разделяте ли ги???

  • 1 757
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 228
само така bibi ,и аз много се дразня на хора който не си правят труда да ги различат,даже ми даваха съвети да им слагам гердани с буквички и други щуротии ,аз им казах когато човек има желание и иска може да направи нещо по въпроса Peace

# 16
  • Мнения: 50

[/quote]
толкова много ли си приличат или лелките не си дават труд да ги различават  Rolling Eyes
[/quote]
Дали си приличат?! Ами според мен са много различни,въпреки че са еднояйчни, а се старая да ги обличам различно, за да "улеснявам" такъв тип хора,които не си поставят за цел да ги различават #Cussing out Може би и аз трябва да предприема по-крути мерки като bibi!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 552
Здравейте момичета!Реших и аз да се включа.Разделям ги, когато единия е болен,другия отива на градина и от вратата вика "Днеска съм самичък!",но на взимане търси брат си.Разделям ги ,когато единия пожелае да остане да спи при баба си.Забелязала съм,че само в къщи си играят заедно.В градината и в парка си играят с различни деца,така е по-добре, иначе си омръзват.Имам позната,която си гледа децата от бебета разделени,едното винаги е при някоя баба.Нямала нерви да ги изтърпи и се чуди как аз сама гледам 3 деца/мъжът ми пътува/.
Разделяйте ги,това им се отразява добре!

# 18
  • Мнения: 1 092
разделям ги.Джовани беше болен и пратих Никалъс на градина сам.беше ми много съвестно ,дали няма да му е мъчно за братчето,но ме изненадаха.прекарваха си идеално и самички.после си размениха ролите.
и сега продължавам да ги разделям,всъщност те сами се разделят.имат различни интереси,различни игри играят по сами,в градина с различни деца дружат...общо взето са много различни.незная дали при тях това е така защото не са еднояйчни ....

Общи условия

Активация на акаунт