Има ли доволни от космодиск?

  • 14 662
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 187
Аз лично съм много доволна ! Майка ми също.

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
На опашка се редя... който не го иска, а го има - дайте го насам, моля  Twisted Evil

# 17
Здр значи имам един въпрос ? Маиками има проблем с гръбначни стъл и ме полими да проверя в интернет дали като има изместен прешлен може да носи космодиск и дали би и помогнало ? Питам това защото докторът и е казал след като има изместен прешлен да не си бута кръста дори и с пръст,а тя се чуди дали коскодиск да си купи  newsm78 .Е дано сте ме разбрали дано ми помогнете  bouquet

# 18
  • Варна
  • Мнения: 407
Мъжа ми в момента го ползва, казва че не вижда разлика в състоянието си от преди. Преди това го ползваше баща му, но май и при него ефекта беше нулев.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 535
Аз мога да се причисля към доволните. Ползвах го когато дъщеричката тъкмо прохождаше и се сещате какво навеждане, вдигане и гонене пада, а и не са толкова лекички вече... Взех го за около месец от майка ми и определено имаше ефект. Майка ми продължава от тогава да си го носи и е много доволна.

# 20
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Аз се присъединявам към доволните!
Докато бях бременна в последните месеци много ме болеше кръста и след две нощи спане с него ме облекчи. Пред няколко месеца пак ми се наложи да спя една нощ с космодиска и ефектът беше много добър.
Майка ми също често го използва, но при нея са по-сериозни заболяванията и ефектът е по-трудно постижим.

# 21
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Здр значи имам един въпрос ? Майка ми има проблем с гръбначния стълб и ме помоли да проверя в интернет дали като има изместен прешлен може да носи космодиск и дали би и помогнало ? Питам това защото докторът и е казал след като има изместен прешлен да не си бута кръста дори и с пръст,а тя се чуди дали космодиск да си купи  newsm78 .Е дано сте ме разбрали дано ми помогнете  bouquet
Извинявай, но ми беше много трудно да те разбера какво си искал да кажеш. За толкова малко думи имаше много правописни грешки. Следващият път използвай опцията проверка за правопис! Между другото такива здравни съвети можеш да получиш само в лекарски кабинет и то специализиран!

# 22
Зар значи имам един въпрос ? Майка ми има проблем с гръбначния стълб и ме помоли да проверя в Интернет дали като има изместен прешлен може да носи  и дали би и помогнало ? Питам това защото докторът и е казал след като има изместен прешлен да не си бута кръста дори и с пръст,а тя се чуди дали да си купи  78 .Е дано сте ме разбрали дано ми помогнете  ::
Извинявай, но ми беше много трудно да те разбера какво си искал да кажеш. За толкова малко думи имаше много правописни грешки. Следващият път използвай опцията проверка за правопис! Между другото такива здравни съвети можеш да получиш само в лекарски кабинет и то специализиран!

Еми с една дума маиками има изместен гръбначен прешлен и се чуди дали този космодиск  би и помогнал или напротив би и навредил

# 23
  • Мнения: 6 164
Да, аз! И нашите! Peace

# 24
Можете ли да уточните - тези, на които е помогнал и тези, на които не е, какви по-конкретно заболявания сте се опитвали да повлияете с космодиска? Дископатии? Шипове? Нерви?
Аз предполагам, че влияе само на дископатиите. Баба ми сега иска да и взема за шипове, но си мисля, че за шипове ефектът би трябвало да е обратен. Дали съм права?  Thinking
Моля ви, който го е ползвал, дайте по-конкретна инфо.

# 25
  • Мнения: 9 094
При мен е дископатия, радикулит и ишиас Rolling Eyes
Помогна, да, въпреки че го носих кратко време.

# 26
  • Мнения: 2 125
При майка ми действа....
при мен също, но ме хващат нервите с толкова неща по тялото

# 27
  • Мнения: 1 581
Аз като го гледам тоя космодиск, някаква пластмаса, хич не ми вдъхва вяра да помага нещо. Че не струва 100 лева е от ясно по-ясно. Поне едни батерии да бяха сложили, или магнити, малко да ме забаламосат  Laughing
Но все пак... Свекър ми периодично има болки в гърба и му помага. Свекърва ми с дископатия и твърди, че й помага, облекчава я, макар и да не й минава напълно.
Купихме го и ние за мъжа ми, на него му откриха шипове, но май има и дискова херния, та на него не му помогна въобще. Никакъв ефект. Купи си също един пояс с някакви магнити за 60лв., дето щели да му изсмучат болката  Rolling Eyes  (по думите на продавачката  Laughing), носи го доста редовно и сякаш има облекчение или поне така му се иска, но със сигурност не му изсмукаха болката.
Космодиска го сложих веднъж, седях цял ден на компа и ме заболя гърба, пък и малко да си избие цената  Laughing, и честно казано се оправих, не го знам какво ми измасажира, но спря да ме боли.
Не пречи да се пробва - 6 седмици май имаш право да го върнеш. Предполагам за различните диагнози има различни лечения. Но лично аз не виждам тоя космодиск да може с нещо да навреди.

# 28
  • Мнения: 634
Баба ми си купи наскоро-доволна е Peace

# 29
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Е,ако не помага няма с какво и да навреди. Аз си го купих,когато бех бременна,защото ме болеше кръста,но...не ми помогна. Сега пак го ползвам заради болки в гърба,но...пак не получавам кй знае какво облекчение,но не ми и пречи и като съм си вкъщи си го слагам.

Общи условия

Активация на акаунт