Има ли доволни от космодиск?

  • 14 660
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 111
Скоро видях, че рекламират нов космодиск - осъвършенстван на цена към 120 лв, ако някой си купува - по добре новия, дори изглеждаше по добре. Явно е имало какво да се подобри в качеството му.

# 46
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Благодаря за информацията - къде го видя newsm78

Скоро видях, че рекламират нов космодиск - осъвършенстван на цена към 120 лв, ако някой си купува - по добре новия, дори изглеждаше по добре. Явно е имало какво да се подобри в качеството му.

# 47
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Скоро видях, че рекламират нов космодиск - осъвършенстван на цена към 120 лв, ако някой си купува - по добре новия, дори изглеждаше по добре. Явно е имало какво да се подобри в качеството му.
Аз имам познат, който работи в Студио Модерна и той ми каза, че новия е по-добър. Но и аз съм на мнение, че на някои помага, а на други - не!

# 48
  • Мнения: 178
Мда - наистина, не при всички действа добре.

Когато си го сложи едната баба, й стана много лошо. Не можа да го изтърпи и 15 минути. newsm78 Другата баба обаче го ползва редовно, когато има по-голямо натоварване на кръста и наистина не охка, когато се навежда и изправя. Помага и много, с две думи. Аз самата също съм го слагала, но то на мен няма за какво толкова да ми помага.  Laughing Само си усещах кръста затоплен.  Crazy

Хубавото е, че има възможност да се пробва и  ако не действа, да се върне. Значи, нищо не губите, ако си го купите!  Peace

# 49
  • Мнения: 4 111
Благодаря за информацията - къде го видя newsm78

Скоро видях, че рекламират нов космодиск - осъвършенстван на цена към 120 лв, ако някой си купува - по добре новия, дори изглеждаше по добре. Явно е имало какво да се подобри в качеството му.

Видях го по канал 1 мисля, но  tilieva е писала че се продава от Студио Модерна, така беше, сега се сетих.

Намерих го - http://www.kosmodisk-bg.com/

# 50
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Благодаря ИЛИАНА   bouquet

# 51
  • Мнения: 49
Майка ми го ползва почти година и е много доволна.Когато реши да си го поръчва,първо взех един назаем от приятелка,за да видим дали ще има ефект при нея. И когато се видя,че и помага,тогава го поръчахме.Ако имаш възможност вземи от някого и пробвайте,така ще си решиш проблема.

# 52
  • Мнения: 17 546
Ефекта плацебо не действа при всички. Само при около 1/3 от хората Mr. Green
Точно! И аз го имам у дома това безумие от медицинска гледна точка. И в момента седя пред компютъра и си охкам, и постоянно се намествам, защото и днес кръста ме боли, както преди въобще да имам Космодиск! а като видя рекламата с тези неграмотни и кухи бабки с вперен в светлото бъдеще поглед, все едно тепърва ще стават балерини, направо полудявам и спирам поне звука на секундата, ако не преместя канала! Само плацебо ефекта е този, който при някои хора помага, нищо друго! По никой закон на физиката и според никое медицинско обяснение е невъзможно това нещо да помага!

# 53
  • Мнения: 32
Да ви кажа и аз си го купих, работя вече 15 год.права и имам проблеми с кръста. В началото мисля, че ми помогна, но после не видях кой знае какъв ефект. При всеки човек може би е различно действието.

Общи условия

Активация на акаунт