ПОЧИНА МИ ВТОРО ДЕТЕНЦЕ...ВЧЕРА

  • 13 118
  • 136
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 315
Съжалявам  Cry.

# 31
  • Мнения: 46 526
Моите съболезнования ...

# 32
  • Мнения: 815
Моите съболезнования!!
Кураж!!

# 33
  • Мнения: 1 840
Моите съболезнования! Много сили ти желая да преодолееш болката и да продължиш напред!   bouquet

# 34
  • Мнения: 8 463
Много ми е мъчно да чета.Моите съболезнования....

# 35
  • Мнения: 959
Съжалявам,искренни съболезнования.Бъди много силна и имай волята да продължиш напред,колкото и да е трудно Hug

# 36
  • Мнения: 293
Господи!!

Ужасно, ужасно съжалявам.. Мога само да ти изпратя и моите съболезнования!

# 37
  • Мнения: 1 404
Милата....Моля се за вас Praynig Praynig Praynig

# 38
  • Мнения: 1 615
Миличка, не мога дори да си представя болката ти... Плача с теб и семейството ти.
Моля се за малките англечета...
И те прегръщам силно!

# 39
  • Мнения: 3 166
Отворих форума... видях темата, прочетох я. Сега плача. Миличка майчице, колко е тежко само ти си знаеш. Как се разкъсва сърцето ти само мога да си представям. Никоя от нас /пишещите в този подфорум/ не е избягала от тази болка. Минаваме през нея, за да ни съсипе завинаги; за да бележи живота ни до края, за да превърне всеки бъдещ ден в завръщане на страшните мисли и спомени... Просто така се случва. Най-често задаванията въпрос "Защо?" почти винаги остава без отговор. Орисия, изпитание или нелепа случайност... Няма обяснение. Един ден приемаме, че отговор няма. Приемаме и да продължим да живеем с мъката и спомените  и..... продължаваме.

Бих си позволила да споделя нещо тук. Аз самата оцелях психически благодарение на безкрайната подкрепа и разбиране, които срещнах именно тук /оказа се,че повечето хора от обкръжението ми в реалния живот предпочитат да се правят, че никога не съм раждала дъщеря, да не говорят за нея/. Така че - винаги, когато имаш нужда /за каквото и да било/ - просто ни пиши. Ще бъдем тук за теб!
 Hug

# 40
  • Мнения: 502
Просто не знам какво да кажа.
Как е възможно да има толкова мъка в този свят...

Моите съболезнования! Кураж!!!
Нека почива в мир милото ти детенце!  Flowers Rose Flowers Rose

# 41
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
 Hug Hug Hug

 Cry Cry Cry

 Praynig Praynig Praynig

# 42
  • Мнения: 1 409
Съболезнования, мила.Нямам думи с които да те успокоя,тази болка не минава никога.
Много сила трябва за да се пребориш с всичко случило се,и за всички етапи през които ще минеш.
Прегръщам те силно,и знай че сме с теб.Имай вярата,че скоро ще бъдеш дарена с живо и здраво детенце.
Hug Hug Hug

# 43
  • Мнения: 7 112
Дано събереш сили да продължиш.  Hug Дано близките ти ти бъдат упора и чрез тях успееш да продължиш.
На кой му дотрябва пак да попълва армията от ангелчета.
Мир на праха на мъничката душичка.  newsm17 Flowers Rose 

# 44
  • Мнения: 229
Моите съболезнования... Много е тъжно и тежко това, което ти се е случило и при такива трагедии думите, които човек иска да каже за да окуражи някого губят своята стойност. Weary С цялото си сърце те подкрепям .

Общи условия

Активация на акаунт