Мами в Италия - част 26

  • 16 395
  • 299
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 427
Добро утро Дами,хайде събудете се ,че съм сервирала закуската.С това винаги си спомням София...

# 196
  • Мнения: 714
Влади, когато се връщам, няма начин да не мина да се освиня в Донътса. Един донът, покрит с шоколад и пълен вътре с шоколад ... мммм ....

Даже точно с едно момиче, и тя живее по чужбината, се видяхме в София и викаме, булка, айде в Донътса, че после немаааа. ... Wink

# 197
  • Мнения: 3 425
Добро утро банда;)

 И аз идвам на освинването ...заформя се купона ахахахаха

Тук е приятен слънчев ден и след малко ще се понасяме на разходка:)

Лек ден:)

# 198
  • Мнения: 6 167
Здравейте!
Леле Влади, в ДД висях сутрин и вечер няколко години!
Супер си, благодаря  Laughing

Имам въпроси:
Аз си нося дамската чанта , в което имам едно като пликче, където нося
- паспорта
- пермессото
- резиденцата
Това ми е неудобно, не мога да нося по-малки чанти. Не мога цял живот да си нося всички разрешения с мен.

Въпросът ми е какво носите навън в себе си?!
Копие от пермессото не важи, без паспорта ако ме спрат .. и тн.

Изяснете, моля..

# 199
  • Мнения: 708
а здравейте и от мен,
появих се за малко.В4ра оба4е успях да ви изе4ета и днес последното което сте изписали така 4е съм в крак с новостите.
Първо да кажа голямо 4естито на новите бременлийки.....дано отбора да се запълва все пове4е, 4е ето скоро двама от 4леновете му 6те го напуснат.....моя милост и Владито  Mr. Green
Влади бързам да те успокоя 4е бебко о6те има време да се обърне.Разбира се 6ансовете намаляват с всеки един ден понеже колкото по_голям става толкова по_трудно 6те да се обърне,оба4е съм 4увала за слу4еи в които бебо се обръ6та минути преди раждането...така 4е знае ли 4овек Thinking
На едно от моми4етата на курса за бременни съ6ти не и се е обърнал бебо,а термина и е за 25.11 и са и казали 4е на 15.11 6те и направт последна екография и ако не се е обърнал на 16.11 цезарово.
Ама и за цзаровото да те успокоя......ве4е имам 4уството 4е пове4ето така раждат.Не му мислят много,много...при най_малкиа проблем режат.Ето на курса от 7 моми4ета 5 родиха с цезарово  Thinking

Ина4е и при мен има лек проблем,В4ера ходих да на консултация с анестезиста и за съжаление ми каза 4е може и да не мога да се възползвам от услугите на епидуралната упокйка понеже имам занижени пиастрине в кръвта  ooooh! Shocked
Много се ядосах,ама днес ве4е съм по_добре и гледам да се успокоявам с това 4е навремето вси4ки са раждали без упойки разни.

Сега 4акам майка ми да дойде в неделя,ве4е нямам търпение,4е поне да ми е по_спокойно.Това приближава6то раждане много ме изнервя....не6то май 6убето ме подгонва здраво.Хем искам да си видя малката 6у6улка,хем пък си викам как ли 6те се 4уствам без мърда6тото ми 4ове4е в корема  Whistling

Айде стига съм мрънкала.Да похваля моя мъжо 4е много ме глези и ми угажда на вси4ки капризи.Ония ден ми подари нов gsm в знак на благодарност 4е търпя вси4ки тея екстри на бременността ве4е 9 месеца,явно не му се вижда лесна работа както бе6е казала Денис4ето.....пу пу да не му е уруки и дано му стигне търпението о6те дълго време  Heart Eyes

# 200
  • Мнения: 708
аз нося фотокопие от пермесото,карта идентита,коди4е фискале и тесера санитариа (тая новата оба4е) и вси4ко това ми се побира в портфейла.......ако им се струва малко като документация нека ме затворят,пък тогава мъжо да идва да ме спасява  hahaha

# 201
  • Мнения: 3 388
аз нося пермессо оригинал и карта д'идентита от личните документи, магнитната тессера за кодиче фискале и тессера санитария.

