Сузи, мерси за инфото, мила  Hug

Искам да помоля за отзиви от тези от вас, които имат вече печка Scholtes на индукция от варненските Технохит (или свят беше Thinking).
Чела съм назад за такива покупки, но сега моля за актуални към днешна дата впечатления и опит от употребата им  Simple Smile
Благодаря Simple Smile

Тане, ние сме с такава печка.... УБИЕЦ ПРОСТО... трябва 3то висше да изкарам, че да съм на нивото й  Mr. Green Май е най-интелигентното чудо в къщи  Mr. Green
50 ми ти програми, пиролизи, индукциони.... направо космически кораб  Mr. Green

Ако те интересува нещо питай  Hug
Може и на лични  Peace

Кисс Hug

Общи условия

Активация на акаунт