Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти...

  • 162 495
  • 295
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 927
Даже много ме интересува  Simple Smile
ще ти досадя на лични  Wink

# 256
  • Варна
  • Мнения: 10 801


Докато ако си купиш  уред от редовен магазин, разправиите със сервизи после ще ти скъсат нервната система.
Да така е. smile3521

Абе не съм много съгласна да ви кажа. Патили сме си и от "редовни магазини"  Confused
Всичко е до това да избереш качественото. А в магазините с уредите с транспортни дефекти има адски качествени стоки. Стига да се ориентираш или да те ориентира някой  Peace
Един супер чистак нов хладилник си взехме от Техномаркет или Технополис (1000 лв.) ... едни смешни температури, ужас ... слаба работа!
А уж се води "редовен магазин"...  Crossing Arms


Струва ми се, че нещо не си ни разбрала - я пак прочети.  Simple Smile

Онзи ден посетихме магазина на ул.Мир - нямаше разнообразие, а и цените са доста високи.  Rolling Eyes

# 257
  • Мнения: X
[
Тане, ние сме с такава печка.... УБИЕЦ ПРОСТО... трябва 3то висше да изкарам, че да съм на нивото й  Mr. Green Май е най-интелигентното чудо в къщи  Mr. Green
50 ми ти програми, пиролизи, индукциони.... направо космически кораб  Mr. Green

Ако те интересува нещо питай  Hug
Може и на лични  Peace

СТРАШНО се интересувам от такава печка!!!! Имам само котлон индукцион и е страхотно нещо. Моля Феминин , пиши ми на лични от кой магазин точно я взехте, цени  и всякакво инфо относно тази печка !  bouquet
Ние сме от Дч  Laughing

# 258
  • Мнения: 5 178
Киса, какво разбираш под високи цени
на Мир са последни модели, няма как да ти ги даде за по 200 лв..
иначе аз от там имам сушилня за 250 лв, ама е супер проста и май е модел поне от преди 2 години.. Но за сушоар си е перфектна Simple Smile

# 259
  • Варна
  • Мнения: 10 801
Киса, какво разбираш под високи цени



Над 650 лв. Не знам дали са последни модели, аз не търся такъв.

# 260
  • Мнения: 5 178
Хладилник ли беше твоята болежка Simple Smile
Отиди в Техносвят, аз имам Хотпоитн от 3 години и за сега не ми е създавал грижи.. има много и различни там
Ние го взехме тогава за 560 лв мисля, сега са по-евтини мисля

# 261
  • Мнения: 5 178
И една поръчка от мен.. ако някой види миялна за вграждане за  9 комплекта да сФиркааа..

# 262
  • Мнения: 1 632
Аз утре ще се поразходя за печка и ще хвърля 1 око и за миялна КОТЕ.

# 263
  • Мнения: 547
В момента сме на етап "кухня" и търся съдомиялна, та ми стана любопитно нещо. По принцип в магазините за уреди с транспортни дефекти има ли уреди за вграждане или са само свободностоящи? Чуденето ми идва от това, какъв ли ще им е дефекта, ако има? Едва ли ще е драскотина от пренасяне - нали са за вграждане и такива няма да се виждат след монтажа... Освен ако не е счупен панел или нещо подобно. Изобщо, моля за пояснение, ако някой знае!

# 264
  • Мнения: 5 178
null, които аз гледах за вграждане преди време бяха точно пак намачкани
нищо, че за вграждане
Аз търся миялна за 9 комплекта (45 см ширина) за вграждане ако може

# 265
  • Мнения: 1 632
Вчера ходих до магазина на Пискюлиев,но нямаше миялни.Миналата седмица е имало за 8 комплекта за 260лв.

# 266
  • Мнения: X
Вчера ходих в Магазина на ТОБО, на пресечната на Оборище и Гурко в Бургас - по-разочарована не съм била доста отдавна !!! Представляваше ламаринена каравана, с гаражни размери, пълна с жълтясала техника-втора употреба. Нищо общо с описанието, че там има нови уреди с транспортни дефекти. Момичета, и във Варна ли е така, или има нова техника странспортни дефекти ! Следващата седмица ми предстои разходка до Варна и не искам да остана разочарована-това магазини втора употреба ли са ??? newsm78

# 267
  • Мнения: 1 632
Вече са писали някои мацки,че са си купили хубави неща от тези варненски магазини.Аз лично съм виждала много хубави неща,а и моята миялна е от там.Работи вече повече от година страхотно.До сега май най-добре зареден ми се вижда магазина с/у жп.гарата.

# 268
  • Мнения: X
Н newsm78е, питам само 2-ра употреба уреди ли има там ???

# 269
  • Мнения: 1 632
С транспортен дефект.

Общи условия

Активация на акаунт