Отговори
# 120
  • Мнения: 2 897
Naty ужасно се радвам , че си видяла бобончета в Св.Параскева Hug Hug Надявам се си усетила това, че идеш ли веднъж  и видиш ли колко радост им даваш само с една прегръдка, не можеш да не идеш..пак..и пак...

И аз много се радвам, че успях да отида - отдавна имах желание...
Чувството наистина е невероятно - хем се чувстваш щастлив, че даваш толкова радост и обич на дечицата, които отчаяно имат нужда от това, хем си малко със свито сърце... Rolling Eyes Още съм под въздействие на вчерашния ден и смятам и за в бъдеще да ги посещавам  Simple Smile

Аз много исках да дойда с вас този път,но Борислав вдигна температура,придружена с други екстри и не можах,надявам се в най-скоро време да имам тази възможност!

Еми,както писах вече в другата тема, на коледния базар ще съм купувач,ще доведа още една-две купувачки.Да попея на дечицата също съм съгласна,тъкмо ще накарам свеки да ми зареди арсенала с нови детски песнички Wink

# 121
  • Мнения: 3 861
Lisa Stansfield - Around The World Wink
 

# 122
  • Мнения: 328
Ето и моите предложения. Stop
It s A Heartache-Bonnie Taylor
Spending my time-Roxete
Teacher-George Michael
Careless whisper-George Michael

# 123
  • Мнения: 3 861
Здравейте! Радвам ви се много отдалеч и се чудех дали изобщо да се включа. Не съм идвала още на нито една среща на отбора на форума:) и никой не ме познава, както и аз вас (освен виртуално). Но вие силно ме запалихте с това кареоке-никога не съм участвала, но ми се ще да изпея Besame mucho както и бих се включила и в другите инициативи за Рождество, само да ме искате. Не съм ли манипулатор, а?  Wink

Ами искаме те разбира се  Hug

# 124
  • Мнения: 1 000
Аз пък ще дойда да ви послушам с кеф
'Щото разпея ли се......ще трябва да евакуират района

# 125
  • Мнения: 3 861
Побут...
Времето за среща наближава...
Синеочка да ни преброява Party

# 126
  • Мнения: 1 000
Таааааааааааа този път преброяване ще има ли????

# 127

Общи условия

Активация на акаунт