Клиника Афродита - доволни настоящи и бъдещи майки (3)

  • 46 656
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 674
Благодаря на всички!
 Да се надяваме , че заповедтта ще пристигне преди 27.05.  Тогава ще ми е 19- ти ден.

# 691
  • Мнения: 51
Благодаря на всички!
 Да се надяваме , че заповедтта ще пристигне преди 27.05.  Тогава ще ми е 19- ти ден.

Ако сте я заявили с електронно получаване, ще стане със сигурност. Успех!

# 692
  • Мнения: 674
Благодаря на всички!
 Да се надяваме , че заповедтта ще пристигне преди 27.05.  Тогава ще ми е 19- ти ден.

Ако сте я заявили с електронно получаване, ще стане със сигурност. Успех!
За съжаление не!

# 693
  • Мнения: 438
Здравейте! Ако др Станулов ви каже да му изпратите нещо (изследвания напр.) къде му ги пращате - мейл ли или вайбър? Аз му имам само телефона. Моля, ако имате мейл, споделете ми го.

# 694
  • Мнения: 73
Здравейте! Ако др Станулов ви каже да му изпратите нещо (изследвания напр.) къде му ги пращате - мейл ли или вайбър? Аз му имам само телефона. Моля, ако имате мейл, споделете ми го.
По вайбър.

# 695
  • Мнения: 6
Здравейте! Ако др Станулов ви каже да му изпратите нещо (изследвания напр.) къде му ги пращате - мейл ли или вайбър? Аз му имам само телефона. Моля, ако имате мейл, споделете ми го.
Здравейте,изпратете ми ги на Вайбър той като ги види ще ви пише или ще ви се обади ,🙂

# 696
  • Мнения: 438
Благодаря Simple Smile

# 697
  • София
  • Мнения: 1 718
Здравейте момичета, аз съм нова пациентка на д-р Станулов и съм с много добро първо впечатление от него и проведената дълга един час консултация!
Искам да попитам - изследванията, които сте си правили там в клиниката къде се проверяват после? Казаха ми бодимед струва ми се, но с ID и парола там нищо не ми излезе.

# 698
  • Мнения: 5 183
Част от кръвните тип ПКК могат да се проверят и в сайта на Афродита. Иначе трябва да се обадите на рецепция, за да ви дадат ИД и парола за бодимед, когато ги входират

# 699
  • София
  • Мнения: 11 693
На първа страница на клиниката, горе-долу по средата има блок Резултати.

# 700
  • София
  • Мнения: 1 718
Благодаря. Обадих им се. Всъщност резултатите са на стр на Афродита, не на Бодимед.

# 701
  • Мнения: 674
Добре дошла при нас ЛейдиРоиз! Flowers Four Leaf Clover
Здравейте момичета, аз съм нова пациентка на д-р Станулов и съм с много добро първо впечатление от него и проведената дълга един час консултация!
Искам да попитам - изследванията, които сте си правили там в клиниката къде се проверяват после? Казаха ми бодимед струва ми се, но с ID и парола там нищо не ми излезе.

Последна редакция: ср, 18 май 2022, 21:14 от lady25

# 702
  • Мнения: 413
Момичета, може ли да препоръчате хотел близо до клиниката. Не съм от София и планувам в края на стимулацията да не пътувам, както и след евентуален трансфер. Много ще съм благодарна да ми отговорите. Благодаря

# 703
  • Мнения: 910
Относно хотелите, това излиза като зададох Хотели до Мола Парадайз (той е срещу клиниката)
 http://www.hotels-in-sofia.com/bg/spot-73.html

# 704
  • Мнения: 17
Здравейте, момичета Simple Smile Минавам да споделя малко информация. От 03.05 официално започнахме стимулация с Декапептил... до ден днешен. Предстояха ми 4 вечери да бия и Мериоферт, нооооо... естрадиола ми е доста висок и не се намалят стойностите. Днес на трети път (на 5-ти ден от цикъла) пак го пуснахме и се моля да е наред всичко, защото не ми се чака още 1 месец . Иначе по план около 30.05 трябваше да е пунцията

Общи условия

Активация на акаунт