ПОЧИНА МИ ВТОРО ДЕТЕНЦЕ...ВЧЕРА

  • 13 134
  • 136
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 152
Моите съболезнования  Flowers Rose
Не се предавай.Борисе и знай,че много скоро ще се радваш на едно прекрасно бебче,на което ще можеш да дадеш цялата си обич.Бъди силна,ние сме с теб  Hug

# 121
  • Мнения: 2 757
Много тъжно. Дано установят причината. На баба ми първите 2 деца също са починали, но след тях си има още 2 - майка ми и сестра и. Моли се на Бог. Кураж

# 122
  • Мнения: 3 760
Catnadeen го е казала вместо мен! Кураж мила! Прегръщам те и плача с теб!  Cry

# 123
  • Мнения: 135
Молясе за вас  несе предавай  искрени съболезнованя.

# 124
  • Мнения: 6 472
Моите най- искренни съболезнования Flowers Rose Flowers Rose
Няма по- страшнно нещо от това Cry

Четах старите ти постинги- ти си силен човек!!! Бори се и не се предавай!  Колкото и да не ни се иска понякога - животът продължава! Колкото и да не ни се иска трябва да продължим напред, за да има кой да си спомня тези, които вече не са сред нас!

# 125
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Боже, не мога да разбера как може да има толкова мъка, болка, сълзи и несправедливост на едно място и как се живее с тях! Пожелавам ти Кураж, Много Сили и много Надежда!

Моите най-искрени съболезнования!

# 126
  • Мнения: 3 360
Много съжалявам.........Само да можех да помогна....-бъди силна и не губи кураж.Бог да бди над тях Praynig

# 127
  • Мнения: 1 382
Искрени съболезнования  Cry
Кураж !

# 128
  • Мнения: 636
  Ти си една много храбра жена, щом преживяваш  всичко това. Възхищавам ти се и много ти съчувствам..... Моля се за теб! Нека Бог те благослови и ти даде здраво детенце! Прегръдки от мен и кураж!

# 129
  • Мнения: 28
edva li ima po tejko ot tova.mnogo sujalqvam za de4icata ti, ne moga da povqrvam 4e tova se slu4va na vsi4ki nas.trqbva da si super silna jena za da preglutne6 tova ne6tastie, nadqvam se vse o6te da ima6 vqra..
ne razbiram za6to se slu4vat takiva ne6ta....
pla4a i se molq da uspee6 da ostane6 silna...
moite saboleznovaniq

# 130
  • Мнения: 511
ИЗКРЕННО СЪЖАЛЯВАМ ЗА ЗАГУБАТА ВИ

# 131
  • Мнения: 686
Приеми моите съболезнования!
Знам, че думите са безсилни и всеки трябва да успее сам да се пребори с болката си или да се научи да живее с нея. Заради себе си, съпруга си и всички, които те обичат се изправи и се бори! Нека Бог да е с теб и да те дари със здави дечица. И помни, че те ще имат нужда от силната си майка.

# 132
  • Мнения: 728
Знам,че каквото и да кажа,болката ти ще остане!
Но от сърце ти желая много ВЯРА,СИЛА и НАДЕЖДА!
Няма по-лошо от това!Кураж!
Моите съболезнования!
Flowers Rose

# 133
# 134
  • Мнения: 966
Много тежка загуба........
бъди силна Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт