Дали е вярно?

  • 2 132
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
И на мен баба ми все ми казва "Не го слагай пред огледалото!" И аз е попитам дай ми едно просто обяснение Защо и тя -защото не било хубаво Laughing И аз пък все пред нея го оглеждам пред огледалото Joy

# 62
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
На мен ми се струва, че това е свързано с някакви суеверия, свързани с магии и други дрън, дрън глупости

# 63
  • Мнения: 4 392
Никога не съм я лишавала от това удоволствие! Grinning

Има хора, които са извор на " мъдрости"... ooooh!

# 64
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
 Глупости на търкалета smile3534

# 65
  • София
  • Мнения: 4 397
Ей, нямат край тези бабини девитини  #Crazy

# 66
  • Мнения: 4 621
За мен това са глупости ooooh!

# 67
  • Мнения: 326
Ей, това свекитата са голяма работа.... Глупости са това... Напротив, някъде бях чела, че след 4-ия месец бебето вече може да се разпознае в огледало... Не знам точно как, но някаква американска психоложка беше категорична, че то се смее, не защото вижда друго бебе, а защото харесва отражението си в огледалото.  love001

# 68
  • Мнения: 510
Е това още не го бях чувала.  ooooh! Дали някога ще има край.  newsm78

# 69
  • Мнения: 239
ха-ха-ха-ха, ама верно ли бе  хора  newsm78 аз се чуда що толкова разноглед народ има  #Crazyа то за кво било Twisted Evil ми огледалото е виновно

# 70
  • Мнения: 3 092
Нали на вярваш в такива дивотии Shocked
Има ли още хора , склонни да повярват в такива глупости - живеем в 21 век , бе! smile3514 smile3515

# 71
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Според свекърва ми бебка не трябва да се гледа в огледалото,защото така щяла да стане разногледа newsm78 Аз и казах че не виждам логика в това,а тя-"със сигурност няма да и помогне,най-много да и навредиш" ThinkingА тя милата толкова се зарадва като се видя и се смее,смее...Вие чували ли сте подобно нещо?На мен ми се струва поредната бабина измислица

 Shocked Мислех си, че всички дивотии са ми известни (предвид възрастта ми и двете дечица).
Явно има още какво да науча. Имам чувството, че народните "поверия" са неизчерпаема тема...

# 72
  • Мнения: 3 360
що за глупости #2gunfireса това!!!

Общи условия

Активация на акаунт