На ръба на полудяването

  • 9 374
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 835
Педиатърката предписа ли ви Rehydrin или Глюкозатен разтвор, заради повръщането?

# 46
  • Мнения: 122
Дъщеря ми е на 1г и 8м. Често и ние имаме такива симптоми и оплаквания. Дълго продължаваща сецреция и кашлица предимно вечер. Август месец бяхме много зле, като бяхме на морето кашлицата поотшумя, но като се прибрахме пак се започна.     опитахме какво ли не, накрая се оправихме с орбазон. Сега пак сме така. Незнам дали ще се оправим и кога, но ако се наложи да вадим трета сливица няма да се колебая.

# 47
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Вирус е, защото в момента лежи до мен ни жива ни умряла с 39 Т.
Днес е повърнала само 2 пъти за разлика от вчера.
но естествено и днес не иска да яде, което е нормално като се има предвид състоянието и.
аз лично с 39 Т никога не ям, яде няколко солетки само и пие много вода.

няма разтройство, дори не е акала днес, то какво ли да ака Wink

но кашлицата я няма, секретите също  намаляха до минимум, което означава, че Клацид-а действа малко или много.

благодаря ви момичета. Hug сега ще се борим с вируса Crazy вече ме избива на лудост Crazy Crazy Crazy

# 48
  • Мнения: 3 835
Можеш да й купиш и от студените чайове на Nestle. Педиатърката ни го препоръча, когато дъщеря ми кара този вирус, много й харесаха и изпи огромни количества, и понеже са със захар, в подобни състояния са препоръчителни. Не разбрах дали й даваш необходимите лекарства, след такова повръщане, (Rehidrin и Глюкозатен разтвор), надявам се да го правиш, защото подобно повръщане при децата в никакъв случай не е безобидно.  А ако високата Т, не успееш да я свалиш по друг начин, пробвай с белтъка на едно яйце, разбиваш го с ръка, и намазваш цялото тяло. Повдигаш дрехите и мажеш. Въобще не се притеснявай, не оставя петна и не мирише, действа безотказно. Изпробвано!!!

# 49
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Тео, много ти благодаря за всеотдайността  bouquet Hug
наистина, много мило от твоя страна.
За повръщането, да, взех мерки след консултация с Джи пи-то
Вомитус Хил свещички и ампула Натриев цитрат свършиха определено добра работа.
Днес мога да кажа, че ако изключим едно-то повръщанем второ бе по-скоро задавяне, та е повърнала днес 1 път - тази сутрин.
сега спи спокойно за момента.
благодаря ти за идеята за студения чай, нямаше да се сетя Simple Smile
за бетъка също не знаех, карах с оцетените кърпи, но ще го имам предвид
благодаря още веднъж Hug

# 50
  • Мнения: 7 640
влажни хладни кърпи са достатъчни, не се мъчи излишно с оцет и белтък.
Най-ударно се сваля Т със спиртни поливки- з-то спиртът е летлив, бързо се изпарява и отнема топлината на тялото.

Бързо оздравяване!

# 51
  • Мнения: 3 663
лио, чак сега виждам темата Sad
пожелавам от сърце скоро да е здрава ади!  Heart Eyes
знаеш, че ми е любимка  Hug
иначе за другия проблем със секретите и кашлицата за съжаление на мога да хелп  Confused

Общи условия

Активация на акаунт