# 202
  • Мнения: 6 167


Аз сега ще си извадя карта д'идентита и след това и пермессо няма да нося. Като ме арестуват, мъжа ми ще дойде да ме спаси.
Май.. та им.

Какво се иска за карта д'идентита?

# 203
  • Мнения: 3 425
Leni, az ne hodq koi znae kyde,no za razhodka i pazar na blizo ne nosq ni6to  Rolling Eyes ,za po-dale4ni razhodki zdravnite knijki na men i deteto i moqta knijka!Pasporta i originala na permesoto samo ako hodq po imstantsii,no az ne rabotq i nqmam koi znae kakvi angajimenti Flutter

PP Ako na nqkoj mu se zanimava da go kirilizira...krtedora ot 30min ne mi se zarejda,a sq nama kak da otvarqm drygo Rolling Eyes

# 204
  • Мнения: 154
Цитат
Копие от пермессото не важи, без паспорта ако ме спрат .. и тн.



Аз нося  пермесо, ( фотокопие) карта д'идентита , шофьорската книжка,  тессерата за кодиче фискале. Паспорт не нося....  Rolling Eyes веднъж ме бяха спряли, полицаи за провеrka на документи, искаха ми само шоф. книжка. После като видяха, че съм БГ, ми поискаха пермесото дадох им копието, никакъв проблем не ми направиха, пуснаха си ме по живо по здраво Laughing Sunglasses   Peace

Последна редакция: вт, 31 окт 2006, 14:42 от Лейди

# 205
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Добър ден,банда Hug

Лени,ти ме уби с вси4ките бумаги,дето ги носиШ с теб  ooooh!
Аз преди носех само карта д'идентита ( извадих си я веднага Щом взех резиденцата ),пермесото,сгънато и пъхнато в карта д'идентита ,Шоф.книжка и коди4е фискале+тесера санитария.Вси4ко това се побираШе идеално в портфейла ми,който никак не е голям. Паспорт никога не съм носила със себе си с изклЮ4ение на слу4аите,в които сме напускали страната.

# 206
  • Мнения: 6 167
Добър ден,банда Hug

Лени,ти ме уби с вси4ките бумаги,дето ги носиШ с теб  ooooh!
Аз преди носех само карта д'идентита ( извадих си я веднага Щом взех резиденцата ),пермесото,сгънато и пъхнато в карта д'идентита ,Шоф.книжка и коди4е фискале+тесера санитария.Вси4ко това се побираШе идеално в портфейла ми,който никак не е голям. Паспорт никога не съм носила със себе си с изклЮ4ение на слу4аите,в които сме напускали страната.


дам.... щото нямам карта д'идентита, но тази или др. седмица ще я заявя и после край.
всичко влиза в портфейла.

# 207
  • Мнения: 3 425
Опс,имам Кредор!

На мен не ми се е случвала проверка досега,но не мисля,че ще се заядат ако има покажеш само копието!А пък ако те арестуват все ще има кой да ти го донесе ахахахахах

Аз хич не съм се шашнала за тия документи...вадя само най-необходимото засега и това е!

Бимбичка, няма страшно...аз се успокоявах,че всички жени,които виждах в репартото са току що минали през раждането и са ок,та аз ли няма да се справя...не,че не си бях направила 'програмка' влизам в репартото и до 2 часа съм родила,но това е друга тема ахахахаха

НямамеSimple Smile


PP.Ajde pak iz`ezna mon sognor Kredora .......

Nikoi ne kaza dali e hodil na onez meropriqtiq prez yikenda???Sega 4eta i nqkakva ve4er na bg modata imalo???Hodi li li ste?

Последна редакция: вт, 31 окт 2006, 15:48 от Kaлa(Bella13)

# 208
  • Мнения: 6 167
Дами, искам да ви кажа, че се преместих от Опера към Мозила и в момента виждам всички лентички , подписи и всичко се движи Laughing

Ани и Миленка - най-после видях и бременните ви лентички Hug Hug

# 209
  • Мнения: 2 379
И какво излезе?
... че Модзилата е друга опера Laughing Wink

Общи условия

Активация на акаунт