Редно ли е да се бъркаме в живота на децата си?

  • 3 857
  • 103
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 239
Аз филма не съм го гледала, само книгата знам. Ама актьорчето убавко Wink

Харесваше ти как ги мореше, а? Падаш си по садо-мазо смърт, а? Иначе няма начин да отречете, че прилича на циганин и е кекав 30 кила сульо. Не знам какво ви влече толкова.

# 91
  • Мнения: 239
важно е още в ранна възраст децта да са обучени в следните неща:
1. най-много на света да обичат родината и да бъдат патриоти, все пак
2. да мразят всичко що е хомосексуалист, негър, жълт или арабин, ако се сещате
3. да са побойници, да не изпитват състрадание, защото няма да ги правим хомосексуалисти
4. добре е да са тарикатчета от малки, че иначе като пораснат е възможно да плащат таксита, да не успяват да си събират заемите, които са да дали

всъщност на такъв един пробивен екземпляр не му се налага да има 6 по математика- все ще се намери престижна държавна работа за него

Този списък трябва да го пуснат в книгата на Джак Уелш 'Уининг' (мениджмънт библия за мнозина, които се кефят на дъртото бивше шефче на дженерал електрик все пак). Пусни им имейл защото ти си схванала живота най-добре от всички тук.

# 92
  • Мнения: 239
.......................................................
Веднага загрях, че моят ник има международен статут на афродизиак все пак. Жоро01. Знаете го. Мнителен човек съм и веднага я контрирах: ‘ Ква си ти, ма…ти знаеш ли кви пари имам….ти знаеш ли кой съм бе, жълтур Бангкокски?!’ (на английски става дума)
Joy  Joy  Joy
С тоя пост ми се издигна в очите.  Sunglasses

Не ми се подмазвай ами се нареди на опашката и си чакай реда все пак. Жоро01 няма време за всички.

# 93
  • Мнения: 239
винаги съм желал да съм нещо между Джеймс Бонд, Альоша и Рокфелер.

 Joy Joy Joy

И успя ли да се нагласиш по"между" им?!

Голям майтап, не спирам да се чудя откога във вашето заведение има интернет?! Crazy

Споменът за тях тепърва ще бледнее.

Неро, червило и Планет не са мои, но нищо чудно да завзема и тази ниша някой ден все пак. Да, тогава там ще има интернет.

# 94
  • София
  • Мнения: 3 328
Дочетох днес темата и се убедих - теб, Жорка, трябва да те оставим да умреш от собствената си смърт. Понеже едва ли си разбрал, пояснявам - от липса на внимание, каквото не само многократно споменаваните от теб пичета, ами и обикновени женки в реалния живот не ти обръщат. По-силен аргумент за отчаяното ти щение да си център на внимание, особено ако си мъж, а какъвто се пишеш, няма.
Проблемът е, че засега чесането на пръстите ни по клавиатурите има предимство пред задачата да те затрием от това място за виртуално общуване Mr. Green

# 95
  • Мнения: 239
Дочетох днес темата и се убедих - теб, Жорка, трябва да те оставим да умреш от собствената си смърт. Понеже едва ли си разбрал, пояснявам - от липса на внимание, каквото не само многократно споменаваните от теб пичета, ами и обикновени женки в реалния живот не ти обръщат. По-силен аргумент за отчаяното ти щение да си център на внимание, особено ако си мъж, а какъвто се пишеш, няма.
Проблемът е, че засега чесането на пръстите ни по клавиатурите има предимство пред задачата да те затрием от това място за виртуално общуване Mr. Green

Нещо се оправдаваш за това, че ми пишеш ми се струва, а? Никой не те кара. Laughing

# 96
  • София
  • Мнения: 3 328
Един път да ме разбереш праи`лно. Сърбят ме пръстите, краста...зарАзен си и т`ва си е. И ако ти е възможно, спри да завършваш изреченията си с ", а?". Доста пейзански звучи.
И...не бъркай забавлението /моето/ с внимание /към теб/.

Последна редакция: сб, 28 окт 2006, 15:45 от Karimma

# 97
  • Мнения: 239
Един път да ме разбереш праи`лно. Сърбят ме пръстите, краста...зарАзен си и т`ва си е. И ако ти е възможно, спри да завършваш изреченията си с ", а?". Доста пейзански звучи.
И...не бъркай забавлението /моето/ с внимание /към теб/.

Мазохизмът е тъжно явление. Аз например ако се комплексирах от Доналд Тръмп щях да правя всичко възможно да избягвам компанията му все пак, а? Не вярвам, че ще звуча убедително ако кажа, че се забавлявам, а не защото имам някаква краста да доказвам недоказуемото....Сигурен съм, че се сещаш за какво става дума все пак, а?

Пайзан е интересна дума. Звучи още по-интересно и никак непретенциозно от пръстите на българка. югоизточна Европа все пак, центъра на културата, а? Joy

# 98
  • Мнения: 1 533
Моля някой да пусне снимка на Майбах, постоянно се спряга този аксесоар, а аз дори не знам как се пише на латиница, че да питам гугъл. Българка патриотка съм все пак, дори мъжът ми се казва Кирил, а не Латин.

# 99
  • Мнения: 1 002

Калина , нищо не знаеш ти , мойто момиче  Laughing
Maybach се пише

# 100
  • Мнения: 1 533

Калина , нищо не знаеш ти , мойто момиче  Laughing
Maybach се пише

Благодаря ти много, признавам си че ме мързеше да търся  Flutter. Доволна съм че и аз знам за какво става въпрос вече, все пак. Злобничка ми изглежда тази кола, малко ми е...кисела, ако се сещаш Sunglasses

# 101
  • Мнения: 239

Калина , нищо не знаеш ти , мойто момиче  Laughing
Maybach се пише

Tova e maybach kolkoto trika e albanec.

# 102
  • Sf
  • Мнения: 808
Прав е жорето. Ето тук вижте колко майбахаховци има през годините:

http://www.maybach-manufaktur.com/index.htm

Следвайте стрелката вдясно Simple Smile

# 103
  • София
  • Мнения: 3 328
Пайзан е интересна дума. Звучи още по-интересно и никак непретенциозно от пръстите на българка. югоизточна Европа все пак, центъра на културата, а? Joy
Ама много си комплексиран, бе,Жорка ooooh!Малка пишка, Доналд, френски нигра, сега ако кажеш, че носиш розов часовник с Мики Маус на циферблата, и на това ще повярвам Laughing
A propos, не "пайзан", а "пейзан" се произнася. Не си си доучил. Но съм сигурна, че знаеш смисъла - поне на таз думичка.
Пък аз съм си претенциозна - ей го на, сега, вместо да спя, имам претенцията да стоя будна Mr. Green
Уф, айде, че ми се доспа, не успя да ме разсъниш, начи...

Общи условия

Активация на акаунт