Редно ли е да се бъркаме в живота на децата си?

  • 3 865
  • 103
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 239
../Аз на Александърчо ще му давам неща, които да върши и всичко ще бъде регламентирано - за 6 по математика еди колко си лева, за юношески републикански по бокс еди колко си лева...само така ще се научи на работа и характер. Иначе съм съгласен с теб 100%. И все пак би ми се искало детето ми да работи за фамилията след 18. Вече на никого не мога да се доверявам.
браво, тате, а глоба за двойка има ли
П.С. чудно ми е колко там сте зад този ник, или си просто шизофреник
бегай да помпаш, че водната помпа спря...има нужда от мъжка сила

Зад ника ми съм аз и цялото ми семейство, което съм аз естествено защото не случайно ми викат 'мозъка'.

Ти какво - да не би да не наказваш за двойка?! Моят ако има двойка, тройка или четворка ще го размажа. Гей предмети като рисуване и музика не се броят. Даже ще настоявам да е зле по тях за да стои добре в резюмето му.

# 76
  • Мнения: 5 647
бордове, надзорни съвети, 

Интересно ми е ти в надзорния съвет на какво си?

Аз на Александърчо ще му давам неща, които да върши и всичко ще бъде регламентирано - за 6 по математика еди колко си лева, за юношески републикански по бокс еди колко си лева...само така ще се научи на работа и характер.

Странна теза. По-скоро така ще се научи на мързел. Не виждам нищо градивно в това да плащаш, за да получи нещо. Имам доста познати, на които плащаха, за да завършат и в момента са кръгла нула. Сами не могат да направят нищо. НИЩО. Сега разбирам защо ти викат "мозъка".  Wink Wink

# 77
  • Мнения: 239
бордове, надзорни съвети, 

Интересно ми е ти в надзорния съвет на какво си?

Аз на Александърчо ще му давам неща, които да върши и всичко ще бъде регламентирано - за 6 по математика еди колко си лева, за юношески републикански по бокс еди колко си лева...само така ще се научи на работа и характер.

Странна теза. По-скоро така ще се научи на мързел. Не виждам нищо градивно в това да плащаш, за да получи нещо. Имам доста познати, на които плащаха, за да завършат и в момента са кръгла нула. Сами не могат да направят нищо. НИЩО. Сега разбирам защо ти викат "мозъка".  Wink Wink

Не всеки разбира мозъка и мозъкът е привикнал към този факт тъй печален. Знаеш ли за експериментите с плъхчетата? И аз гледам на детето си като на едно плъхче. Нервните рецептори реагират 'правилно' на болка и 'правилно' на удоволствие. Така тренирам детето си да знае, че когато работи ще получава пари. Всеки обратен вариант води до балъче и селско парче.

# 78
  • Мнения: 5 647
бордове, надзорни съвети, 

Интересно ми е ти в надзорния съвет на какво си?

Аз на Александърчо ще му давам неща, които да върши и всичко ще бъде регламентирано - за 6 по математика еди колко си лева, за юношески републикански по бокс еди колко си лева...само така ще се научи на работа и характер.

Странна теза. По-скоро така ще се научи на мързел. Не виждам нищо градивно в това да плащаш, за да получи нещо. Имам доста познати, на които плащаха, за да завършат и в момента са кръгла нула. Сами не могат да направят нищо. НИЩО. Сега разбирам защо ти викат "мозъка".  Wink Wink

Не всеки разбира мозъка и мозъкът е привикнал към този факт тъй печален. Знаеш ли за експериментите с плъхчетата? И аз гледам на детето си като на едно плъхче. Нервните рецептори реагират 'правилно' на болка и 'правилно' на удоволствие. Така тренирам детето си да знае, че когато работи ще получава пари. Всеки обратен вариант води до балъче и селско парче.

Не ми отговори на първия въпрос- В кой надзорен съвет си?

# 79
  • Мнения: 239
бордове, надзорни съвети, 

Интересно ми е ти в надзорния съвет на какво си?

Аз на Александърчо ще му давам неща, които да върши и всичко ще бъде регламентирано - за 6 по математика еди колко си лева, за юношески републикански по бокс еди колко си лева...само така ще се научи на работа и характер.

Странна теза. По-скоро така ще се научи на мързел. Не виждам нищо градивно в това да плащаш, за да получи нещо. Имам доста познати, на които плащаха, за да завършат и в момента са кръгла нула. Сами не могат да направят нищо. НИЩО. Сега разбирам защо ти викат "мозъка".  Wink Wink

Не всеки разбира мозъка и мозъкът е привикнал към този факт тъй печален. Знаеш ли за експериментите с плъхчетата? И аз гледам на детето си като на едно плъхче. Нервните рецептори реагират 'правилно' на болка и 'правилно' на удоволствие. Така тренирам детето си да знае, че когато работи ще получава пари. Всеки обратен вариант води до балъче и селско парче.

