Дайте ми надежда,моля ви.....

  • 2 422
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 753
Стискам ви палци. Бебчо е силен, щом е успял да се справи с проблемите до сега. Всичко ще е наред! Важното е и ти да си спокойна, доколкото това е възможно и да си му носиш кърма. Хубаво е, че в болницата я приемат  Simple Smile

Намери си добър педиатър - това е много важно след изписването бебето да се следи добре, защото първите 2-3 месеца ще му бъдат трудни. Моята Анна се роди 1 месец по-рано, не е била в кувиоз, но адаптацията й беше трудна и първите месеци бяха трудни за всички ни. Бебчето е със слаба имунна система и лесно развива инфекции, така че е важно да му даваш кърма и да му поддържаш добра хигиена в къщи. Приготви всичко у дома си и ще видиш, че до няколко дена ще си вземете малкия и ще му се радвате!  Heart Eyes Успех и пиши как е!   bouquet

# 46
  • Мнения: 4 473
Много сила, кураж и късмет ви пожелавам на цялото семейство! Стискам палци всичко да е наред и час по-скоро да гушнеш своето слънце! Hug

# 47
  • Мнения: 176
Мила, Hug стискаме палци цялото семейство вашето smile3504
да е скоро вкъщи.

# 48
  • Мнения: 869
Днес моето слънчице е по-добре.Вече е на легло и дори го хранят с биберон.Може скоро и аз да отида при него в болницата и най-после да го гушна след дългата раздяла.Благодаря на всички за подкрепата и куража,който ми вдъхнахте.Без вас тези последни дни щяха да бъдат още по-тежки. smile3525

# 49
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Днес моето слънчице е по-добре.Вече е на легло и дори го хранят с биберон.Може скоро и аз да отида при него в болницата и най-после да го гушна след дългата раздяла.Благодаря на всички за подкрепата и куража,който ми вдъхнахте.Без вас тези последни дни щяха да бъдат още по-тежки. smile3525
Това е чудесна новина! Много се радвам за вас!
Дано по- бързо се възстанови бебчето ти и да ви пуснат в къщи.   bouquet

# 50
  • Мнения: 1 416
Днес моето слънчице е по-добре.Вече е на легло и дори го хранят с биберон.Може скоро и аз да отида при него в болницата и най-после да го гушна след дългата раздяла.Благодаря на всички за подкрепата и куража,който ми вдъхнахте.Без вас тези последни дни щяха да бъдат още по-тежки. smile3525
Много, много се радвам за вас!!!   bouquet Прегръдки и успех!  Hug

# 51
  • Мнения: 4 390
От сърце ти желая, скоро да се усмихнеш и да гушнеш бебето си!
 Peace

Много се радвам за добрите новини! Ще се справи човечето! Hug

Общи условия

Активация на акаунт