искам да попитам за "но-шпа"-то.....

  • 3 725
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Pb
  • Мнения: 1 183
И на мен, когато ми изписаха да го пия 3х1, не спазвах режима. Вижда ми се много на често и го пих по 2 пъти. В листовката пише, че до сега не са наблюдавани вредни влияния в/у майката и плода, но аз по-принцип не обичам да се тъпча излишно с химия. Първите няколко седмици след закъснението и мен мн. ме боля корем (ниско долу), но съм останала с впечатление, че това е нормално - все пак стават толкова промени в матката. За по-нататък, нормално е да има тъпа болка, от време на време, пак поради причина растеж на матката. Казаха ми, ако ме заболи корем по-силно, първото нещо което да направя е да изпия 1 табл. Но шпа (винаги трябвало да имам в чантата). Та, това е за но шпа-то.

# 31
  • Мнения: 300
И всъщност от кога и колко дълго пиеш ношпато и ефектите какви са за теб и за бебето? А на доктора каза ли, че си намалила дозата и той какво?

# 32
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Когато отидох на доктор и тя ми потвърди, че съм бременна,тя ми предписа но-шпа 3х1 в случай, че имам някакви болки.То е безвредно и невреди на плода. Аз съм го пила, но не много често

# 33
  • Мнения: 4 700
но-шпа се вzема zа отпускане на мускулатурата т.е. против контракции. За плода това е беzвредно и може да се вzема преz цйалата бременност.

Общи условия

Активация на акаунт