Лунички, звездички....

  • 2 656
  • 21
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 114
Имате ли лунички и звездички в детската стая и помагат ли за заспиването /освен , че блещукат красиво/...
Харесах ето тези, но си мисля да не би малкият да започне да ги съзерцава и да не заспива.

# 1
  • Мнения: 532
Тези неща ги съзерцават повече родителите, приспивайки децата си. Малчо не може да задържи вниманието си за дълго време на едно място, стига да не е изпаднал в депресия  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 3 740
Имахме цяло звездно небе на тавана на детската - с Голяма мечка, Касиопея, Орион... Само че по едно време взеха да падат и въпреки че, според поверието, си пожелах да си останат там, не стана. На всичкото отгоре, когато решихме да свалим малкото останали звезди, те пък взеха да се отлепват заедно с латекса, така че се стигна до пребоядисване на стаята. Затова внимавай на какво ги лепиш.
Иначе за заспиването не са пречили, напротив, напомняха за огъня и палатките на Широка поляна, а там как сладко се спи-и...

# 3
  • Мнения: 705
Имаме, Кирчо много ги харесва Simple Smile

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Имаме и Дария много си ги харесва

# 5
  • София
  • Мнения: 2 162
Извинявай за офф-а, но откъде ги намери тези. Много са красиви. Такива не съм виждала.Ние бяхме залепили най- обикновени и те имаха съдбата на тези на Секстет.

# 6
  • ново
  • Мнения: 5 962
В старата детска стая на дъщеря ми бях налепила много такива, не са и пречили. В новата не съм слагала, поради гореспоменатата причина от секстес .

# 7
  • Мнения: 1 937
Имаме.
Вече седма година и още нито една не се е отлепила.
Правиха им впечатление в началото, сега - никой не им обръща внимание.

Теа, наистина са красиви.

# 8
  • Мнения: 1 517
Имаме духчета и звездно небе, обикновени са и издържаха 5-6 години. Сега забелязвам, че често  пада по някоя и друга звезда и са намалели. Проблеми със заспиването съм нямала и с двамата, даже първоначалната еуфория много бързо отмина.

# 9
  • Мнения: 1 114
Извинявай за офф-а, но откъде ги намери тези. Много са красиви. Такива не съм виждала.Ние бяхме залепили най- обикновени и те имаха съдбата на тези на Секстет.
От тук са. http://www.intshoping.info
детски играчки --- занимания --- украса за детската стая
Има и облачета и овчици, планети, спящи и смеещи се звезди.... Не мога да разбера само колко са големи. Не съм виждала да продават такива някъде.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 352
имаме, никой не ги поглежда, станали са част от интериора в детската стая

# 11
  • Мнения: 1 655
Ако става въпрос за фосфоресциращите фигурки, самата фосфоресцираща боя е токсична (или канцарогенна беше). Ние имаме 4-5 залепени звездички, но скоро ще се местим и не мисля да слагам повече, поради горния факт.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 162
Такъв голям избор не съм виждала, но сега се сетих че едно време имаше подобни- ако не се лъжа даже планетие бяха същите, в книжарницата на Отворено общество, която се намира на ул. Граф Игнатиев, близо до Славейков. Можеш да ги видиш на живо.

# 13
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Пълни сме с фосфорициращи джунджурии, интереса беше много кратък, вече никой не ги забелязва.

# 14
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Ние сме в гарсониера и не върви в общата стая да лепим подобни неща, но на Крис му подариха шапка и ръкавички с фосфорициращи емблеми на Супермен. Той е много щастлив и горд, но май вече по-не им обръща внимание.

# 15
  • Мнения: 717
Ако става въпрос за фосфоресциращите фигурки, самата фосфоресцираща боя е токсична (или канцарогенна беше). Ние имаме 4-5 залепени звездички, но скоро ще се местим и не мисля да слагам повече, поради горния факт.

 Peace ние имахме и лекарката каза да ги махам веднага.... не съм я питала точно, но каза, че имат вредно влияние върху здравето на детето, ако искате мога да разпитам или потърся..

# 16
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Има звезди на тавана, но май аз повече им се радвам...
Нищо..ще порасне..ще разбере  Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 6 461
Да имаме звездички ,лунички,планетки....Много са красиви и ...все едно си под небето.
С това нямаме проблем ,децата си заспиват без проблем.

# 18
  • Мнения: 1 114
Ако става въпрос за фосфоресциращите фигурки, самата фосфоресцираща боя е токсична (или канцарогенна беше). Ние имаме 4-5 залепени звездички, но скоро ще се местим и не мисля да слагам повече, поради горния факт.

 Peace ние имахме и лекарката каза да ги махам веднага.... не съм я питала точно, но каза, че имат вредно влияние върху здравето на детето, ако искате мога да разпитам или потърся..
Защо трябва да ги махнете, детето нали няма да ги яде? По какъв начин могат да му навредят? Питай я и кажи после.
Очаквам и secretgarden да се включи и да каже колко са вредни звездичките на тавана.

# 19
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Вкъщи нямаме, но има при майка ми, където често ходим.
Радва им се, сочи ги и обяснява кое какво е, но не съм забелязала да я разсейват и пречат на заспиването.

# 20
  • Мнения: 822
При нас звездичките наистина имаха обратен ефект в началото...Синът ми ме караше да ги броя, по половин час ми показваше,коя звезда е голяма,коя малка. ooooh!Но този период  отмина.Не бих казала,че му помагат да заспи,но е наистина приятно.За боите-не зная...Нашите са от някаква специална пластмаса,която отразява...

# 21
  • Мнения: 1 063
Имахме преди ремонта и детето много си ги харесваше, не са му пречели да заспи, напротив. Дори имаме един такъв епизод, малчо на година и седем, осем месеца и сме на море, да обаче в стаята няма звезди и му дръпнахме един рев,тате тича да купува, провесихме ги с конци навсякъде и всичко беше вече ОК.
Тези, които си намерила са много красиви и ще ти създадат невероятен уют.

Общи условия

Активация на акаунт