Не ми отговори на първия въпрос- В кой надзорен съвет си?

ъъъ..как да ти го кажа...ъъъ елементарно възпитание все пак.

аз питам ли те с ква пичка ти изневерява мъжа и с какво е по-хубава от теб? Не.

# 80
  • Мнения: 25 670
Off: Жоре, оправи си правописа, бе рожбе!  ooooh!Не ти ходи на ролята някак...  newsm78
Да не кажа, че правописът и правоговорът са много демоде в този форум, ако разбираш какво искам да ти кажа, все пак!  Peace

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 23 716
Отварям темата без да погледна автора и кво виждам - Жоркатаааа.  Laughing Жоре, не си схванал за какво става дума в "Парфюмът". Ама ясно защо, Холивуд пак е осрал една добра книга. Вземи попрочети малко книгата, недей съди по филма. Naughty

# 82
  • Sf
  • Мнения: 808
Ех, да знаеш Патрик Зюскинд къде го жоро01 вкарва в теми за обсъждане на възпитанието на децата...

Поне се нагледахме на актьора в няколко цитата  Mr. Green

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 23 716
Аз филма не съм го гледала, само книгата знам. Ама актьорчето убавко Wink

# 84
  • Мнения: 14 654
важно е още в ранна възраст децта да са обучени в следните неща:
1. най-много на света да обичат родината и да бъдат патриоти, все пак
2. да мразят всичко що е хомосексуалист, негър, жълт или арабин, ако се сещате
3. да са побойници, да не изпитват състрадание, защото няма да ги правим хомосексуалисти
4. добре е да са тарикатчета от малки, че иначе като пораснат е възможно да плащат таксита, да не успяват да си събират заемите, които са да дали

всъщност на такъв един пробивен екземпляр не му се налага да има 6 по математика- все ще се намери престижна държавна работа за него

# 85
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
.......................................................
Веднага загрях, че моят ник има международен статут на афродизиак все пак. Жоро01. Знаете го. Мнителен човек съм и веднага я контрирах: ‘ Ква си ти, ма…ти знаеш ли кви пари имам….ти знаеш ли кой съм бе, жълтур Бангкокски?!’ (на английски става дума)
Joy  Joy  Joy
С тоя пост ми се издигна в очите.  Sunglasses

# 86
  • Мнения: 5 468
Съгласен съм. Ако детето е тъпо родителят трябва да го запише на силов многобой или гюле.
Joy Joy Joy Joy Joy
Жоро отново пусна тема Peace! Която почва що годе... и после преминава в монотонно и безкрайно буботене под нос.

# 87
  • Варна
  • Мнения: 11 340
винаги съм желал да съм нещо между Джеймс Бонд, Альоша и Рокфелер.

 Joy Joy Joy

И успя ли да се нагласиш по"между" им?!

Голям майтап, не спирам да се чудя откога във вашето заведение има интернет?! Crazy

# 88
  • Мнения: 239
Off: Жоре, оправи си правописа, бе рожбе!  ooooh!Не ти ходи на ролята някак...  newsm78
Да не кажа, че правописът и правоговорът са много демоде в този форум, ако разбираш какво искам да ти кажа, все пак!  Peace

Ползвам спел чек и ти го знаеш. Нормално е да ползвам програмка тъй като не съм писал нищо лично от доста време - диктувам си на секретарката все пак, а? Знаеш ли кво пиче е? Жена ми реши да си стане приятелка с нея за да я следи да не и изневерявам, но секретарката ми е точна мацка с добра актьорска практика все пак.

# 89
  • Мнения: 239
Отварям темата без да погледна автора и кво виждам - Жоркатаааа.  Laughing Жоре, не си схванал за какво става дума в "Парфюмът". Ама ясно защо, Холивуд пак е осрал една добра книга. Вземи попрочети малко книгата, недей съди по филма. Naughty

Ти съвсем изперка. Как ме виждаш да чета книги за френски парфюмерчета - хомосексуалисти?! Нима нямам какво друго да правя?! Не мисля. Имам Меридиан Мач, Нов Фолк, Политика, Новинар, Сега, Плейбой, Хъстлър.

Не се вживявай в книжленцата - лъжат те здраво пиченцата.

Общи условия

Активация на акаунт